Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

    ...Веч съм минал около 1500км и ми харчи около 11 - 12 грацко.
    Къде пък да си минал 1500км. в Гърция?! Предполагам си искал да кажеш градско ...
    А-а, .... я да вземеш малко да си оправиш правописа, че хептен си се омързеливил!

    Или никои освен tzocho не ходил в гърция ли само 5-6 души четем тая тема.
    Нектаре, и форумчето посещавам и темите чета, че ми е интересно ама аз няма за какво толкова да пиша.
    Виж ти пък както си я подкарал се чудя има ли някъде още да не си пипнал?! Дерзай и не забравяй да качваш снимки, че то всинца ни чака ...

    По къмпизи още не съм бил ... нещо съм отвикнал да понасям навалиците.
    Подводния риболов, снимането и уединението са факторите, които ме зареждат там ...

    Славчо, ти май беше с антураж покрай тебе ... в Олимпиада - малко спокойно селце, което много ми напомня за Ахтопол има квартири за по 10Е леглото извън сезона и 15Е през юли и август.
    Семейните хотелчета са с около 5евра отгоре. Близо до местата, където най-често ходя са къмпизи на гърци предимно от Солун, идва им на около 100-на км.
    Посещават си ги през почивните дни но ще се поинтересувам и дали не се дават и под наем.
    Виждал съм да стоят и оставени палатки в гората, ... може би за да си пазят местата, а може и да е от мързел, не знам а и не съм питал защо но там ... не се пипа!!!
    Honda CR-V 1-st Generation

    Коментар


    • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

      Аз се чудя що народа толкова ходи по Гърция, след като ни плажовете им плажове ни морето море с тия морски таралежи. В края на Април скокнахме до Тасос за два дни( карах служебното CR-V III дизел, около 1300км общо с обикалянето на острова, но това е друга тема свързана с изплезен от очарование по колата език, сълзи на щастие, лиги на желание и приятно гъделичкане в слабините докато караш). Та за острова супер девствен и запазен обаче плажовете не могат по никакъв начин да стъпят на нашите.
      Аз що си мисля че Славчо се е запътил към Равда, пък вие за зелени маслини и узо го пращате.
      "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

      Коментар


      • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

        Запътил съм се към оазис биич на Лозенец. Там ще ходи една компания та можеби и ние с тях. Харесва ми че е извън селото и е на плажа, ако и инклузива е ок ще ме спечели. Само не ми харесва че на центъра на плажа се влива някво дере. А тея от бг-мама не искат да кажат що е то, ама ще видим, ако нещо не ми хареса сънраиз на приморско е на две крачки
        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
        Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

        Коментар


        • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

          Здравейте,
          @tzocho - има още много места дето не съм пипал, но всяко нещо с времето си..... за километрите да градско имам предвид и за съжаление не съм от най-грамотните но се старая.
          За олимпиада можеш ли да препоръчаш нещо да поразгледам. Че цените които до се гледахме са по около 50 евро на вечер за стая с кухня или бунгало с кухня.
          @HONDAEXPLORER - Ние ще ходим в Гърция защото не сме ходили и защото ми е писнало от отношението на хотелиерите в България, а и се надявам, че там ще е по чисто от тук.
          Иначе в края на другия месец ще ходим до Тасос за 2-3 дена да разходя CR-V-то ако успя да натикам 550/250 газова бутилка в багажника (май ще се по-заиграя с чука)
          @krasi-mir - разглобих го това копче и изгледа, че на горе няма как да автоматично. За надолу щраква втори път като го натиснеш и автоматично а за нагоре се спира в една пластмаса и няма как да щракне втори път.
          Honda CR-V B20Z 2001

          Коментар


          • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

            HONDAEXPLORER - за Гърция не си прав... и не само за там. С който и да съм говорил - нявсякъде отношението е в пъти подобро, отколкото у нас. А плажове си имат и то чудесни - само че на юг, към Халкидиките. Нашата компания ходи по едни диви, където няма никой - нещо, което вече по нашето черноморие е невъзможно - и там таралеж няма, а дъното си е пясък. Сега нали, ние сме малко пънкари, и не ни трябват удобства като ток, течаща вода и т.н., така че не е за всеки със сигурност... но пък почивката е истинска - особено с дечурлига, които иначе ще се съдерат да искат сладоледи, играчки, царевица и всичко друго, що бай мангал е изкарал на сергията. Просто трябва да се търси. Надолу към Касандра също съм виждал готини плажове, но не съм проверявал лично. Ето за такова плажче говорим:
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:307851_3558067356701_449231655_n.jpg
Прегледи:1
Размер:58.7 КБ
ID:5589825Натиснете снимката за да я уголемите

Име:307873_3558040356026_1774669493_n.jpg
Прегледи:1
Размер:106.3 КБ
ID:5589826
            Иначе в тази тема има писано за къмпинги по гръцко - Къмпинги в Гърция
            'Облагането с данъци е изтънчен начин да искаш пари със заплаха'

            Коментар


            • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

              ...А тея от бг-мама не искат да кажат що е то...
              Че какво ли ще да е ... аз по наш'то лайноморие не съм видял да се влива нещо хубаво!
              Последните години тотално спрях да го посещавам именно поради застрояването и замърсяването.

