Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за Теракан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Първоначално публикуван от graifer Преглед на мнение
    Колеги,има ли някой с 245 75 16 на Теракан ?Харесаха ми едни а/т-та Laufenn,но се притеснявам да не опира без повдидане и фланци.LC01 X FIT A/T е гумата,някой ако има впечатления как се държи на сняг о лека кал,може да сподели
    Този размер е малко тежък щото е 8 платов, отделно е една идея по-малък от 265/70/16. Вторите влизат без проблем и без лифт на теракан. Иска се само клъцване на калобрана отвътре или направо махане. 245/75 ще стои по-добре на 7ж джанта, но като цяло е тесен за теракан.Предполагам 245/75 ще влезе без доработки, но 265/70 е гумата за кола, която се ползва повече на асфалт.
    Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
    Ford Fiesta 1.4 Tdci

    Коментар


    • #47
      Оказа се че от въпросната гума имало само 2 бройки.И сега пак се върнах на вечната дилема "По-висок клас АТ или евтини зимни+АТ за лятото".А някой знае ли джанти от Паджеро 3 дали стават направо на Теракан?ЗА болтовете зная,но централния отвор и офсета не са ми ясни.

      Коментар


      • Juiced
        Juiced коментира
        Редактиране на коментар
        няма да станат джантите

    • #48
      Първоначално публикуван от graifer Преглед на мнение
      Оказа се че от въпросната гума имало само 2 бройки.И сега пак се върнах на вечната дилема "По-висок клас АТ или евтини зимни+АТ за лятото".А някой знае ли джанти от Паджеро 3 дали стават направо на Теракан?ЗА болтовете зная,но централния отвор и офсета не са ми ясни.
      Когато имах Теракан, летните гуми бяха в размер 245 / 75 - 16, нямаше проблеми с опиране, с тези гуми го продадох.
      За джанти - имам налични от същия Теракан, стоманени - но са 15". За тях ми обясниха, че стават за Нисан Терано/Форд Маверик 1, и за това си ги запазих. Вече продадох и Форд-а, така, че ако има интерес към тези джанти - 15", няма проблем да се договорим.

      Коментар


      • #49
        Първоначално публикуван от hhris08 Преглед на мнение

        Когато имах Теракан, летните гуми бяха в размер 245 / 75 - 16, нямаше проблеми с опиране, с тези гуми го продадох.
        За джанти - имам налични от същия Теракан, стоманени - но са 15". За тях ми обясниха, че стават за Нисан Терано/Форд Маверик 1, и за това си ги запазих. Вече продадох и Форд-а, така, че ако има интерес към тези джанти - 15", няма проблем да се договорим.
        Извинявам се, проверих в моите записки - летните гуми на Тракан-а са били 245 / 70 - 16, а не 245 / 75 - 16!

        Коментар


        • Juiced
          Juiced коментира
          Редактиране на коментар
          Пак ще станат, щом 265/70 влизат на не лифтнат 245/75 съвсем няма да имат грижи.

      • #50
        За сега сложих зимни гуми с оргиналния размер 255 65 16.Наистина ще си търся още едни джанти,но за 15 има по-малък избор от гуми в тези размери.Може би напролет ще се слагат някави АТ-та.И май ще са малко по-големички.

        Коментар


        • Juiced
          Juiced коментира
          Редактиране на коментар
          265/70/16 му заспиват.

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X