Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дневни фарове!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дневни фарове!

    Еми едно ЦК ключе към въпросния кабел и решаваш кога как да свети ,.
    "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

    Коментар


    • От: Дневни фарове!

      Стига бре, колко да свети тоя часовник че да дразни, пък и ехеее къде къде в нищото по средата въобще не е на пътя на погледа като караш Абе, маи си немате много работа по тея коли та се чудите с кое да се захванете
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
      Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

      Коментар


      • От: Дневни фарове!

        Я да попитам като сте почнали с часовниците. Моя като светна фаровете намалява, но от известно време го забелязах, че някой път светнати не светнати все по един и същи начин си свети някой имали отговор защо е така?

        Коментар


        • От: Дневни фарове!

          Абре то хубуу че свети, лошото е ако не свети че трябва се позанимаваш с него малко
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
          Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

          Коментар


          • Днес си монтирах модул за дневните светлини, към дългите на 40%, с плавно светване и угасване, както и забавяне за 10 секунди, изглежда добре.
            А по коментара дали си на къси или с модул си личи по предните габарити - с модула не светят. Синята лампа свети едвам едвам и не се забелязва почти, трябва да и направя сянка и да се вгледам добре за да я видя, а днес не е слънчев ден, така, че няма проблеми.

            А между другото чувал ли е някой, че може да се пренастрои компа и той да командва фаровете
            Последно редактирано от CarTest™; 17-09-12, 17:32.

            Коментар


            • От: Дневни фарове!

              Ъпсурд, тва да не е кораба на блеик, говорим за Хонда все пак дето всяка ектра е екзотика
              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
              Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

              Коментар


              • От: Дневни фарове!

                А Зеро нидей тъй, оня ден спряхме успоредно на светофара с една леля от кораба на Блейк- в Хонда хибрид, викам и "Сега на електродвигател ли сте? И тя- "Сега е загаснала". Да не ти казвам колко ретро се почувствах следващите 1-2 километра и си помислих колко ли е далече мига в който и аз ще стана част от екипажа на Блейк. Това извън темата.
                "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                Коментар


                • От: Дневни фарове!

                  Е, новите хонди не намесваме, сега говорим за наще бабички
                  Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                  Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                  Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                  Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                  Коментар


                  • От: Дневни фарове!

                    И аз от вчера съм с модул за автоматични светлини, вързах го на късите и ги пуснах на 50% с плавен старт и удължено загасване, според мен светят достатъчно. Монтирах и на другата кола Ситроен Ксара Пикасо, френските инженери поотнесоха м....а, за разлика от японските.
                    Honda CR-V, 2001 147 h.p.
                    Citroen C4, 1.4 vti

                    Коментар


                    • От: Дневни фарове!

                      До Мимо74, какъв цвят е кабела за късите че аз набързо ги прегледах с една игла и мултицета но хванах габарита и къси, но като им подам + на късите и не светят. Ако остане повече време ще се поровя и ще го намеря но ако го помниш ще е по лесно за мен пък и за други колеги
                      Honda CR-V I 2000 г.
                      0 осем 96 осем три 3 сто и 10

                      Коментар


                      • От: Дневни фарове!

                        Всички кабели ги хванах от ключа за светлините, там късите бяха на червено/бял кабел, габаритите на червено/зелен, а дългите на червено/син, като там също намерих и постоянен +. На бушон 18, който е празен хванах + след контакт.
                        Honda CR-V, 2001 147 h.p.
                        Citroen C4, 1.4 vti

                        Коментар


                        • От: Дневни фарове!

                          Здравейте колеги!
                          Взех си ДРЛ устройство, имам само едно питане -има едно кабелче, за което пише сигнал от дългите светлини.И свързването е задължително.Това кабелче служи за програмиране на модула чрез светлинния клаксон.Това къде се свързва, заедно с двата усилени кабела към дългите светлини ли?

                          Коментар


                          • От: Дневни фарове!

                            Нещо си в грешка, можеш ли да качиш снимка на схемата. Принципно модула за които говорим тука и това кабелче за което ти споменаваш се връзва към обща точка на дългите светлини на колата преди ключа, по него минава захранването на фаровете когато работи ДРЛ, а другите два дебели кабела можеш да вържеш само единия, този които е за + при контакт, другия общо взето не ти е нужен освен ако не искаш да имаш функцията изпрати ме до вкъщи, демек гасиш колата и фаровете гаснат след определено време. Ако не го вържеш фаровете гаснат заедно с гасенето на колата. Но даи схемата че незнам какво си купил и кажи за каква кола става дума монтажа.
                            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                            Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                            Коментар


                            • От: Дневни фарове!

                              Колегата явно си е купил модул, който се програмира чрез светлинния клаксон. Моят е същият, но аз съм го вързал на късите, като двата кабела на модула ги свързах в общата точка на късите (този модул е с два кабела за управляваните светлини) и съответно сигнала от дългите за програмиране си е вързан на кабела на дългите от ключа на фаровете. Не знам ако се вържат управляващите кабели и сигналният за програмиране на едно място към дългите как ще се държи модула. Този въпрос мисля, че колегата трябва да го зададе на производителя на модула.
                              Honda CR-V, 2001 147 h.p.
                              Citroen C4, 1.4 vti

                              Коментар


                              • От: Дневни фарове!

                                Модулa е CARDRL, както каза колегата МИМО 74 е с два кабела за дългите.Схемата я има на сайта им.Днес вързах двата кабела на дългите и добавих и третия кабел на същото място.Нямаше проблеми, светнаха си дългите на 30 %,при включване се чува звуков сигнал.Не светят габаритите и таблото.Не знам дали ще мога да програмирам с този начин на свързване, но съм доволен от заводските настройки и няма да пипам повече.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X