Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мистериозна букса на седалката

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мистериозна букса на седалката

    Първоначално публикуван от HONDAEXPLORER Преглед на мнение
    ...А бе общо взето японецо е мислил....мислил....па накрая.......
    Па накрая местния вносител в държавата в която е купена колата му е казал "сега тия работи ще ми ги острижеш в базовата версия, иначе няма как аз да острижа клиента"
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #17
      От: Мистериозна букса на седалката

      Първоначално публикуван от HONDAEXPLORER Преглед на мнение
      ... метална фабрична ниша точно под пружините на седалката подходяща за документи или по-тънка чанта...
      Това май е безцелна част от конструкцията на седалката. Не че не може да се скрие нещо там.

      Иначе (за да ме намразиш тотално ) , под моята пътническа седалка си имам те това:



      Сивото чекмедже, червеното е количката с инструменти на колегата



      Тая 5-литрова туба не й е мястото в чекмеджето. Тя е само за визуализиране на размера му.
      Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

      Коментар


      • #18
        От: Мистериозна букса на седалката

        Аз па под седалката си имам крик. И едно бурканче със секретни обувки за кабели. И едно левче, което изтървах миналата година, и още не съм го намерил.

        Коментар


        • #19
          От: Мистериозна букса на седалката

          Еее Краси, не те е срам! Знаеш ли колко пъти ми е трябвало гърне за малката в движение! Иначе на въпроса има ли смисъл да търся кабела или нямам такъв? Звукът оня готиния като в самолет ли е, камбанения?
          "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

          Коментар


          • #20
            От: Мистериозна букса на седалката

            А стюардеса, да ти показва, как се закопчава колана не искаш ли?!
            Монотонно писукане - пиу-пиу-пиу-... даже не помня, май беше 8 пъти.

            Не знам дали имаш окабеляване и зумер, а дали ти трябва ... ти си знаеш.
            Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

            Коментар


            • #21
              От: Мистериозна букса на седалката

              Колега дай и ние да се оредим от някаде с такива жабки под седалкитеИмаш ли на идея от къде може да си поръчам

              Коментар


              • #22
                От: Мистериозна букса на седалката

                Нямам представа.

                Моето CR-V e десен волан, и е правено за японския вътрешен пазар. Никога не е продавано (чисто ново) в Европа.
                Английските автоджамбази ги внасят втора употреба от Япония, защото са евтини, в добро състояние, и на малко километри. Много рядко се срещат в моргите тук.

                Ако си в БГ, можеш да огледаш моргите за такива екземпляри.
                Иначе в английския ebay може и да се намери нещо, но не съм търсил, а и там много рядко излизат такива.

                Друго - чекмеджето няма как да се монтира на кола с ляв волан, защото става само на лявата седалка, която при левия волан е шофьорска, и е по различна от моята лява.
                Не знам, как са американските и канадските CRV-та!? Може пък и те да имат такива чекмеджета!?
                Последно редактирано от krasi-mir; 08-01-13, 21:30.
                Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                Коментар


                • #23
                  От: Мистериозна букса на седалката

                  Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
                  ...
                  Не знам, как са американските и канадските CRV-та!? Може пък и те да имат такива чекмеджета!?
                  2007 CR-V : Всички модели имат, без тези с фабрична навигация.
                  2008 CR-V : Отпада и при модела EX-L понеже усилвателя на фабричната музика отива там.
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • #24
                    От: Мистериозна букса на седалката

                    Моето CR-V е първа генерация,с ляв(нормален) волан и също имам такова чекмедже под пасажерската седалка...
                    SUZUKI "GRAND VITARA" 2.0 (16V)-J20A + MITSUBISHI "OUTLANDER"-2.4- AUTOMATIC

                    Коментар


                    • #25
                      От: Мистериозна букса на седалката

                      И при мен с ляв волан имам чекмедже под пасажерската седалка.
                      Honda CR-V, 2001 147 h.p.
                      Citroen C4, 1.4 vti

                      Коментар


                      • #26
                        От: Мистериозна букса на седалката

                        Аа и аз съм късметлия с чекмедже под пасажерската седалка, подлакътници на предни и задни седлки и букса висяща под моята седалка.
                        Honda CR-V I 2000 г.
                        0 осем 96 осем три 3 сто и 10

                        Коментар


                        • #27
                          От: Мистериозна букса на седалката

                          Аз там си намерих сервизната книжка,а и на поне още дузина съм видял такива чекмеджета докато търсехме цр-в за мой приятел,та явно си е фабрична екстра....

                          Коментар


                          • #28
                            От: Мистериозна букса на седалката

                            Значи трябва да се търси по моргите чекмеджеееее, защото не съм от късметлиите ;(
                            -------Honda CR-V 128к.с.--------
                            "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

                            Коментар


                            • #29
                              От: Мистериозна букса на седалката

                              И аз си открих сервизната книжка в това чекмедже и от нея разбрах, че доста са ми въртели километража но добре, че я намерих, защото там ми беше записан и кода за фабричното CD. Предполагам, че и продавача не е знаел, че е там иначе щеше да я скрие, за да не я види някой преди да купи колата

                              Коментар


                              • #30
                                От: Мистериозна букса на седалката

                                Мойто CR-V е с десен волан но за съжеления и аз несам от късметлиите,ако някои случаино види някаде или реши да си продава неговото да пише с удоволствие ще направим няква сделка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X