Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Галопер автоматични хъбове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Галопер автоматични хъбове

    Здравеите колеги онзи ден на поредната обиколка по баирите забоксувах на едно тревисто място само на заден мост,след това пуснах предния и тръгнах директно с много газ и нещо изщрака в предния мост.От тогава като карам на 4x4 в баир ми прещраква през 20-30 метра и като чели при прещракването изпуска предния мост. Според мен съм потрошил някои от хъбовете.Даите идея ако е нещо друго.

  • #2
    От: Галопер автоматични хъбове

    Първоначално публикуван от lubeto Преглед на мнение
    Здравеите колеги онзи ден на поредната обиколка по баирите забоксувах на едно тревисто място само на заден мост,след това пуснах предния и тръгнах директно с много газ и нещо изщрака в предния мост.От тогава като карам на 4x4 в баир ми прещраква през 20-30 метра и като чели при прещракването изпуска предния мост. Според мен съм потрошил някои от хъбовете.Даите идея ако е нещо друго.
    здрасти и аз имах такъв случаи почти същия и се оказа че са ми хлабави главините и хъба изсключва

    Коментар


    • #3
      От: Галопер автоматични хъбове

      Колега, миналата година се случи и на мен тази случка, оказа се счупена пружинка в десния хъб. Нещо гласихме, побългарихме и заработи, НО до вчера, когато буквално се пръсна самият хъб. Беше станал на парчета, в това число и предпазната му капачка. Явно задържаше или нещо не сработваше както трябва. Сега си търся нов. Тъкмо да ползвам темата, някой да ме насочи от къде мога да намеря? Звънях по морги, никой няма, във всички магазини обиколих, никъде няма. От Благоевград съм, с Галопер 2.5 ТД от 1998г., като модела е, поне по VIN този, който се произвежда от 98 до 2003г. Гледах днес и броих шлиците на хъба, преброих ги 35. Ако някой може да ми помогне от къде да намеря или има и продава нека ми пише тук или на swetlioo@abv.bg или се обади на 0885965035. Знам, че малко като обява ми стана мнението, за което се извинявам. Благодаря.

      Коментар


      • #4
        От: Галопер автоматични хъбове

        В Гладиатор нямат ли? Или Явор - Вромос?

        Коментар


        • #5
          От: Галопер автоматични хъбове

          в гладиатор имат механични аз моите ги смених преди 2 седмици с авм и си реших проблема сега върви като звяр много сам доволен вече нищо не щрака а и в момента са на промоция

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X