Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Делко CR-V RD1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Делко CR-V RD1

    Здравейте,

    Пускам темата поради факта, че делкото рядко дефектира и няма много информация по въпроса. Проблема при мен - не пали когато загрее двигателя в моя случай се дължи на някой от датчиците в него. Ако ви се намират, запоени са за кабелите с буксата (2 реда, 8 пина) може да ми пишете на лс или 0 осем 99 осем 10 три 66

    Поздрави!
    Honda CR-V 1-st Generation

  • #2
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image_892072.jpg
Прегледи:1611
Размер:71.9 КБ
ID:6537336Натиснете снимката за да я уголемите  Име:image_892069.jpg Прегледи:3 Размер:157.0 КБ ID:6537333Натиснете снимката за да я уголемите  Име:image_892070.jpg Прегледи:3 Размер:196.3 КБ ID:6537334Натиснете снимката за да я уголемите  Име:CRV Ign. Sensors 3.jpg Прегледи:0 Размер:76.9 КБ ID:6537335
    Honda CR-V 1-st Generation

    Коментар


    • #3
      Колега, провери ли бубината?
      Honda CRV-1998 г. 128 к.с. продадена
      Honda CRV- 2004 г. 150 к.с. бензин

      Коментар


      • #4
        Да напомня за датчиците! Който е сменял бобина или комутатор и старото делко му събира прах нейде да се поразрови, че съм взел на заем и дойде време да ги връщам.
        Honda CR-V 1-st Generation

        Коментар


        • PRANGATA
          PRANGATA коментира
          Редактиране на коментар
          Здравейте,при мен е същият проблем като загрее не пали ,трябва да се изчака 10 15 мин и пали от раз.Искам да добавя ,че преди около 7 8 месеца не искаше да пали и студена понякога и накрая отказа нацяло.Бях в германия с нея ноември месец като отказа,смених клемореда който беше здрав и бубината и часовник.Но преди две седмици не искаше да пали загряла,Смени се комутатор и се оправи но за два дена.И отново на майстор при което три дни беше там .Нищо не е сменено,какво са правили не знам,но си е взехме УЖ не поправена, но засега пали.Предполагам е въпрос на време да си покаже проблема,Казаха ми приятели че може да е датчик колянов вал.,Някой имал ли е такъв проблем.Колата е имам вече 11 год. и това е първото сериозно нещо което ме затруднява..Поздрави

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X