Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новата HONDA HR-V 2015!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Новата HONDA HR-V 2015!!!

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hr-v-gallery2.jpg
Прегледи:1
Размер:42.4 КБ
ID:6081774Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hr-v-gallery1.jpg
Прегледи:1
Размер:41.4 КБ
ID:6081775Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hr-v-gallery8.jpg
Прегледи:1
Размер:213.9 КБ
ID:6081776Здравейте Хонда маниаци! Какво ви е мнението за новата Хонда хрв 2015 модел? Аз бих си я купил с огромно удоволствие, само да намеря парички или изгодно финансиране на вноски!

  • #2
    От: Новата HONDA HR-V 2015!!!

    Е ... по картинки ли какво ни е мнението
    Това си е въпрос на вкус и предпочитания, а за нова кола ... надали ще може някой да каже колко е надеждна или нещо от сорта

    Не изглежда зле, малко мяза на киа спотидж или някой хюндай ... ама ...
    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

    Коментар


    • #3
      От: Новата HONDA HR-V 2015!!!

      Модела не е нов. Дебюта на модела беше през 2013г. в Токио само, че под името "Vezel". В Япония има и хибриден вариант.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:honda-vezel-hybrid-front-three-quarters.jpg
Прегледи:1
Размер:102.9 КБ
ID:5645711

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:honda-vezel-hybrid-taillight.jpg
Прегледи:1
Размер:148.2 КБ
ID:5645712

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11454548813_2dcdcfee81_b.jpg
Прегледи:1
Размер:224.4 КБ
ID:5645713

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Honda_Vezel_Hybrid_Ill-668.jpg
Прегледи:1
Размер:52.6 КБ
ID:5645714

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:honda-vezel-tk13-16-1.jpg
Прегледи:1
Размер:130.9 КБ
ID:5645715

      Преди появата на Vezel, пазарната ниша беше запълнена от модела "Crossroad".

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:crossroad_hi_001.jpg
Прегледи:1
Размер:72.0 КБ
ID:5645716

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:honda_crossroad_a1249737046b2940123_6_orig.jpg
Прегледи:1
Размер:137.4 КБ
ID:5645717

      Като цяло лошото е, че и двата модела до сега не са се предлагали в Европа. Иначе HR-V е имал "наследници", но не много известни за европееца
      HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
      Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

      Коментар


      • #4
        От: Новата HONDA HR-V 2015!!!

        Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
        ... мяза на киа спотидж или някой хюндай ... ама ...
        Мяза на всички джипоподобни модели на Acura. Ако не бяха толкова разплакани задните стопове щяха да са едно към едно със стария MDX.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #5
          От: Новата HONDA HR-V 2015!!!

          Много по-стандартна от оригинала!
          Honda XL600LM, 1987
          Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
          Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

          Коментар


          • #6
            От: Новата HONDA HR-V 2015!!!

            Не мога да разбера,всяка фирма се стреми към съвършенния корейски дизайн...BMW - X6 - SangYong Actyon,Mercedes,някои модели,форд,сега хонда...
            Пътят е целта.

            Коментар


            • #7
              От: Новата HONDA HR-V 2015!!!

              Първоначално публикуван от charger Преглед на мнение
              Не мога да разбера,всяка фирма се стреми към съвършенния корейски дизайн...BMW - X6 - SangYong Actyon,Mercedes,някои модели,форд,сега хонда...
              Петер Шрайер - ... се нарича причината за това... от Ауди още не могат да си простят, че го изпуснаха...
              после дойде и Томас Бюркъл -...

              Коментар


              • #8
                От: Новата HONDA HR-V 2015!!!

                Градска кола с малък двигател, какви са тези радини вълнения... Тъпкан е с помощна електроника тип "гласът на тъщата" - "давай, давай газ, кво се моташ!", "спри, спри,бре! те тоя пред тебе е спрял не го ли видиш!", "тая лента, те тука, тая бе, казвам ти, кво дрифтиш нататък!"

                Коментар


                • #9
                  От: Новата HONDA HR-V 2015!!!

                  Абе то темата за HRV, ама да отворя дума и за новото CRV от 2014/2015. Някой заглеждал ли му е моторизацията? Матор 1,6 дизел с 120к.с. Мислех, че ще има паралелно и по-голям мотор (2,2 сегашния дизел).Ама няма. Освен това дори не е 4х4, ами е само 2WD. Това силно ме разочарова. Уж полyжипка, а го лишават от 4х4 и остава нищо повече от една по голяма лека кола. Второ- тоя мотор от 1,6 кубика как ще го влачи това корабно купе? Та той сигурно няма да спада под 3000 оборота и след 80-100 хиляди километра ще му е взета душицата. Купе към 1600-1700kg, 2ма възрастни с 2 деца и багаж + климатик и ще го изпреварват и москвичите. Абе нещо не ме кефи, жалко.
                  Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Новата HONDA HR-V 2015!!!

                    Това си е баш комби но като такова ще е по-ефтино ,като SUV ще му търсят поне 5-10 000 долара повече
                    Двигателя за дизел не е проблем .Витарата е с 1870 кубика е по,,мощна '' от съответната РАВ-4 с 2.200 кубика двигател.

                    п.п.няколко пъти съм дърпал СРВ и РАВ-4 барабар с лодките от морето
                    Grand Vitra ddis 2008
                    SEAT Althea XL tsi 2010
                    Mitsubishi Canter

                    Коментар


                    • #11
                      От: Новата HONDA HR-V 2015!!!

                      Старото HRV и то беше много "мощно" 1.6 бИнЦин

                      А "Корейския дизайн" си е супер, ако визираме актуалните модели на Х-й СФ и их35, макар второто да не ме кефи /карал съм го половин ден, но бензиново, а дизела му е доста сериозен 180+ кс/... Проблема им е, че станаха по-скъпи от японските
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #12
                        От: Новата HONDA HR-V 2015!!!

                        В момента цената му като ново се върти около 21-24000 евро. А аз си мисля, че имeнно защото е дизел ще е проблем. Стара мъдрост е, че дизела не обича високите обороти. Колкото и да го тъпчат с електроника и разни системи, физиката си е физика. И да, ще изкарат мошност и конски сили, но за сметка на?
                        Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Новата HONDA HR-V 2015!!!

                          Първоначално публикуван от charger Преглед на мнение
                          Не мога да разбера,всяка фирма се стреми към съвършенния корейски дизайн...BMW - X6 - SangYong Actyon,Mercedes,някои модели,форд,сега хонда...
                          Мойш,мойш-новата тенденция ве,всички хавтомобили мязат на едно-нема кво да избираш-и тази ,и тази ми все същите форми-това е-Кааартел му са вика.Да си ги карат.Аз ще си взема такава напудрена куку самолет и с ел. двигател тогава когато забранят петрола за употреба.
                          имах и Toyota Rav 4 2006g.
                          Mitsubishi Lancer 2008g.
                          Honda CR-V 1998г.
                          Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X