Обява

Свий
Няма добавени обяви.

H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

    Аз цитирам Silverfox, който изглежда така смята, че Ви губя времето. Аз смятам, че щом някой мисли, че е губене на време да се занимава с такива постове, нека да ги подминава и да не се ангажира. Въпрос на виждане и желание. Аз не мисля, че всички "капацитети" във Форума са се родили научени специалисти... Аз попитах за H3 защото влиза в бюджета за закупуване и поддръжка. След като се оказва със нула или subzero off-road capabilities се наложи да мина през всичко останали което може наистина да ме закара на пикник и да бъда подсигурен, че ням да остана в някоя планина, поле или незнам къде още, поради което се наложи да мина през по-голямата гама на СУВ и Джип. Не защото избирам печка или хладилник. Както виждате не желая Халдекс и до последно така ще бъде. Иначе можеше да си взема една Q5 и да приключа "терзанието" за печката или хладилника и тогава щеше да е много смешно, защото хем не харесвам Халдекс, хем си купувам Q5.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Коментар


    • #92
      От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Ко, не

      Да Ви е живо и здраво бебето! [emoji106][emoji122][emoji1058][emoji1181][emoji847]

      Коментар


      • #93
        От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

        Нищо не си разбрал

        а) няма незатъващи коли
        б) колкото ти е по-незатъваща, толкова по-дълбоко затъваш и по-скъпо излиза да те извадят
        в) проходимостта зависи над 90% от шофьора, а не от колата
        г) на 98% от местата, които в тоя (а и не само) форум минават за хард офроуд, се стига с москвич 1360
        е) кола дето става са всичко няма - смисления вариант е нещо за кеф и нещо практично.
        ж) каквото и да вземеш тунинга е голяма краста

        и следствие от тия точки - вземи си нещо дето да те кефи и остави корифеите да спорят
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #94
          От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение


          Че не помня дали съм го пускал
          Сега да не вземеш да кажеш, че Поляка е нормален ?

          Първоначално публикуван от VIKING_WARRIOR Преглед на мнение
          Аз цитирам Silverfox, който изглежда така смята, че Ви губя времето. Аз смятам, че щом някой мисли, че е губене на време да се занимава с такива постове, нека да ги подминава и да не се ангажира. Въпрос на виждане и желание. Аз не мисля, че всички "капацитети" във Форума са се родили научени специалисти... Аз попитах за H3 защото влиза в бюджета за закупуване и поддръжка. След като се оказва със нула или subzero off-road capabilities се наложи да мина през всичко останали което може наистина да ме закара на пикник и да бъда подсигурен, че ням да остана в някоя планина, поле или незнам къде още, поради което се наложи да мина през по-голямата гама на СУВ и Джип. Не защото избирам печка или хладилник. Както виждате не желая Халдекс и до последно така ще бъде. Иначе можеше да си взема една Q5 и да приключа "терзанието" за печката или хладилника и тогава щеше да е много смешно, защото хем не харесвам Халдекс, хем си купувам Q5.


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          А защо си мислиш, че като си с блокаж на диференциала и 4-те колелета увиснат във въздуха ще можеш да се помръднеш ?
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • #95
            H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

            Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
            Колега, това е поредната от многото теми тук, в стил "Печка ли да си взема или хладилник".
            Изискванията ти са общо взето взаимно изключващи се. Мисля че в твоя случай, най-правилно е вземане за пробен период на различни автомобили и плащане на този, който ти легне на сърце. Допускам, че изборът ще е труден, предвид лутанията между БМВ и Н3, но изглежда това е пътят.
            "Лутането" се определя от бюджета както споменах в началото на темата до 45000$. Не дали е печка или фризер. Което влезе в този бюджет със всичките екстри и ъпгрейди това ще бъде. Щом не желая да се кача повече на БМВ xDrive и Халдекс значи имам становище по въпроса. Благодаря за предложението.

            За Недокланов: няма да се ходи на такива места където да ми увиснат колелата,си както изяснихме климата във Нова Зеландия там където живея няма сняг и преспи, само проливен дъжд+вятър+ 5 градуса Целзий.

