Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На газ по магистралата до морето и обратно/ план за зареждане/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • На газ по магистралата до морето и обратно/ план за зареждане/

    Здравейте колеги, тая тема е предназначена най вече за колегите с малки бутилки и то докато не се появят кандидати с мерак да строят бензино/ газ станции по новата магистрала и да си осъществят амбициите по-скоро. Аз понеже доста се притеснявах тръгвайки към София от Бургас по непознат път без бензиностанции и с бутилка от 22литра полезен обем осъществих следния рационален план на зареждане:
    На изхода на Бургас заредих догоре "австрийска газ", след туй на Сливен от руската /тогава не беше отворен участъка от петолъчката до Зимница /Ямболската връзка/ и след това изкарах до първата възможна и читава бензиностанция с руска газ. После вече е лесно. Сега като отвориха участъка, последно може да се зареди на петолъчката отново "австрийска газ". Ако се тръгне с едно зареждане на изхода на Бургас с цел да се изкара до Чирпан е рисковано с малка бутилка и скорост не по-ниска от 120.
    От София последната газ е отново около Чирпан, "австрийска" и с нея трябва да избутате до петолъчката, там задължително зареждане иначе ще разработвате бензиновата помпа до Бургас докато отново попаднете на читава газ.
    Дано съм бил полезен, все пак не караме дизели дето с един резервоар обикалят света.
    "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

  • #2
    От: На газ по магистралата до морето и обратно/ план за зареждане/

    Ааааа стига бреееее хахахах аз ли сляп съм бил кво ли , че тоя раздел общи приказки от кога го има
    По темата, и аз съм същия 22 литра 200 км едва стигам до Карнобат за да заредя, направо на изпарения. Лошото е че на връщане немога да стигна от Карнобат до Пловдив на 4-5 км ми свършва газта Искрено се надявам да скоро да боднат некоя бензиностанция че тая година като отворят цялата магистрала как ще стигам Бургас не знам Абе те дали ще я отворят някои чува ли нещо нали уж февруари.
    Последно редактирано от zero; 13-01-13, 22:15.
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
    Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

    Коментар


    • #3
      От: На газ по магистралата до морето и обратно/ план за зареждане/

      Ааа, тоя раздел сега ше ти стане любимия, голяма свобода на размисли и страсти дава и хубавото е че в общите приказки се обменя хубаво инфо, инак като се забиеш в коловозите и гледаш да не оспамиш, че накрая се чудиш кво да пишеш.
      Пък ти що се притесняваш преди Пловдив има доста газ- Руска, Австрийска, незнайна.... Те са почти огледални бензиностанциите по разположение от двете страни на пътя.
      А относно новата отсечка, скоро нали бяха затворили Бургас-Карнобат уж некви връзки да правят, ама по слухове май някакъв строителен гаф имало та го оправяли. Сигурно последната отсечка ще я запазят за преди изборите, за шпакловка на някой друг гаф.
      "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

      Коментар


      • #4
        От: На газ по магистралата до морето и обратно/ план за зареждане/

        А, от там на сам не се притеснявам, докато я има петолъчката и минаването покраи Карнобат, проблема е като я отворят цялата, последната лук оил е на 30 км от пловдив демек остават към 240 до бургас ако карам с 90 ще стигна, ама със 110-120 и то с клима.... Ааааа ся стоплям що от тук на там ми стигна газта но от карнобат на сам не , щото се прибирах по обед с клима
        Скиии ся колегите ще си кажат, тея само и само да не изгорят 1-2 литра бензин кви сметки правят хахахахаха.
        Ама верно от кога го има тоя раздел ? щото гледам има много стари теми ама явно с аги преместили тука.
        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
        Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X