Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Контактен ключ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Контактен ключ

    Първоначално публикуван от apikov Преглед на мнение
    Здравейте и отмене ,също и аз не искам да отварям нова тема .И аз имам проблем ,не точно с ключалката а с имобилаизера. Закакво става въпрос
    колата пали няма проблем но по някои път изкарвам клуча таблото остава светнато,натиснали сперачки изгасва но се включва перката на радиатора ,ако пусна спирачката таблото светва отново ,но ако отворя бъгажника изгася таблото и включва отново перката на радиатора за да охлажда , дори един път изкарах ключа колата дори не изгасна после като му скимни целят този проблем изчзва когато си поиска, сащо така и идва когато си поиска това е положението
    закъчих компа на колата излиза грешка с имобилайзера (имобилайзер или лоша връска или несъществува).Има около 12 точи имобилаизера
    аз мислиа че е пеоблема в дачика в клучаката но не сам сигорен .АКО НЯКОЙ ЗНАЕ НЕЩО ДА ПОМАГА ЩЕ МУ БЪДА БЛАГОДАРЕН.
    Един съвет от мен :първо си провери в какво състояние е клемореда(че пи мен филмите бяха от него) и след това имобелайзер....
    CRV 1998г 128кс

    Коментар


    • #32
      От: Контактен ключ

      Това си е клеморед и според мен.
      Honda CR-V, 2001 147 h.p.
      Citroen C4, 1.4 vti

      Коментар


      • #33
        От: Контактен ключ

        Първоначално публикуван от MIMO74 Преглед на мнение
        Това си е клеморед и според мен.
        Според мен си е жив спам, щото да тръгне перка на радиатор при натискане на спирачка - ай извинети.
        Остава при дърпане на ръчна да тръгва назад колата и сме в темата.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X