Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Авариен режим на Hyundai Terrakan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Здравей колега? Имам същия проблем,ако си разрешил твоя би ли писал.

    Коментар


    • hhris08
      hhris08 коментира
      Редактиране на коментар
      Добре е , че питате, ама "колегата" е писал преди повече от 9 години?!

  • #17
    Благодаря! Използвах темата ако той или някой може да помогне.

    Коментар


    • #18
      Първоначално публикуван от Бобо74 Преглед на мнение
      Благодаря! Използвах темата ако той или някой може да помогне.
      Ако ти пълни казанчето с антифриз , който не успява да си дръпне като изстива на 90 % са пропаднали ризи и не не става само със смяна на гарнитура на главата. Сменят се ризите с все нещата покрай този ремонт , както и главата. Не е евтино , но реално ресурса на ризите е 250к км а ние повечето ги купуваме в на този пробег. Аз направих това упражнение на 320к км.
      Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
      Ford Fiesta 1.4 Tdci

      Коментар


      • #19
        Оригинално е с ризи, или са набивани допълнително?
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #20
          Оригинално е с ризи.

          Коментар


          • #21
            Първоначално публикуван от Darth Преглед на мнение
            Оригинално е с ризи.
            Хм, нетипично за двигател с Common Rail.

            Ми супер. Мяташ едни ризи и сегменти и става нов.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #22
              Мотора е на 159 000. На 100000 старият е сменен . Дебитомера е нов. Влиза в авариен режим и незаписва нищо .Водата в казанчето е постоянна. Забравих да спомена , че е закупен от Хюндай и там е сменян мотора и турбото. Турбото ,когато не е в режим надува до 0,7.

              Коментар


              • Juiced
                Juiced коментира
                Редактиране на коментар
                трябва да е 0,9-1 бар налягането на турбото

            • #23
              Ако си категоричен че не записва нищо (малко ми е стренно - хем авариен режим, хем нищо) - живи данни (наддув, поток, температура на потока, температура на мотора) докато влезе в авариен режим и после гледане при какви условия влиза.

              А по какво съдиш че влиза в авариен режим, след като не записва нищо? Ако е само по малкото вървене - точно така се държи дизел при дебитомер, дето показва по-малко. Ако "италианския" е MagnettiMarelli, де-факто е китайски. Те толкова си работят. Аз вместо Bosch взимам и Pierburg - често излиза по-евтино, а не са по-лоши (даже смея да твърдя обратното).
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • Juiced
                Juiced коментира
                Редактиране на коментар
                налягането му е с 0,2-0,3 бара под нормалното за надув на трбото, няма как да върви нормално така. Наистина може да е дебитомер

            • #24
              Дебитомера е Бош 0 281 002 554 немски. Колата ускорява до 2700 оборота на всички скорости.Педала на гъста при рязко подаване се чуди по 2/3 секунди . В два сервиза я вкарвах в Монтана и неизлиза грешка. В София в Хюндай не съм ходил.

              Коментар


              • Skorpion_BG
                Skorpion_BG коментира
                Редактиране на коментар
                Закарай я в София, там ще ти прочетат грешката, имат си софтуера. Преди доста години там работеше като приемчик едно момче от Монтана, но не знам дали все още е там.

            • #25
              Педалът ни е електронен - възможное и той да дава проблем - при диагностика обаче, би трябвало да излиза.

              Коментар


              • #26
                Благодаря! В кой клон да отида.?

                Коментар


                • Skorpion_BG
                  Skorpion_BG коментира
                  Редактиране на коментар
                  Той само един клон остана ако не се лъжа, на околовръстното до бизнеспарка в Младост. Ама се обади първо де, да запазиш час.
                  https://hyundai.bg/

              • #27
                СПоред мен е по-добре да идеш при Иво Чолаков в Русе, да далече е, но ще бъде оправен. Имаме колега от форума ,който в София нямаше кой да му открие тривиален проблем а Иво го откри и отстрани. Ако ти трябва контакт кажи да ти пратя на ЛС
                Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                Ford Fiesta 1.4 Tdci

                Коментар


              • #28
                Благодаря!!! Ако може да ми пуснеш адрес?

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X