Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дневни фарове!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дневни фарове!

    А някой слагал ли е на ЦРВ 2 ген такъв модул ? Взех си cardrl модул и се нагласих да го слагам лесно като на 1 ген ( даже на една сложихме за няма и 30 мин ) но се оказа, че управлението на 2 ген е различно. След пробите достигнахме до извода че се управлява и с + и - ( поне за малкото време в което се занимавахме с това )

    Коментар


    • От: Дневни фарове!

      Ако е като на сивика от тея години..... мъка мъка мъка, ще трябва да си поиграеш с инсталацията, щото не стига че ключа прекъсва минуса към дългите ми на всичко отгоре управлява и реле дето пък прекъсва + шантава работа, ще кажеш че италянец го е правил. Качи да видим схемата на колата ако имаш
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
      Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

      Коментар


      • От: Дневни фарове!

        Оказа се че е по минус а модула който имам не става за такова управление ( ще звънна на фирмата да питам по-късно ) . Може да се включи но от лоста ще зависи кои ще светят къси или дълги с намален интензитета това не ми харесва. Ето я схемата
        Прикачени файлове

        Коментар


        • От: Дневни фарове!

          Първоначално публикуван от erolff Преглед на мнение
          Модулa е CARDRL, както каза колегата МИМО 74 е с два кабела за дългите.Схемата я има на сайта им.Днес вързах двата кабела на дългите и добавих и третия кабел на същото място.Нямаше проблеми, светнаха си дългите на 30 %,при включване се чува звуков сигнал.Не светят габаритите и таблото.Не знам дали ще мога да програмирам с този начин на свързване, но съм доволен от заводските настройки и няма да пипам повече.
          Всъщност не би трябвало да има проблем, защото модула се програмира при подаден контакт, т.е. не е в работен режим и на управляващите кабели няма подаден + за да се карат с подаден + на входа за програмиране.
          Honda CR-V, 2001 147 h.p.
          Citroen C4, 1.4 vti

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X