              Нектаре, в бързината нещо съм ви слял със Славчо постовете за което се извинявам!
              Относно Олимпиада ... по празниците и в активния период цените е възможно да са такива, защото е само на 300км. от София и на хората от голямото село им е по-близо.
              Миналата година сезона им започна едва в началото на юли и в края на август вече беше приключил. Освен крепостта Стагира, родното място на Аристотел друго интересно в околността няма.
              Всъщност има едно островче на километър и нещо до което месните рибари возят привечер. За разлика от Аспровалта, където е по-открито и по-близо до устието на Струма и поради тези причини е и по-мътно и има вълни в Олимпиада морето е бистро и спокойно. След селото в посока Стратони има няколко малки къмпинзи с чадъри и барчета, където вечер купонясват младежите.
              Honda CR-V 1-st Generation

              Коментар


              • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                Здравейте,
                tzocho - благодаря за информацията. Ще разгледаме там какви са възможностите за почивка.

                Само аз и krasi-mir ли имаме копче за отваряне и затваряне на прозореца на шофьора??!!?!? Ако не не моля напишете дали имате auto за нагоре.
                Honda CR-V B20Z 2001

                Коментар


                • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                  имам си ма маи е само з ана долу хаха, ще пробвам на горе
                  Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                  Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                  Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                  Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                  Коментар


                  • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                    Първоначално публикуван от zero Преглед на мнение
                    имам си ма маи е само з ана долу хаха, ще пробвам на горе
                    Пробва ли........., че не съм спал
                    Honda CR-V B20Z 2001

                    Коментар


                    • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                      Първоначално публикуван от NEKTAR Преглед на мнение
                      Пробва ли........., че не съм спал
                      Споко, НЯМА!
                      Проверих на моята, която е с ляв волан, ... на Краси е с десен, което е логично!
                      Най-вероятно при него няма да има от дясно, защото там се пада пасажерската врата!
                      Honda CR-V 1-st Generation

                      Коментар


                      • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                        Здравейте,
                        Благодаря за одговора.
                        Лошо, ще трябва да измисля нещо.
                        За жалост немога да объна бутончето на обратно ..... някой да знае морга в София за ЦРВ?
                        Honda CR-V B20Z 2001

                        Коментар


                        • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                          Първоначално публикуван от NEKTAR Преглед на мнение
                          За жалост немога да объна бутончето на обратно ..... някой да знае морга в София за ЦРВ?
                          Нещо не разбрах ... тук дискутирахме, че бутона не работи автоматично нагоре. Искаш да кажеш, че твоя не работи и не можеш да си вдигнеш стъклото ...?
                          Тел. за части втора ръка в София ще ти пратя на лс.
                          Honda CR-V 1-st Generation

                          Коментар


                          • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                            И аз нещо не разбрах кво ги омота Пешо, за кво му е морга с копчета и къв му е проблема и наи вече какво буитонче да обърне на обратно, аз днес бая карах ама хич се не сетих да пробвам , то сигурно щото беше студено като зима та не съм отварял джама
                            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                            Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                            Коментар


                            • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                              Здравейте,
                              Да изясня какво исках да каза:
                              Моето копче си работи в двете посоки и има "ауто надолу". Аз искам "нагоре ауто" или "нагоре и надолу ауто".

                              Краси е написал: "Моето копче е auto и в двете посоки."

                              Искам като си затварям стъклото да не държа 5-минути бутончето за нагоре

                              Тоест остава да си намеря по моргите копче което има ауто в двете посоки.

                              Извинявам се ако нещо не съм се изразил правилно или съм пропуснал да напиша нещо и само съм си го мислел. (ама нали мисълта тече с една идея по бързо от писането и ........)
                              Honda CR-V B20Z 2001

                              Коментар


                              • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                                Аааа не е до копчето бате ти и да си намериш няма да стане, тва си е до модула на стъклата, трябва ти модул които да отчита кога стъклото е стигнало горе за да спре да му подава ток, а тва става като модула отчете натоварването във веригата когато мотора спре да се върти щото стъклото е стигнало горе и то става толкова бързо че да не се строши нещо или да не изгори мотора ТИ на Краси колите не ги гледаи тои все ги избира с куп екстри които за повече простосмърни като нас са недостъпни, сигурен съм че неговата има и прибиране на огледалата, ама тва също не може да го постигнеш само ако си намериш като на краси копчето мани тва ми има и такива с климатроник макар че за него ако си мераклия мога ти кажа как да си го направиш, един потенциометър вързан за датчика на температурата на климатика и си го връткаш колкото ти е кеф , така караш климатика да се лъже че е достигнал градуси и почва по често изключване от там по висока темп в купето и обратно Аз примерно за да се доближа до класите на JDM-ките на Краси и колата ми да заприлича повече на JDM съм махнал по една от гаиките на джантите, така сега съм като истинска JDM с 4 гаики другата дупка съм натъпкал с пластелин да не си личи че е с 5 дупки

                                п.п. Слезнах да проверя моето стъкло, аз също нямам ауто на горе, все пак това е Хонда не е ланча да има всевъзможни гъдели Мен тов ане ме дразни особено колкото ме дразни факта че тя копчета по никъв начин не са осветени, малоумна работа, нямат напипване нощем особено ако си от скоро собственик, а пък на Краси копчетата светят, чудил съм се как да направя и моите ама маи наи лесно е с панел от JDM. въпреки че маи и на 147 ците копчетата светят а? я кажи твоите маи имат диоди и светят ?
                                Последно редактирано от zero; 01-06-14, 07:11.
                                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                                Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X