Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спешно търся майстор,или компетентно лице на Хонда ЦР-В в Русе

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спешно търся майстор,или компетентно лице на Хонда ЦР-В в Русе

    Здравейте на всички тук. от лятото насам имам странни шумове, почуквания, тракания ,скърцания и т.н отдолу по колата. Ходих и дадох по "майстори" стотици левове. Никой не т дава лист, списък със смененото , рори не ти показват всичко което са ти сменили, вземат ти парите, няма касова бележка, нищо. Гарнитурите сменени а продължава да омаслява.Сменени уж биалетки,шарнири,тампони на щанги,,кормилни накрайници незнам какво . Продължава ли отдолу продължава да трака, да пука.Парцалли забжравени из двигателния отсег, липсващи болчета .. а Сложих си и газов инжекцион,гасне колата на газ, Газаджията вика вика О образен Пръснет на дроселовата клапа. Струва еди си колко. Другия майстор вика "Не ее така, рейката ти е бавна, кажи на газаджията да ти сложи бърза рейка" . Оня първия пак "не е от туй " вика. Ама ако е от туй ще сложа друга ама се плаща още. А уж гаранция имало. Има ли някой който да ме посъветва при кого да отида , който ще ми оправи колата и ще съм доволен от услугите защото ще е такъв който знае какв прави и е правил такива коли само или предимно. Бранко е неоткриваем, ни по телефони, нито по форума тука. Аман от майстори и разбирачи , Само ти вземат парите и ходи пак си чупи главата. НЕ знам какво да правя вече.

  • #2
    От: Спешно търся майстор,или компетентно лице на Хонда ЦР-В в Русе

    Голям филм бе, имаш ЛС с кооординати на един пич от Русе

    Коментар


    • #3
      От: Спешно търся майстор,или компетентно лице на Хонда ЦР-В в Русе

      На "Майстори" и наркомани вяра да нямаш
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
      Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

      Коментар


      • #4
        От: Спешно търся майстор,или компетентно лице на Хонда ЦР-В в Русе

        Коки, аз от години плащам на авто-айстор , само срещу фактура и гаранция-писмена. Ако искат.
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • #5
          От: Спешно търся майстор,или компетентно лице на Хонда ЦР-В в Русе
          • ТЕМАТА Видяна: 585 ПЪТИ

            БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ОТГОВОРИЛИ И НА ВСИЧКИ ГЛЕДАЛИ. НЯМА МАСЙТОРИ КОИТО ДА ТИ СВЪРШАТ РАБОТА !!!
          • ИЛИ СА ТАКИВА КОИТО ДА ТИ ВЗЕМАТ ПАРИТЕ ИЛИ СА ДРУГИ КОИТО ЩЕ ТИ ВЗЕМАТ САМО ПАРИТЕ !!!
          • И ЕДНИТЕ И ДРУГИТЕ СЕ ПРАВЯТ НА ГОЛЯМА РАБОТА , ЦЕЛИЯТ ГРАД ХОДЕЛ ПРИ ТЯХ , ТАКИВА КОЛИ КАТО МОЯТА СА ПРАВИЛИ ЕХЕЕЕЕ МНОГО ПЪТИ. НЕЩАСТНИЦИ !!! ВСЕКИ МАЙСТОР СИ НАМИРА МАЙСТОРА , ТОВА ЩЕ ИМ КАЖА, ЖИВИ И ЗДРАВИ.
          • А КОЛАТА СИ Я НАПРАВИХ САМ И Е СУПЕР.

          Коментар


          • #6
            От: Спешно търся майстор,или компетентно лице на Хонда ЦР-В в Русе

            Евала колега!
            Тук в тая държава трябва да си самоук във всичко и да не разчиташ на никой начи... пф
            Пак евала!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X