Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

    Мърдаме пред ракийката.Има евтини щипки в Русе от директен вносител-поляк.Стотинки са и смених почти всички по броните.Имитация са на японските почти 1:1,макар че не съм виждал нови японски колко са меки.
    Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
    Disco 1 бекъп
    Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

    Коментар


    • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

      Колеги, някой запознат може ли да каже СРВ втора генерация 2.0 бензин /К20А4/ има ли горивен филтър? Като купувах консумативи ми продадоха един, но майстора който сменя маслото и филтрите не можа да му намери място или поне някоя джаджа, която да прилича на нещо подобно. Нядявам се заглавието да ме извини за спама
      HONDA CR-V 2.0 I-VTEC

      Коментар


      • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

        Колега, при теб май филтъра е около или на бензиновата помпа, тоест в резервоара и доколкото четох при CR-V за Америка не се предвижда смяна до живот. За Европа, някой го сменяли но пак е на много км. Моят съвет е да не го сменяш ако колата върви добре и няма проблеми с налягането на бензина. Пък и утре може да решиш да минеш на газ
        "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

        Коментар


        • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

          То в резервоара има ,ама нещо ми се върти в главата, че на някои модели майче имаше и до самия резервоар?!

          п.п. Сега погледнах схемата и се оказва, че при някой има външен до резервоара, ама нещо неможах да кача снимка от мануала!
          Иначе ако го имаш мануала , виж на /Група-11 , стр.149-150/. Ако не го намериш ,ще пробвам да кача снимката отново.
          / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

          Коментар


          • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

            Благодаря, колеги! Имам някакъв мануал на руски, но ми е на служебния компютър. Утре ще го погледна. Междувременно от още едно място ми потвърдиха, че бензиновия филтър върви с бензиновата помпа и не подлежи на смяна.
            HONDA CR-V 2.0 I-VTEC

            Коментар


            • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

              Колега ето ти снимки, ако могат да ти помогнат!



              / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

              Коментар


              • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                Да разбирам ли, че има сменяем филтър, който е извън резервоара? В руския мануал филтъра е показан в резервоара и пише, че се сменя само ако налягането в системата падне под определени стойности и то при условие, че са проверени и елиминирани останалите възможни причини за ниско налягане.
                HONDA CR-V 2.0 I-VTEC

                Коментар


                • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                  Ами незнам ,не съм сигурен ,но майче зависи от модификацията?В един сервиз видях качено бензиново СРВ на подемник и точно зад резервоара, имаше някаква черна правоъгълна кутия и като ги питах монтьорите какво е това, отговориха, че там стои филтъра и се сменявал доста гадно-ама не съм сигурен,може и да са ме изпързаляли!
                  Просто това виждам в този мануал които имам това ти качвам ,ако може да ти помогне да се ориентираш.
                  Ето ти ги и страниците:


                  / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                  Коментар


                  • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                    Разбираи че ако го няма по тръбите към резрвоара или там от зад дето е даден на картинката то тогава нямаш, имаш ама е вътре барабра с помпата и не се сменя докато не направи проблем.
                    Емич голема работа е тоя дизел еи, като бензин работи да ге
                    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                    Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                    Коментар


                    • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                      Ей, в тоя форум сте само готини пичове Като сменям маслото следващия път ще огледам хубаво около резервоара, но по спомени като я оглеждахме преди покупката не видях нищо такова. Най-вероятно е вътре в резервоара. Иначе колицата е в перфектно здраве и няма какво да и се прави. Евентуално реглаж на клапаните, ама като я покарам още десетина хиляди, в момента моторя не се чува въобще.
                      HONDA CR-V 2.0 I-VTEC

                      Коментар


                      • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                        Първоначално публикуван от zero Преглед на мнение
                        Емич голема работа е тоя дизел еи, като бензин работи да ге
                        Ама ,убеди ли се, че върви и повече!
                        Ще се оправиш, няма начин, а и няма да регулираш клапаните всяка седмица,а и ще имаш повече место в багажника ако си смениш бензинката!
                        / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                        Коментар


                        • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                          Наи ме блазни че няма се занимавам с газови Инак момъка си призна че за града е криво с него, вика аз повече от 3 та немога да включа инак съм в нарушение, ма мен тва ич не ме плаши, аз в града няма да я карам, за там имам малка италянска синя кучка. Акорделката ще ме вози из страната Пък ако намеря и автоматик, ще избегна и скъпия демфер Абе момци тоя демфер нали не се сменя ако съединителя е за смяна? тои реално е самия маховик и се сменя при симптоми които са за него, а те какви са ? тресе като тръгва или какво? А, и наи хубавото е че дизела го има в луксозното изпълнение екзекютив много по често от колкото бензинка, да не говорим за 2.0 бензин дето има само версия спорт и то с свещ да я търсиш. Ама как се самонавивам само Ако нещо пък веригата изпляска, бат Краси ще прати една от англия 300 лири била Емич дори не съм го карал, само му се порадвах че собственика е като мен, не си дава колата и на брат си Но ще покарам някои ден, имам два варианта А и още един плюс се сетих , данъка е с 150 лева по малко от 2,4 дето иначе мислех да взема А , и още нещо, няма се страхувам че му са се износили валовете А , и още нещо, няма да правя стратегии на коя газстанция да заредя и до къде ще стигна
                          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                          Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                          Коментар


                          • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                            Колеги, голема скука в тоя подфорум бре Не се чупят тия хонди ей, гледам никой нищо не пита, никви проблеми нема Айде да постна тука едно проучване, уж ново, ама то от бая време хонда си е №1, че лично за мен нищо ново: http://fakti.bg/avto/60455-aponskite...-dobri-v-sasht
                            HONDA CR-V 2.0 I-VTEC

                            Коментар


                            • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                              Аз за тва си имам и една ланча дето да ми разнообразява ежедневието И така кат се замисля трябва със вяскя хонда да подаряват и една италянка за запазване на тренинга на собствениците. Мен ми ръждясаха гедоретата е бати...., хубуу че е ланчата инак трябва да ги превърна в сувинири.
                              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                              Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                              Коментар


                              • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                                Те тия хонди за Америка не ги гледайте, по-здрави са от тия новите дето ги продават тука. За България не знам дали така би изглеждала класацията! Иначе аз пък не скучая, все намирам нещо да планирам във времето. Ето какво свърших от началото на годината и какво предстои:
                                1. Смених маслото и регулирах клапаните.
                                2. Предстои смяна на ангренажен ремък и ролка и инспекция на водна помпа и останалите ремъци на които by the way пише Made in USA. Ангренажния изглежда чисто нов, да го ева, ама като съм му навъртял 35000 само аз, и не знам преди това колко е имал.
                                3. По нататък във времето, към началото на лятото- големи тампони, скъсани са пък нито скърцат нито тропат и тях да ги ева.
                                4. Съединителят не си знае км. твърде вероятно е да е оригиналния,твърд е, скърца ама работи да го ева. Дано се развали, че да мирясам.
                                5. Подгонила ме е ръждата на единия калник и горните рамки на вратите под гумените уплътнения. Ще се боядисва, мърдане няма.

                                Тия дни планирам сваляне на таблото с километража и работа по-добро осветяване на км че съм в мили.
                                "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X