Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От днес имам Honda CR-V RD1.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От днес имам Honda CR-V RD1.

    Здравейте,

    След много мъки в кат, вкарах CR-V-то в бокса. Нямах време да правя повече снимки.
    Които го интересува:
    B20Z1 (главата каква е и като й дойде време за смяна с каква мога да я сменя ще знам след още четене)
    2001 Honda CR-V 4WD LX Manual
    Euro 3 (каквото и да е това)
    108 kw = 144.830386 hp (по малко от 145 hp)
    JHL (започва рамата би трябвало да значи сделано в Japan)
    Масичка - какво е това?!?!?
    На 200К реални, но по някаква необяснима причина малкия брояч на километража не работи, защо ли
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140313_140532.jpg
Прегледи:1
Размер:115.4 КБ
ID:6049074Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140313_142713.jpg
Прегледи:1
Размер:92.8 КБ
ID:6049075.
    Honda CR-V B20Z 2001

  • #2
    От: От днес имам Honda CR-V RD1.

    Ами честито Нектаре и добре дошъл във форума!

    Желая ти да си я караш със здраве и хиляди безаварийни!

    Масичката е пода на багажника, сгъваеми крачета с дупка за чадърче в средата.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cr-v_97_picnic_table_large.jpg
Прегледи:1
Размер:80.8 КБ
ID:5570878

    Би трябвало да я има и при теб а що се отнася до неработещия брояч не ми се иска да ти убивам ентусиазма но ...

    най-малкото е знак внимание за това колко са реални тези 200К.

    Поздрави!
    Honda CR-V 1-st Generation

    Коментар


    • #3
      От: От днес имам Honda CR-V RD1.

      Здравейте,

      За масичката знам но за съжаление моята липсва.
      Колкото за километрите надявам се да успея да намеря телефона на предишния собственик за да го питам, лошото е, че незнам в Швейцария дали говорят английски.
      Honda CR-V B20Z 2001

      Коментар


      • #4
        От: От днес имам Honda CR-V RD1.

        Честито и със здраве! Изглежда добре, чакаме снимки на интериор и двигателно отделение. Аз пък що съм останал с впечатлението, че от 2001 всички са с боядисани брони и капаци на резервни гуми? Ти провери ли и VIN-а? Гумите ми приличат на Cooper Weather Master, ако е така ще трябва да поразгледаш темата за шумоизолация
        "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

        Коментар


        • #5
          От: От днес имам Honda CR-V RD1.

          Първоначално публикуван от NEKTAR Преглед на мнение
          Здравейте,

          За масичката знам но за съжаление моята липсва.
          Колкото за километрите надявам се да успея да намеря телефона на предишния собственик за да го питам, лошото е, че незнам в Швейцария дали говорят английски.
          Е-е-е!Бива ли такива работи,без масичка,само за това се смъква 500 лв от цената.малкия брояч не работи,ами не работи защото са му счупени забците при превъртането на горния,педали с педали.Дай една снимка на горния да ти кажа приблизително кои цифри са пипали и с колко са я смъкнали,че ако е оставена на 2...-ста хиляди колата най малко е била към 280 000 км.Не се плаши и 300К да е била,само да не е с газова.Масичка и изрежи от водно кафяво OSB-китайско за 65 лв. или гепино от някои строеж платно без пари и си готов.Става супер и здраво.Така като и гледам антената ти е 128 кончета,да и беше снимал поне бронята за конете де.Ако наистина е 2001 може и да е 147 кончета,но това не е най -важното.Абе повече от 6К в никакъв случай не трябва да си му дал на този джамбаз иначе идваме организирано да му искаме оставката!Виж може малко да те охладих,ама по добре е реално да виждаш нещата.Като си я постегнеш още повече ще ти хареса и ако си я гледаш поне още минимум 6-7 години ще те гледа без проблем.Сипи си сега една малка,наздраве за да не ръждясва и със здраве да я караш.От мене толкова.На лични вече ти отговорих.
          имах и Toyota Rav 4 2006g.
          Mitsubishi Lancer 2008g.
          Honda CR-V 1998г.
          Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

          Коментар


          • #6
            От: От днес имам Honda CR-V RD1.

