Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на зимни гуми Хонда црв

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на зимни гуми Хонда црв

    Здравейте,
    Предстои ми смяна на старите зимни гуми с нови такива.Хонда црв 3 генерация ми е колата.
    Моля, ако може да ми препоръчате добри бюджетни зимни гуми до 150 лв на гума. Знам че не е висока цената ,но криза е ,а и не мога да карам старите вече.
    Благодаря колеги
    Хонда CR-V 2.4 IVTEC

  • #2
    Не знам какъв ти е размера и дали влизат в бюджета, но аз с по-добри зимни гуми от Мишелин Алпин 5 не съм карал. Дори съм си поръчал 4 и ги чакам да пристигнат. С ДОТ от 2020 г са. А мишоците от Примекс ме убеждаваха, че модела е стар и вече не се произвежда и искаха да ми пробутат едни от 2017 г.
    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

    Коментар


    • #3
      Размер 225/65/17 са ми зимните джанти ... Мишелин са ми доста над бюджета мисля...колко ти излизат
      Хонда CR-V 2.4 IVTEC

      Коментар


      • kameno karp
        kameno karp коментира
        Редактиране на коментар
        Уха. В тоя размер цените са страшни. Аз за зимните слязох на 15" и на по-тесни. По 110 лв са моите.

    • #4
      Нали знаеш приказката за брадата и гребенчето. Или взимаш нещо евтино, или вадиш по 200+ за гума. На първо четене така видях избора в този размер. Иначе има приятел със Сивик, обу го с Континентал зимни и летни за по 100 кинта парчето. Ама 14" си е 14". Щом си с ЖИП както казват тук, плащаш.
      п.п.Погледни и Point S, доста добри на тънки цени, а и са с 3 години гаранция.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • #5
        На Nexen им някакви около бюджета... може би стават.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • Asen Kushlev
          Asen Kushlev коментира
          Редактиране на коментар
          За тази марка съм се чудил доста, смесени отзиви из нета. Но пък на нова Октавиа са монтирани заводски.

        • cecoa1
          cecoa1 коментира
          Редактиране на коментар
          Бяха в челото на класациите при всесезонните преди година или две, комшията в Германия си купи такива.
          Иначе на Мусото отпред е Nexen, и приятно ме изненадаха.

      • #6
        Миналата седмица взех Нокиан с този размер на промоция тука за 520е. И трите ми коли са с Нокиан, и съм много доволен. Провери им цените в БГ, и ако не превишават с много бюджета скачай смело.

        Коментар


        • #7
          Виж тази тема.
          https://offroad-bulgaria.com/forum/%...C%D0%B0-%D0%B5
          Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

          Коментар


          • #8
            Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
            На Nexen им някакви около бюджета... може би стават.
            Това е най-доброто,за този бюджет.Този модел на Хонда много ми харесва,ама в него няма нищо "бюджетно",а за годините си е в челото по-високи цени.Явно има причина за това-високо качество...

            Коментар


            • #9
              Благодаря колеги,ще ги прегледам и ще действам.
              Препоръчаха ми Laufenn ,170 лв се качвам обаче
              Хонда CR-V 2.4 IVTEC

              Коментар


              • #10
                е де - в известен онлайн магазин при цена до 155 лева има широк избор на твоя размер - например Корморан/Рикет/Таурус/Тигър - доставка до 2 дни и дъра бъра
                O888 749-O86
                C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
                NC 750

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X