Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ при избор на Хюндай Санта Фе

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ при избор на Хюндай Санта Фе

    Здравейте,решил съм да закупя Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI VGT 125кс. 2005год.Не можах никъде да прочета и затова искам да питам за мнението ви.С ръчни или автоматични скорости е за предпочитане,споделете личните си наблюдения за и против едната или другата.Благодаря ви предварително!

  • #2
    От: Помощ при избор на Хюндай Санта Фе

    Колега, а тук прочете ли
    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=39922
    Няма нищо лошо човек да поразгледа!
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

    Коментар


    • #3
      От: Помощ при избор на Хюндай Санта Фе

      Прочел съм е,но там си говорят за втората генерация,а аз питам за първата до 2006год.

      Коментар


      • #4
        От: Помощ при избор на Хюндай Санта Фе

        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=191549
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #5
          От: Помощ при избор на Хюндай Санта Фе

          Ами колега, моята е точно 125 коньовата, автомат, 4х4. Понеже въпросът ти е конкретен, за да ти каже някой от първа ръка следва да е имал и с двата вида скорости и разбира се, ако става дума за 4WD, а не само с предно. Повечето мнения са, че при постоянното зацепено 4х4 с ръчните често се сменя съединител, защото няма бавни. Колега бе писал тук някъде, че за 2 г. три пъти е сменял съединител на ръчна кутия. Е, не знам за какъв пробег де. А ако има с такъв мотор и с ръчни, но само на предно, предполагам няма да има значение какво ще избереш. Автомата за мен, е доста по-приятен за каране, но е и въпрос на предпочитания, някои обичат да ръчкат.
          Няма да сравнявам с други марки и модели, а ще ти кажа от първа ръка, че съм страшно доволен от колата. За града си е супер, няма сняг, няма преспи, няма това онова. Маневрена е, набира добре, устойчива, включително на магистрала, където 150-160 / км.ч. не ги усеща. Качвах се и на други марки и модели (където като цяло са препоръчвани доста тук), но за това което на мен ми трябва автомобила, т.е. градско и магистрално каране при каквито и да е метереологични условия, както и тук там извън пътя без тежък оффроуд, съответно удоволствие от шофирането и усещане за някакъв уют, като същевременно да си ти е просторно вътре, а не да се чувстваш като заврян, ще кажа, че колата си е страхотна и не бих я заменил за други обсъждани редовно във форума (които имах удоволствието както казах, също да пробвам-ама хич не останах доволен в сравнение със Санта Фе-то)...........лично мнение, с което не ангажирам никой.
          SUV

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X