            Първо честито ...
            Масичката се намира по моргите за 100-ина лева.Иначе има и други 147кс със старата антена,а оцветяването на броните и огледалата зависи от нивото на оборудване(LX),както и релсите на тавана,капака за резервната гума,халогените,щората в багажника,шибедаха,джобовете отзад на предните седалки и подлакътниците им.
            В Швейцария със сигурност говорят немски,френски и талянски.....в зависимост от кантона....и може,ако има фактури от сервизи да ги запитащ там на,колко хиляди е била при посещението.....

            Коментар


            • #7
              От: От днес имам Honda CR-V RD1.

              Здравейте,
              @cr-v 1: благодаря много за информацията със сигурност ще проверя

              @pavle: 6,4K му дадох. двигателя е B20Z (1) 147bhp@6800rpm 1973cc 9.2:1.
              Колкото за километража и големите цифри не работят Кажете от къде да почна да разхлабям за да разбера какво се случва и защо не работи.

              @HONDAEXPLORER: VIN-а е ок 200, зимните гуми са добри, колкото за шумо изолация ще е по-нататък. За сега в сравнение с фията шума в CR-V-то е като в библиотека.

              Благодаря.
              Honda CR-V B20Z 2001

              Коментар


              • #8
                От: От днес имам Honda CR-V RD1.

                За километража... разглобяваш и гледаш де е белята, има едно руско ръководство много готино цветно но незнам последно на кои линк се подвизава, ако колегите имат инфо нека го пуснат да ис го дръпнеш, ако ли не ще ти го пратят някък, я по скаип я по дропбокс. Иначе отчита ли скороста ?
                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                Коментар


                • #9
                  От: От днес имам Honda CR-V RD1.

                  Здравейте,

                  Часовника(стрелката) си работи. Руското ръководство още го няма.

                  На снимката долу се вижда как изгледа отзад, но не знам на колко волта е двигателчето за да го тествам.


                  П.П. Чудя се дали да пускам нова тема за това?!!?
                  Honda CR-V B20Z 2001

                  Коментар


                  • #10
                    От: От днес имам Honda CR-V RD1.

                    На кои снимки ?
                    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                    Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                    Коментар


                    • #11
                      От: От днес имам Honda CR-V RD1.

                      Здравйте,
                      Ето снимка в нормален размер, преди беше голяма и сигурно са ми я махнали, че на всеки пост имам:
                      (Благодарим Ви за публикацията! Публикацията ви няма да се вижда, докато модератор не я одобри за публикуване.)

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cluster.jpg
Прегледи:1
Размер:120.1 КБ
ID:5571405

                      Утре пак ще го отворя и наснимам по добре.
                      Honda CR-V B20Z 2001

                      Коментар


                      • #12
                        От: От днес имам Honda CR-V RD1.

                        Ето ръководството: http://dox.bg/files/dw?a=9b4c925be4

                        Коментар


                        • #13
                          От: От днес имам Honda CR-V RD1.

                          Уредите се вадят отпред, т.е. излизат напред. Отзад са само винтчетата, които ги държат.
                          Махаш стъклото (не помня, ама май беше на щипки), отвиваш винтовете отзад, и вадиш уреда.
                          Щом стрелката за скоростта работи, проблема е механичен, в някоя зъбчатка на броячите. Като извадиш уреда огледай всички оси и зъбни колелца по тях. Явно някоя ос, или зъбно колело не са на мястото си.
                          Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                          Коментар


                          • #14
                            От: От днес имам Honda CR-V RD1.

                            Стъклото е на щипки. Огледай с лупа главите на болтчетата на уредите за да видиш дали има следи от манипулации преди теб?
                            "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                            Коментар


                            • #15
                              От: От днес имам Honda CR-V RD1.

                              Първоначално публикуван от HONDAEXPLORER Преглед на мнение
                              Стъклото е на щипки. Огледай с лупа главите на болтчетата на уредите за да видиш дали има следи от манипулации преди теб?
                              Има,има мръсните джамбази го знаят и магерат,като ги превъртат ръчно и понеже са така направени да вървят само в една посока,като ги врънкат им чупят зъбците.Главите да си счупят дано и акълите да си превъртят,дано станат по мъдри!
                              имах и Toyota Rav 4 2006g.
                              Mitsubishi Lancer 2008g.
                              Honda CR-V 1998г.
                              Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X