Обява

Свий
Няма добавени обяви.

помощ за оглед на CR-V в Шумен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • помощ за оглед на CR-V в Шумен

    здравейте колеги, харесал съм си този джип искам да питам някой ходил ли е да го гледа от любопитство. Ако не, ще помоля някой от колегите от Шумен да му хвърли едно око да знам заслужава ли си да ходя до там.
    ето линк към обявата http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...213&f1=details
    Honda HR-V 4WD D16W1

  • #2
    От: помощ за оглед на CR-V в Шумен

    На обявата пише частно лице а аз разпознавам една част от града където има наредени около десетина авто къщи.......хммм
    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

    Коментар


    • #3
      От: помощ за оглед на CR-V в Шумен

      Във обявата пише година на производство 99г. , но ме съмнява че това е годината , на първа регистрация. Моята Хонда е произведена , януари 99г. и е със новата предна броня. По талон се води 2000г. , но тогава и е първата регистрация. Може да се провери със разчитане на номера на рамата-" вин "код. Ако това е от някакво значение за закупуващия дадения автомобил.
      CR-V 2.0i RVSi 147PS

      Коментар


      • #4
        От: помощ за оглед на CR-V в Шумен

        Ами авто къщата е частна, явно това има в предвид продавача

        Коментар


        • #5
          От: помощ за оглед на CR-V в Шумен

          Първоначално публикуван от radev76 Преглед на мнение
          здравейте колеги, харесал съм си този джип искам да питам някой ходил ли е да го гледа от любопитство. Ако не, ще помоля някой от колегите от Шумен да му хвърли едно око да знам заслужава ли си да ходя до там.
          ето линк към обявата http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...213&f1=details
          Колега Радев-този автомобил е от доста време в мобилето.Просто му променят датата и мястото на стоене в автокъщата.Това което ме притеснява в него е че на двете копчета резервните от ляво на волана има зелена и червена лампичка,което значи,че на автомобила са монтирани най- малко аларма и може би е бил с газов инжекцион.Аларми на запад рядко монтират,което ме навежда на мисълта,че явно някои си го е харесал за България и в последствие се е отказал от него.За това ,че съм го виждал из обявите съм сигурен.човека може да ти покаже документи от преди седмица-внос,но документи се правят.Като гледам отстрани зелените дървета и тревата изгоряла под автомобила със 100% гарантирам,че автомобила е внос най малко от началото на лятото,т.е.от преди два три месеца.Имал съм случай в които автомобила каран в България,за да бъде продаден беше с върнати номера отписан и оформен като нов внос.Гаранция ти давам,че автомобила ти е 98 година-дори няма пръскалки на фаровете,лаисни на покрива.Счупен стоп за мъгла.Виж изписаната първоначална цена 6800 на стъклото и обявената сега 6500-Никой не променя цената в рамките на седмица от публикуването му,което е още един признак,че колата е от доста време там.За да не е взета до сега въпреки атрактивната цена,нещо има.Мой съвет е да не биеш път до там за оглед.А! и пиши на колегата от предния пост ,той е от Шумен да я види,но-о-о може да е пристрастен,че неговата много прилича на продаваната.
          Последно редактирано от pavle; 03-10-12, 10:56.
          имах и Toyota Rav 4 2006g.
          Mitsubishi Lancer 2008g.
          Honda CR-V 1998г.
          Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

          Коментар


          • #6
            От: помощ за оглед на CR-V в Шумен

            Павле с това за цената не съм съгласен. Погледни масово обявите за коли в нета, цената на прозореца се различава от тази в обявата. Преди време ми беше направило впечетление и питах един роднина който има авто къща защо е така? Отговора беше: "Цената която е на стъклото не е крайна, всеки се пазари като дойде в къщата, а тази на обявата е цена на която максимално може да слезе продавача".

