Обява

Свий
Няма добавени обяви.

обикновена ГИ на хонда hr-v

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • обикновена ГИ на хонда hr-v

    Здравейте,

    Знам че hr-v то не е никакъв джип, но ме кефи .
    Проучвам го какво представлява и замислям покупка на такова нещо.

    Може ли да му се сложи обикновена газова уредба? Някой слагал ли е?
    Също, предполагам, че е по-добре да взема 124 кс двигателя: - ще му е по-леко и ще прегрява по-малко, вкл. на газ.
    Прав ли съм?

  • #2
    От: обикновена ГИ на хонда hr-v

    Газ с плочка ?!? ... това беше едно време когато карахме пасат 1.8 моно .. хубавото време свърши.

    Коментар


    • #3
      От: обикновена ГИ на хонда hr-v

      Не знам, чета за някакви всмукателни колектори, трябвало да са метални:
      - http://www.tuning.bg/forums/index.ph...8%D0%BD%D0%B6/

      Oт там, при добър двигател и добре сложена обикновена, може да има разлика от 1 до 2 л/100км с инжекцион, което не си струва ако не навърташ много километри.
      Поне това разбрах.

      Коментар


      • #4
        От: обикновена ГИ на хонда hr-v

        Ееее това си е гавра, 'що трябва да е обикновена газова ? Едно че вероятно ще е спъната, второ че ще гори сигурно повече.

        Аз моето така и не стигах да се занимавам с газаджии, карах си го 5-6 години на бензин
        За прегряване аз не мога да кажа, при мен имаше толкова изгнили ламели, че можеше да се види от другата страна и въпреки това никога не е качвал температура, даже и по планински пътчета с ниска скорост.
        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

        Коментар


        • #5
          От: обикновена ГИ на хонда hr-v

          Не си струва да се мъчиш с обикновена АГУ. Казвам ти го от опит. Но ако искаш да придобиеш и собствен такъв, лошо няма.
          HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

          Коментар


          • #6
            От: обикновена ГИ на хонда hr-v

            Четох още малко. Не е невъзможно, дори не е невъзможно да работи добре, но има много ... механични фактори.
            На газовия инжекцион има и механични и електронни .
            Но май по-скоро ще е газов инжекцион, на добра цена, при подходящия майстор, с подходящите настройки.
            И евентуално да се науча да си го настройвам сам, нататък.

            Коментар


            • #7
              От: обикновена ГИ на хонда hr-v

              Както ти казаха колегите, обикновенна АГУ недей на тая кола!

              Коментар


              • #8
                От: обикновена ГИ на хонда hr-v

                Правилно се ориентираш. Най-важното в цялата схема е читав майстор.
                HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                Коментар


                • #9
                  От: обикновена ГИ на хонда hr-v

                  Първоначално публикуван от emosms Преглед на мнение
                  Четох още малко. Не е невъзможно, дори не е невъзможно да работи добре, но има много ... механични фактори.
                  На газовия инжекцион има и механични и електронни .
                  Но май по-скоро ще е газов инжекцион, на добра цена, при подходящия майстор, с подходящите настройки.
                  И евентуално да се науча да си го настройвам сам, нататък.
                  И правилното газово сборните комплекти които правят маисторите за взимат повече пари,всичко работят до добре после проблеми
                  Хубаво газово е от една марка всички части които работят в синхрон те за това са направени ,искай да видиш всички части и тези да са после вътре в колата ти нагледах се на обещано едно и после свободно съчинение на маистора и дори втора употреба части.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X