Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

    Явно всеки го избива на пакости като не му се троши сама колата. Аз захванах да слагам светещи стрелки на километража - сдобих се с табло от Ксантия от което взех две дълги и две къси стрелки, подрязах ги за правилния размер и тук дойде мотиката - тежестите на стрелките от ксантия са по-големи. При поставена на оборотомера стрелка и даване на газ тя отчита 4000 оборота а е на прекъсвач. Сега съм в размисъл дали да сменя тежестите - да взема от оригиналните стрелки и да ги сложа на ксантиевите, но нищо не ми гарантира, че различното тегло на самата пластмаса няма да играе в уравнението...

    Приемам съвети и идеи с охота
    What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

    Коментар


    • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

      Аз пък си купих ротациона тресчотка, голем кеф http://www.youtube.com/watch?v=1s8DjXqxJzc
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
      Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

      Коментар


      • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

        МаУеееее, Слави, ... колко клеясали болта ще развиеш сега

        Извинявай, ама тва видео е като извадено от WS Teleshop

        Не искам да ми казваш, колко пари си дал за тва чудо на техниката
        То ако нема место да го "лашнеш" тоя болт ... ората са измислили удължения за обикновените тресчотки.

        Шегувам се ... ама ... па така де
        Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

        Коментар


        • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

          Колеги, някой слагал ли е от тези плазмените циферблати, SPOON? Пасват ли добре, нещо ми се свидят 150кинта, че и инвертор за тях отделно 20кинта. Колко би струвала една цяла конзола с километража и оборотомера на старо ама за ляв волан?
          "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

          Коментар


          • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

            Краси 52 кинта, на фона на проксон дето е 115 и хич не ми хареса как се държи Инак знаеш за къде е, дето и да лашнеш болта после бавно и тегаво се развива зъб по зъб, а така цък цък, ще видим ще си покаже колко ще се ползва
            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
            Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

            Коментар


            • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

              То така се почва - плазмени уреди SPOON, после спойлери SPOON, после неонови тръби по душемето, после ... айде да не е Mugen, ама една глава от В16** с vtec, и турбо, после понижаващо окачване с негатив камбър, после ...

              Нали ти казах в оная тема - сваляй тъмната пластмаса и става ден.
              Другия вариант е LED крушки с разсеяна светлина.
              Моргата ... и тя е вариант, ама нямам представа, как свети лявото табло.


              Е, за 50 кинта Слави ... простено ти е ... със здраве да НЕ си го ползваш
              Последно редактирано от krasi-mir; 01-03-13, 14:29.
              Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

              Коментар


              • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                Meрси краси, аз за ланчата, то с тая хонда ще е поредния сувинир, а и при нея място бол за бъркане
                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                Коментар


                • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                  Апропо таблото на сивик от годините на хонда CR-V е идентично - просто е синьо на цвят. Предполагам за сивик частите са доста по-евтини от цървините, само като идея за решение на километража в мили
                  What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                  Коментар


                  • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                    Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
                    То така се почва - плазмени уреди SPOON, после спойлери SPOON, после неонови тръби по душемето, после ... айде да не е Mugen, ама една глава от В16** с vtec, и турбо, после понижаващо окачване с негатив камбър, после ...

                    Нали ти казах в оная тема - сваляй тъмната пластмаса и става ден.
                    Другия вариант е LED крушки с разсеяна светлина.
                    Моргата ... и тя е вариант, ама нямам представа, как свети лявото табло.


                    Е, за 50 кинта Слави ... простено ти е ... със здраве да НЕ си го ползваш
                    Ааа от тунинга по-далече! Твоя вариант го имам предвид но днес точно гледах тези диоди мисля Т10 корпус се водят с ветят в 5 посоки , дали ще има ефект без да махам въпросната пластмаса?
                    "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                    Коментар


                    • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                      Не знам, как ще светят през тъмното стъкло. Аз говоря за тези крушки зад циферблатите, да ги смениш с LED. Аз не съм ги сменявал, е смених ги ама не с диоди. Сменявал съм осветлението около копчетата на климатика. Оригинално бяха с едни оранжеви капу.... аа такова презервативи. Сложих обикновени, и ефекта е очеваден, буквално.
                      Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                      Коментар


                      • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                        Да де, аз тия зад циферблатите мисля да сменям с диоди, но май ефект няма да има щото км/ч се осветяват от ония лампи горе зад тъмната пластмаса в която има прорези и дето са по принцип за осветяване на стрелките. Всъщност най добре да махна лампата отзад, която осветява милите и да останат само км/ч. Мен като цяло това оранжевото ме дразни. Ако не стане нищо ще се метна на идеята за циферблати от Сивик. Наистина като ги гледам са същите само че в синьо.
                        "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                        Коментар


                        • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                          Аз пак за таблото. Та, Краси махнах я въпросната еластична пластмаса и довечера ще видя как ще е. Снимах я за да те питам и твоята ли беше с някви нескопосани прорези?Мислех си сега както е отворено да сменя ония крушки горе дето ги закриваше със сини че май ще е ден без нея. Или пък на нейно място да сложа една цветна диодна лента по цялата дължина? Тъпото е че и през деня не се виждат км/ч.
                          "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                          Коментар


                          • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                            Прорезите са същите и на левите табла - идеята им е да осветяват само стрелките. Трябва да си вземеш друг скоростомер просто, или да махнеш засенчващата пластина на километрите на този твоя.
                            What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                            Коментар


                            • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                              Ето как е без пластината, почти като руско возило. Не ми допада Другата седмица ще търся от сивик 96-01 същите са но сини, както писа колегата по-горе. Ако не накрая ще изрежа един циферблат в някоя рекламна агенция, да му се не види.
                              "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                              Коментар


                              • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                                Каквото и да правиш, скалата с километрите на твоето табло няма да светне.Просто в Англия е по-важна външната скала, в мили, и тази в километри не е достатъчно прозрачна.
                                За целта, както правилно си се ориентирал, трябва да смениш циферблата с "европейски". Ако сложиш от CR-V, предполагам пак ще свети в гадно жълто, така че пробвай с такъв от Сивик.

                                Да, и моята пластмаса е същата.
                                Е така светя през нощта:



                                Понеже съм японче имам само една скала, в километри
                                Ама тва не ми пречи да си спазвам английските ограничения в мили.

                                Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X