Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оригинално радио

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Оригинално радио

    Взех Харвито с някакъв ментак Кенуд и радиото е пълна скръб, дори в София лови едвам-едвам. Проверил съм антената /телескопична отстрани без усилвател/ и уж всичко е наред. Решил съм да си търся оригиналното радио, защото би трябвало да хваща най-добре на тази кола, а тя си е постоянно на село и там сигнала си е слаб. Има ли някой с такова да даде мнение как работи?
    Honda XL600LM, 1987
    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

  • #2
    От: Оригинално радио

    Ще си позволя да дам съвет, понеже неотдавна и аз бях в подобна ситуация, като в моя случай радиото си работеше но като цяло LG-то звучеше отврат.
    Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
    ... Решил съм да си търся оригиналното радио, защото би трябвало да хваща най-добре на тази кола, ...
    Няма подобна зависимост но ако предпочиташ да си купиш оригинално то най-вероятно ще ти искат толкова, колкото ще дадеш за ново! Оригиналното няма AUX и USB входове, а това не е за подценяване. Като добавим и гаранцията по-добре разгледай какво се предлага към момента. Аз си избрах PIONEER, които приятно ме изненадаха с богато меню за корекции на звука и конфигуриране на изходите, три нива на LOUDNESS-а и разни др. екстри.
    Honda CR-V 1-st Generation

    Коментар


    • #3
      От: Оригинално радио

      ...то най-вероятно ще ти искат толкова, колкото ще дадеш за ново...
      Едва ли! Все пак става дума за това Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21312790252262246_15.pic.jpeg
Прегледи:1
Размер:72.8 КБ
ID:5591573

      Коментар


      • #4
        От: Оригинално радио

        Първоначално публикуван от temerut Преглед на мнение
        Едва ли! Все пак става дума за това [ATTACH=CONFIG]716084[/ATTACH]
        Мерси за снимката Колега - поне да имам идея какво търся! Имаш ли впечатления как работи радиото? Наясно съм, че някой Пионер ще е много по-добър, но отдавна съм спрял да си пускам моя музика в колата и слушам вече само радио, така че качеството на радиото е приоритет! На Фронтерата и Равчето съм с оригинални такива и съм много доволен, да затова реших да търся и за Хондата.
        Honda XL600LM, 1987
        Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
        Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

        Коментар


        • #5
          От: Оригинално радио

          аз съм с оригинално радио Хонда и съм пробвал два пъти да го сменям с други, но се отказах, поради това, че 99% слушам радио, а оригиналното има уникален тунер, лови всичко в ефира. Моето е ето такова
          в продавалник има обяви много, избери си нещо
          Прикачени файлове
          Honda HR-V 4WD D16W1

          Коментар


          • #6
            От: Оригинално радио

            Мерси за инфото Колега - точно както очаквах!
            Honda XL600LM, 1987
            Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
            Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

            Коментар


            • #7
              От: Оригинално радио

              Здрвейте,
              @Edo аз продавам мойто ама не мога да ти пиша налични, че ти е пълна котйкат. Иначе оределено радиото и сд-то са по добри на оригиналните но няма mp3 което за мен е голем минос.
              Honda CR-V B20Z 2001

              Коментар


              • #8
                От: Оригинално радио

                Моето е от този модел Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21311837394862141_10.pic.jpeg
Прегледи:1
Размер:61.9 КБ
ID:5591772 и има региони, в които се губят доста радиостанции...Но пък се появяват разни местни, та съвсем да онемее не се е случвало

                Коментар


                • #9
                  От: Оригинално радио

                  Първоначално публикуван от radev76 Преглед на мнение
                  аз съм с оригинално радио Хонда и съм пробвал два пъти да го сменям с други, но се отказах, поради това, че 99% слушам радио, а оригиналното има уникален тунер, лови всичко в ефира. Моето е ето такова
                  в продавалник има обяви много, избери си нещо
                  На моята Хонда е същото. Много добре работи. Аз също слушам само радио.
                  "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Оригинално радио

                    Първоначално публикуван от NEKTAR Преглед на мнение
                    Здрвейте,
                    @Edo аз продавам мойто ама не мога да ти пиша налични, че ти е пълна котйкат. Иначе оределено радиото и сд-то са по добри на оригиналните но няма mp3 което за мен е голем минос.
                    Поразчистих си малко пощата - прати снимка и цена да видя за какво става въпрос.
                    Honda XL600LM, 1987
                    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                    Коментар


                    • #11
                      От: Оригинално радио

                      Взех си като на колегата radev76 - Пионерче и работи доста добре, хваща стабилно Дарик и Христо Ботев, което за наше село си е постижение! Единствено ме затрудни малко преходната букса от оригиналната инсталация към радиото, но и това си намерих. Благодаря на всички за помоща!
                      Honda XL600LM, 1987
                      Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                      Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                      Коментар


                      • #12
                        От: Оригинално радио

                        Да питам как стоят нещата с буксите а.к евро букса ли е или трябва да режа и да наставям кабели?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Оригинално радио

                          В авал има преходни букси от хонда към евро
                          Honda HR-V 4WD D16W1

                          Коментар


                          • #14
                            От: Оригинално радио

                            Колега дали би било удобно на ЛС едно линкче да ми пратиш би ми направил вечерта перфектна

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X