Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лифт на Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лифт на Terracan

    Нещо много ме сърби да лифтна Терито Някой минавал ли е вече по този път?
    Четох в руския форум, че отпред може да мине само с подложка или пружини на първо четене. Отзад пък камиончето е на торсион и всичко става с навиване.
    Колко е максимума, който може да се постигне така. Някой използвал ли е подобен начин за лифт до момента

    Също, при лифт имаме ли съвместимост с пружини на някой друг модел, чрез които да се увеличи височината - TLC или Паджеро?!

    Също ми е интересно колко е максимумът височина който мога да постигна от гуми в комбинация с джанти, без да режа
    ....!

  • #2
    От: Лифт на Terracan

    "Камиончето" отпред е на торсион , чети внимателно , че много хора са страдали от печатни грешки. А , иначе при руснаците има колкото искаш материал за повдигането , включително и с какви пружини и амортисьори се заменят оригиналните.

    Коментар


    • #3
      От: Лифт на Terracan

      Без да подкастриш повече от 31-ца "ни вла'а".До 1 " не се пипа кой знае какво.За нагоре си трябва промяна на геометрията на някои щанги.Аз съм повдигал 2 ,3 Теракана.Има доста вариянти,зависи какво искаш да постигнеш като краен резултат.
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #4
        От: Лифт на Terracan

        За момента, по-скоро целта е по-скоро визуална, да му събера големи гуми за лятото. От към калници имам малка привилегия, защото съм моднат лекичко от към броните...но това не решава проблема от към самият калник. Ще го мисля...намерих един кит 2" в руския форум и чакам човека който си го е сложил да ми отговори, че е писал преди цели 3 години...
        ....!

        Коментар


        • #5
          От: Лифт на Terracan

          Аз съм се ориентирал към TJM комплект от пружини и амортисьори, но още не съм се свързал с представителя да попитам за присъда.
          В Австралия твърдят, че е доста кораво и комфортно - там не е като няма Теракани.

          Коментар


          • #6
            От: Лифт на Terracan

            Сподели инфо когато имаш
            Аз мисля да уговоря за следващият уикенд консултация с един известен лифраджия на Паджерота Та ще решим как да процедираме и на кой вариант да се спрям
            ....!

            Коментар


            • #7
              От: Лифт на Terracan

              Такааа и аз да запитам нещо смело...36-ци нвкой събирал ли е в Теракан, Паджеро или Галопер досега :-)?
              ....!

              Коментар


              • #8
                От: Лифт на Terracan

                Да...
                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X