            Коментар


            • #96
              От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

              Ето ти нещо доста по-евтино, на което аз пък съм хвърлил око
              http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/de...&pageNumber=1#
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #97
                От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                Това ясно, ама всъщото време искаш блокажи, лебедки и фул екстри в купето
                Както ти казаха няколко пъти взаимно изключващи неща
                Направи си списък с критериите , като колкото по-доло слагаш нещо, толко по-лесно би се лишил от него .
                Премисли си нещата спокойно , вземи тествай и ако ти лепне на дупето да ти е честито
                Компромиси винаги има
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • #98
                  От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                  Първоначално публикуван от VIKING_WARRIOR Преглед на мнение
                  Да Ви е живо и здраво бебето! [emoji106][emoji122][emoji1058][emoji1181][emoji847]
                  мерси
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #99
                    От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                    Първоначално публикуван от turtey
                    #кой поляк?
                    Жоро-Поляка
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                      Първоначално публикуван от VIKING_WARRIOR Преглед на мнение
                      Както виждате не желая Халдекс и до последно така ще бъде.
                      Едно е да не желаеш нещо, друго е да даваш повече акъл за това кое става и кое не, от тези които се опитват да ти помогнат. Лош опит със система за 4х4 означава, че си се пробвал да я ползваш за места, за които не е презназначена - я тя, я гумите, я нещо друго. Както и да е. Джип ще си избереш и ще си вземеш. От сърце ти пожелавам да си доволен от избора си. След време ще разбереш за какво е писано в темата (евентуално), че сега като гледам, повечко си чел.
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        То зависи от семейството де. Червената кола от клипа горе е също семейна. И моята Ужаска има детско столче.
                        Това, че наджипени коли се използват и в ролята на семейното комби е факт, който не ги прави по-удобни за тази цел. Колко ще е удобно в Гранда на verter да се качи/слезе възрастен човек, бременна жена, малко дете?
                        Последно редактирано от Чавдар (V93); 11-04-16, 16:40.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                          Ето ти нещо доста по-евтино, на което аз пък съм хвърлил око
                          http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/de...&pageNumber=1#
                          Ха! Аз това като идея имах. Само че "Unimog"
                          Обаче там бюджета излиза извън строя! И изобщо не е семейна кола за бебе или бременна майка! Хаха!




                          Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                          Едно е да не желаеш нещо, друго е да даваш повече акъл за това кое става и кое не, от тези които се опитват да ти помогнат. Лош опит със система за 4х4 означава, че си се пробвал да я ползваш за места, за които не е презназначена - я тя, я гумите, я нещо друго. Както и да е. Джип ще си избереш и ще си вземеш. От сърце ти пожелавам да си доволен от избора си. След време ще разбереш за какво е писано в темата (евентуално), че сега като гледам, повечко си чел.
                          Аз акъл не давам. "Кашкавала" си беше чисто нов, със зимен комплект гуми и джанти и пряспата бешепо средата на платното като в случая друга кола ме задминаваше и аз нямах избор освен да се бухна във пряспата. Стечение на обстоятелствата. И все пак Един "кашкавал" не е по-добър от една УАЗ-ка дори старите от едно време които се ползваха за линейки във армията и въртяха и четирите колелелта непрекъснато зацепени. Това имам предвид. Сега БМВ малко разработиха нещата със прехвърляне до 100% на преден мост или на заден мост което е добре и нямах оплаквания от БМВ, но все пак не искам старо БМВ, не съм им фен на старите жмелове. Предпочитам нещо от сорта на "Subaru" AWD или в случая •Wrangler-Rubicon-Alaska• модел. Определено ще бъда по-доволен и спокоен. Само да видя габаритите дали ще са ОК защото все пак "Рубикон" е среден клас. Повдигането няма да му направи багажника по-голям. Отделно не ми харесват тези панели на тавана дето се сглобяват и разглобяват! Искам цял тенекиен таван! Това пак си е дилема.... Иначе Благодаря Silverfox за благопожеланията и на Вас всичко най-добро! Сега ще ръчкам Гъливер да търсят железен таван. Да видим.
                          Последно редактирано от VIKING_WARRIOR; 11-04-16, 17:09.

                          Коментар


                          • От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Ко, не

                            Това е един велик момент от Човешкият Живот! И аз съм в очакване на такова събитие! Пред това обстоятелство тенекиите ми се струват толкова банални и патетични! Да сте живи и здрави Търтей и да си се радвате един на друг! Не мога да Ви се нарадвам! Супер снимка!

                            Коментар


                            • От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                              Първоначално публикуван от VIKING_WARRIOR Преглед на мнение
                              И все пак Един "кашкавал" не е по-добър от една УАЗ-ка дори старите от едно време които се ползваха за линейки във армията и въртяха и четирите колелелта непрекъснато зацепени. Това имам предвид.
                              В пъти е по-добър за семейна кола. Това имам предвид. Всяко нещо е мислено за някаква употреба. Камило-заек няма. Определи си приоритетите - на първо място удобството за семейството или желанието за хард разходки. В най-добрия случай, както вече ти предложиха - вземи си едно семейно комби за ежедневна употреба с всички екстри и отделно един по-старичък джип за планината.
                              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                              Коментар


                              • H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                                Значи пак опираме до •Rubicon• or •Alaska•. Среден SUV Family and Off-road oriented. 100% отговаря на изискванията!


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X