Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Теглич за СРВ2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Теглич за СРВ2

    Здравейте съфорумници,от днес съм скромен собственик на хонда срв2 2003г.,въпроса ми е:откъде да си намеря теглич? и как се монтира?Ако намеря.
    То като започнах с въпросите,Моля помагайте.Благодаря предварително.Мотора е 2л.бензин ,има монтирана газова бутилка с размер на резервна гума в дъното на багажника.колата е доста запазена с външни забележки по купето и боята ,но за тези години е добре.Какви проблеми да очаквам?Какво трябва да сменя и обслужа след като я закупих? идва нов внос от Италияна 182000км. уж оригинални.Благодаря.
    Последно редактирано от Den3; 31-08-20, 20:37.

  • #2
    Колега, предполагам, че си испаноговорящ, та за това си написал СеРеВе, но тук модела е познат като ЦРВ или CR-V.

    Понеже предполагам, че току що си се регистрирал, ти препоръчвам да попрочетеш в раздела каквото има писано за това което е интересно за теб, и после, ако не намериш отговори, да си стиковаш въпросите, като може да ги зададеш в подходящите теми, ако има вече такива, или да отвориш нови.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      Написах го така,понеже представих колата пред колегите в службата и един колега каза: вече имаш ХОНДА ВСЕ "РЕВЕ".реве за гориво,масло,гуми поддръжка и още.Това сравнение ми хареса и пуснах темата вСеРеВе2.за което се ИЗВИНЯВАМ,не съм целял да обидя съфорумци или който и да било, да модела е CR-V.Моля за ИЗВИНЕНИЕ.Нов съм фъф форума ,явно шегите са забранени.Моля администратор,или модератор да промени заглавието на темата или да я премахне.Още веднъж ИЗВИНЕНИЕ.

      Коментар


      • #4
        Не става въпрос за обида на когото и да било, а за това, че заглавието информира за темата, а и за това, че ако някой търси инфо за модела едва ли би го търсил като "СРВ".
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #5
          Още веднъж се ИЗВИНЯВАМ и правилата да спазвам ОБЕЩАВАМ.не намерих тема за теглич и затова...се отплеснах Пич.
          Последно редактирано от Den3; 01-09-20, 20:48.

          Коментар


          • #6
            Теглич можеш да намериш нов и втора употреба, зависи колко пари ти се дават. Монтажа на повечето е с болтове към купето, заводски си има отвори с резба. Проблеми можеш да очакваш всякакви. Километрите са далеч от истината.
            Ford Maverick II 2.3 XLT
            Ford Mondeo MK5

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X