Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търси се преден булбар... 2002 Хюндай Санта Фе...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търси се преден булбар... 2002 Хюндай Санта Фе...

    Колеги опитвам се да си намеря преден булбар/ролбар с място за бойни фарове за моето Санта фе 2002г. Някой може ли да ме упъти към правилния магазин за изгодни цени или ако познава някой който си продава неговият? И другият въпрос е, универсални ли са(с различни планки за закрепване за различните джипове) или са си по даден модел? Обърнах форума и гоогле от търсене и резултата беше: само едни момчета от Варна които внасят от Турция булбар-и на по 400 и 450лв.... Търся нещо като от следните снимки.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bul.jpg
Прегледи:1
Размер:123.8 КБ
ID:6083676Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hy.jpg
Прегледи:1
Размер:107.2 КБ
ID:6083677Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hyu.jpg
Прегледи:1
Размер:127.9 КБ
ID:6083678
    ..::2002 Hyundai Santa FE 2.4L 4WD::.. 0885 54 44 67

    с гуми HANKOOK DynaPro A/T RF10

  • #2
    От: Търси се преден булбар... 2002 Хюндай Санта Фе...

    Само да те предупредя, всички те не стават за подпиране с други коли или препятствия. Освен по-красива визия за друго не стават! А за съжаление цените не се различават много от тези които са ти казали. Успех с търсенето.
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

    Коментар


    • #3
      От: Търси се преден булбар... 2002 Хюндай Санта Фе...

      Даже точно тук някъде бях чел и то мнения на доста активни съфорумници, че при лек удар (не става дума за як-тогава всичко си се помлява и с тях и без тях) точно тези ролбари/булбари могат да доведат до доста по-големи поражения от колкото без тях. Явно е изпитано. Но иначе лично на мен ми харесва визуално.
      SUV

      Коментар


      • #4
        От: Търси се преден булбар... 2002 Хюндай Санта Фе...

        Колеги, аз именно за визия го искам, нито ще се блъскам с него, нито ще подпирам коли Искам само визия и да добавя 2 бойни фара на него за кеф през вечерта ще ги прежаля до нова година май тези 450лв
        ..::2002 Hyundai Santa FE 2.4L 4WD::.. 0885 54 44 67

        с гуми HANKOOK DynaPro A/T RF10

        Коментар


        • #5
          От: Търси се преден булбар... 2002 Хюндай Санта Фе...

          Факт е, че изглежда добре, но само толкова. Поради това, че автомобила не е на шаси той ( ролбара ) няма къде да се опре добре и тогава се сгъва навсякъде а самият той става на сдъвкан макарон. Това е така, защото се прави от тънко желязо ( за олекотяване и икономия ) което в последствие се никелира.
          Моят е от черно желязо - ф60 и е дебел 5 мм. подпрян е в рамата на четири места и изпитано му няма нищо при близки срещи от третият вид . Редовно си размествам кофи и нагло паркирали хитреци, след това го боядисвам с боя 3 в 1 и си пея!
          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
          0882 52 00 52 - Жоро

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X