Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ABS и лампата на ръчната светят

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ABS и лампата на ръчната светят

    Здравейте Колеги вчера сутринта ми светнаха едновременно паркинг светлината и ABS-са проверих първо датчика за спирачна течност и ръчната са си наред и сле това сложих мост на 2-пиновата синя букса за диагностика светна ни само чек лампата и SRS премигна веднъж като остана да свети после другуте всички си светеха без да мигат. Как мога да разбера на какво се дължи тази грешка?

  • #2
    От: ABS и лампата на ръчната светят

    Забравих да напиша за Хонда CR-V 1ген. 1998 става въпрос. Днес откачих буксите с жиците от ABS управлението и ръчната изгасна само АБС светеше. Проверих бушоните ....не видях проблем и там.

    Коментар


    • #3
      От: ABS и лампата на ръчната светят

      Я провери за изгоряла лампа на стоп-светлините. При доста хонди като изгори такава лампа, светват индикациите за ръчната и ABS.

      Коментар


      • #4
        От: ABS и лампата на ръчната светят

        Проверих ги и трите стопа си светят нормално ....явно има грешка в ABS или нещо друго е изгоряло, но ме ми показва нищо на SCS диагностиката не премигва нищо.

        Коментар


        • #5
          От: ABS и лампата на ръчната светят

          Ето и снимки на конектора да не съм объркал нещо http://jimis.snimka.bg/automobiles/h...6.32003371.big и видео от теста http://www.youtube.com/watch?v=lXjEz8xnkok

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X