            Коментар


            • #7
              От: помощ за оглед на CR-V в Шумен

              pavle, съгласен съм, че никой не намаля цената толкова скоро, но джамбазите правят нарочно така за да им излиза по-напред обявата тъй като ги подрежда по цена, а реалната цена на място е друга. Зеленото и червеното диодче ги видях, на снимката на двигателя се вижда сирената на алармата, другото не знам за какво е поставено.
              Honda HR-V 4WD D16W1

              Коментар


              • #8
                От: помощ за оглед на CR-V в Шумен

                Не става, по снимки не става камоли на живо, не си знае километрите тая кола, ако беше много хубава до сега да е заминала 100 пъти на таз цена, годината и е 98. Абе не става, търси друга, верваи ми не искаш да я видиш на живо
                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                Коментар


                • #9
                  От: помощ за оглед на CR-V в Шумен

                  Първоначално публикуван от radev76 Преглед на мнение
                  pavle, съгласен съм, че никой не намаля цената толкова скоро, но джамбазите правят нарочно така за да им излиза по-напред обявата тъй като ги подрежда по цена, а реалната цена на място е друга. Зеленото и червеното диодче ги видях, на снимката на двигателя се вижда сирената на алармата, другото не знам за какво е поставено.
                  Вече имаш две категорични, Не!От експерт Зеро и от моя милост-поддържам си мнението и подкрепям и това на Зеро,но избора и решението си е твое!
                  имах и Toyota Rav 4 2006g.
                  Mitsubishi Lancer 2008g.
                  Honda CR-V 1998г.
                  Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                  Коментар


                  • #10
                    От: помощ за оглед на CR-V в Шумен

                    Е, навихте ме. Няма да е тая, ровенето продължава. Поздрави!
                    Сетих се да питам нещо, олющената боя по капака на клапаните показателна ли е до някаква степен за състоянието на мотора. Има коли с доста запазен такъв има и с направо липсваща черна боя? Може да звучи тъпо, но все пак да попитам.
                    Honda HR-V 4WD D16W1

                    Коментар


                    • #11
                      От: помощ за оглед на CR-V в Шумен

                      Не, по скоро е показател от къв раион идва колата и как е карана рядко съм виждал кола с не олючен капак, е моята е дуги полагат големи стараания да боядисат капаците Ето какво имам предвид като казвам район и как е карана, боята на капаака няма как да е вечна особено на място където има постоянно големи температурни разлики и разширения и свивания. Според мен кола карана на къси разстояния ще е с по пострадал капак, ако е от по морски раион или място с влажен климат конденза при всяко загряване и изстиване също си оказва влияние. бас държа че десняците от англия масово са ужулени, и тея от южната част на италия Незнам до колко съм прав но това ми се вижда наи логично да се улющват, отделно че алуминия малко дупка в боята да намери и почва окисляване и ето ти нова язва в боята. Ама то може да намериш кола с перфектен капак пък да е карана без масло Мърка ли мотора кат коте капака ти е наи малка грижа гледаи другите белези за предполагаемите км на колата, гумичките на педалите, ама внимаваи д ане са сменяни, ако са чисто нови на фона на общата картина бегаиииииии.... волана се изтърква на около 200000 на обичаините места релефа му е почти изчезнал. лОСТА НА СКОРОСТИТЕ Е БЕТОН ТОИ Е БАКЕЛИТЕН и няма следа там, а пък остава и да има значи е на милион км Тапицерите са много здрави, ако е протрита също и са мн км. по тва колко е смачкана при дясната буза на гъза на водача също е показател колко е карана, понеже колата е висока и като сядаш първом там полагаш задна буза и с времето си остава яка "рана" на седалката та гледаи и там Дръжки на врати, механиката им как се отварят и затварят как се движат стъклата, как се движат коланите всичко тва говори за тормоза над колата. Двигателите са бетон ако са се грижили добре за тях 1 000 000 изкарват спокоино. Отвиваи капачките за маслото гледаи колко чисто е вътре, видиш ли чернилка бегаи. Тея мотори са като аптеки вътре ако всичко е ок, до карамелен цвят е позволено да си я купиш, ама ако е като черно като натурален милка шоколад бегаи Гледаи да има гуми че и там са си едни 600 лева поне. Гледаи да върви, ако е ОК и върви няма начин да не разбереш, ако те съмнява, начи не върви, тая кола много върви Гледаи за течове от реиката тя поне лесно се вижда като навиеш пълен десен. Аи ще спя.... че до ся редих ламинат.
                      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                      Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                      Коментар


                      • #12
                        От: помощ за оглед на CR-V в Шумен

                        безкрайни благодарности за изчерпателния отговор. Темата може да бъде изтрита, явно няма да е тая колата. Поздрави!
                        Honda HR-V 4WD D16W1

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X