Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компютърна диагностика за Хонда - интерфейси и софтуер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Компютърна диагностика за Хонда - интерфейси и софтуер

    Здравейте Колеги,
    Преди повече от година станах горд собственик на Хонда ЦРВ 2006. За съжаление много скоро след това проблемите започнаха и останах само собственик .
    Познавайки добре "майсторите" в София, и тъй като имам все пак някакви познания в областта на компютърната диагностика, започнах търсене на подходящ интерфейс и програмно осигуряване за моята Хонда.

    Моля всеки които има някаква информация по темата да сподели.

  • #2
    От: Компютърна диагностика за Хонда - интерфейси и софтуер

    Първоначално публикуван от hitech_h Преглед на мнение
    Здравейте Колеги,
    Преди повече от година станах горд собственик на Хонда ЦРВ 2006. За съжаление много скоро след това проблемите започнаха и останах само собственик .
    Познавайки добре "майсторите" в София, и тъй като имам все пак някакви познания в областта на компютърната диагностика, започнах търсене на подходящ интерфейс и програмно осигуряване за моята Хонда.

    Моля всеки които има някаква информация по темата да сподели.

    http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5058511
    и
    http://honda-fit.ru/forums/index.php...ic=2404&st=330 примерно.

    Сам че при мен малко не се получиха нещата преди а и в момента нямам Хонда под ръка за проба.

    Нещо из Хонда форума няма ли ?
    Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

    Коментар


    • #3
      От: Компютърна диагностика за Хонда - интерфейси и софтуер

      Мерси за информацията колега!
      Вече даже си поръчах китайски MVCI интерфейс за Honda HDS 3.016.033.
      Като дойде след няколко седмици ще споделя инфо дали и как съм го подкарал.

      По отношение на въпроса ти за Хонда форума - от там тръгнах преди време, първо с това от къде да си поръчам нормални части...... и накрая вече съм с 2 интерфейса за диагностика. За съжаление и от двата не съм особено доволен - единият е Torque + ELM327+ Bluetooth а другият е китайски скенер (самостоятелен тоол с дисплей). И двата имат ограничени възможности и недостатъци - ако някои се интересува мога да споделя. Поради тази причина пуснах темата защото искам нещо нормално работещо.

      Коментар


      • #4
        От: Компютърна диагностика за Хонда - интерфейси и софтуер

        Здравейте колеги, ще споделите ли какви програми ползвате.Че се чудя как да проверя кво става на една хонда пилот 2005г?
        Дидо
        Без Паджеро 2

        Коментар


        • #5
          От: Компютърна диагностика за Хонда - интерфейси и софтуер

          Здравейте,от днес съм собственик на Honda Interhace Module(HIM) Взех го най вече заради леката ми кола и това че Аутокома на Делфи не и лови двигателя.
          За момента почти нищо не разбирам на програмата,показва хиляди неща но не откривам това което ме вълнува в момента,а именно как да деактивирам втората ламбда сонда?
          Има ли някой който е по запознат с този уред и разбира се склонен да разменим някоя и друга приказка?
          Mitsubishi Pajero 2.5TD 1996 къса база
          0883 39 72 04

          Коментар


          • #6
            Определено Honda Interhace Module(HIM) е правилния избор ....... работи с официалния софтуер на Хонда (HDS) има евтини клонинги при китайците. С последните налични версии даже не иска регистрация и всичко си работи перфектно. Заради идиотите в Бултрако се наложи да си купя такъв преди месец :-). Покрива всички модели до 2021.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X