Обява

Свий
Няма добавени обяви.

H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

    Първоначално публикуван от VIKING_WARRIOR Преглед на мнение
    100% отговаря на изискванията!
    Това само ти може да го кажеш. А Rubicon да е SUV... интересно кое ще е джип
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

      Добре де не го ли водят SUV. Ще падна да се смея вече! Разбирам, че се казва "Jeep-Wrangler-Sport-Unlimited-Rubicon" ама на мен ми мяза на ръбато СУВ. [emoji23][emoji106][emoji847]


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Последно редактирано от VIKING_WARRIOR; 11-04-16, 18:51.

      Коментар


      • От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

        То всичко което обсъждаме е SUV, строго погледнато. Надолу е лека кола, нагоре е камион.

        Коментар


        • От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Надолу е лека кола...
          А Руси ми продаде Гранда за джип. Ебаси, ще взема да се напия от мъка...
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
            А Руси ми продаде Гранда за джип. Ебаси, ще взема да се напия от мъка...
            Той Руси харесва Ровър, заеби
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

              Да ви цитирам живия класик:
              Първоначално публикуван от Стефан
              Аз, ако имах пари, щях да си се движа с нормален джуган, като хората. Понеже нямам пари, се напъвам с джипка

              Коментар


              • От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Той Руси харесва Ровър, заеби
                А Търтей, ти го каза!
                Младежът от New Zealand така ше си го набие с Рубикон за семейна кола, че ще гледа в захлас минавашите покрай него ровъри...Особенно Фрилендъра от една друга негова тема.

                Давам заявка да се повозя на новото возило като дойда в Окланд! Каквото и да е то едва ли ще съм го нямал за да дам акъл на място.


                Между другого там много уважават Прадото(ТЛК 120), по неизвестни за мен причини. Аз съм обикалял островите с една Toyota Highlainer. Много удобна и популярна там, но скучна кола.
                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                Коментар


                • H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                  Rusev какво пиете колега? Ще почерпя. "Младеж" бях 1989 когато бях на 20! Имате една бутилка "Johny Walker" Double-Black Label! Колкото до Ровъра съм съгласен с Вас! Особено ако става въпрос за този Ровър от снимката и обявата. Цената ми е извън бюджета определено. Но пък мога да се напъна след като продам БМВ-то и да гризна един такъв Добродушков Джип.
                  Харесва ми определено и ми изглежда най-подходящата семейна кола! Няма да имам сайбия на волана защото жената не иска и да чуе да кара кола и да има шофьорска книжка!
                  Прадо няма да купя посмъртно. Особено тези дървените от 2007 година. No way!

















                  Само, че нали се сещате че такова нещо в гората няма как да го вкарам и да му дера вратите и да му суркам корема по калта и нивите!

                  http://glv.co.nz/stock/cars/127163/51256075



                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Последно редактирано от VIKING_WARRIOR; 11-04-16, 20:04.

                  Коментар


                  • От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                    Но пък ще го вкарваш в сервиза често.
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                      Първоначално публикуван от VIKING_WARRIOR Преглед на мнение
                      Rusev какво пиете колега? Ще почерпя. "Младеж" бях 1989 когато бях на 20!
                      Прадо няма да купя посмъртно. Особено тези дървените от 2007 година. No way!
                      Наборе, като дойда ще ти се обадя. Ровъра си е Ровър. Но пък гроздето е кисело, както разбираш от горния пост. Точно този Спорт е от най-безпроблемните Ровъри. А ако е бензин 510 коня горещо ти го препоръчвам.
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                        Бензин 5000сс е 8 cylinders. Големият двигател истински спорт е. Няма измама и е само на 20000км. Има една година гаранция. Мога да го държа в заводска гаранция колкото си поискам срещу 1500$ на година. Това е отделно от застраховка и пътен данък.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Коментар


                        • От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                          Но пък ще го вкарваш в сервиза често.
                          Колкото и да съм невеж по офроуд знам, че това поколение няма нищо общо със новата измислица на Ровър-Форд. Такъв joint-venture просто е срам за Ровър. Да си набият еднакъв дизайн и двигатели! Голямо мазало стана между Форд-Ягуар-Ровър! На мен този дървен Range Rover от снимката ни харесва най-много. Тук не говорим изобщо за Н3 и каквото и да било!

                          Коментар


                          • От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                            Добър е! Не харчи много, прави кеф и гаранция не ти трябва. Голямто дърво с обезценката е изял първия собсвеник. Тук вече се намират по 70 000лв при цена за нов около 200 000лв. Но баровците скочиха в новия модел и продават тези.

                            А за новия не си прав. Уникално добър е.
                            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                            Коментар


                            • H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                              Ами незнам. Само като му погледна фасона и знам,че има полицейски фордове със същата мутра и стопове... Гаранцията си идва от продавача + 15 дневен тестови период. Ако нещо не ми хареса мога да го върна и да взема парите обратно No Questions Asked!


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Коментар


                              • От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                                Имам нещо общо с дизелов Vogue и не съм очарован от бранда
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X