Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Задна скорост ЦРВ 1 влиза по-трудно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Задна скорост ЦРВ 1 влиза по-трудно

    Някой да е имал проблем със изключване на задна скорост. При мен го има и ако трябва да връщам повече от 5-10 м. се налага да държа лоста за да не изключи. По-големият проблем е при бробуксуване назад когато има сняк или кал.
    Honda CR-V I 2000 г.
    0 осем 96 осем три 3 сто и 10

    Коментар


    • #17
      От: Задна скорост ЦРВ 1 влиза по-трудно

      Огледаи си като за начало тампоните на двигателя. Или износване на някои елементи под скоростния лост, не съм го виждал тук как е но обикновено имат едни пласмасови чашки от долу дето като се износят и не може да ти включи хубаво скороста и изключва. Ако добавим и някои позаминал тампон че двигателя да се помества малко при даване на заден ето ти проблема. Казвам това за да не си мислиш че е от кутията, тя е последна заподозряна
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
      Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

      Коментар


      • #18
        От: Задна скорост ЦРВ 1 влиза по-трудно

        Сменил съм тампона над скоростната кутия и този под нея отпред. След това смених и този до предно ляво колело но долниятвъпреки че си беше здрав. Незнам дали е възможно жилата нещо да не се наред но си мисля че ако са те ще имам проблем и с останалите скорости, защото с едно и също жило се включват няколко скорости в зависимост от избраната позиция на лоста. като се постопли мисля да сваля жилата от към скоростния лост за да не ме ограничава самият лост и да включа направо с ръка от към скоростите и тогава да пробвам на заден ход. Понеже до сега не съм чул някой да се оплаква от скорости на хонда и ми е малко странно. Не че аз неможе да съм първия с този проблем .Несъм сменял масло в скоростите та и това не е за пренебрегвене въпреки че няма течове и при проверка нивото е добре. Ако някой е разглобявал някога скорости на ЦР-В има ли наблюдение за евентуален проблем и ли фиксатор на задната е прецакан.
        Honda CR-V I 2000 г.
        0 осем 96 осем три 3 сто и 10

        Коментар


        • #19
          От: Задна скорост ЦРВ 1 влиза по-трудно

          Първоначално публикуван от angel71 Преглед на мнение
          Благодаря за отговорите,значе е нормално.
          Ами , като за МОСКВИЧ Да.

          Коментар


          • #20
            От: Задна скорост ЦРВ 1 влиза по-трудно

            здрасти колега да те питам на задна при боксуване на сняг и кал и на мен ми изключва.ако може малко помощ от какво може да е.мерси

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X