Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda CR-V '98 теч на радиатора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Honda CR-V '98 теч на радиатора

    Привет, прихвана ме болестта по радиаторите на първите CR-V-та - тече на мястото където е прищипната пластмасовата част към металната. Засега е малко, но дразни. Гледам в ebay радиатори по 40-50 паунда, някой знае ли дали си заслужават или не са читави? Като цяло евтините варианти проблемни ли са, примерно гъстотата на ламелите да не отговаря и така фантатък?
    What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

  • #2
    От: Honda CR-V '98 теч на радиатора

    Когато взех джипката и моя радиатор протече след смяна на антифриза отидох да поръчвам нов. Предложиха ми два варианта...единият евтин 180лв не помня марката и вторият уж по-качествен 280лв на Nissens. Аз лично предпочетох вторият, но при оглед и сравнение и на трите (понеже носех и моя поради причините които и теб те безпокоят) не намерих никаква разлика. Според мен се съобрази само с финансовото си състояние в момента, други причини за притеснение няма

    Коментар


    • #3
      От: Honda CR-V '98 теч на радиатора

      Аз колега го залепих при майстор,срещу 40 лв.Ето ти телефон за София 0879453592 ас го лепих и е ок.

      Коментар


      • #4
        От: Honda CR-V '98 теч на радиатора

        Ами то тече между пластмасовата и металната част - там няма какво да се лепи, предполагам просто има уплътнение което се е одървило с годините. По-добре да инвестирам в нов, ама ме е сразила една болест дето се вика кинтонемия Та малко ще поизчакам...
        What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X