Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ключалка на стъклото на задна врата за ЦР-В 99Г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ключалка на стъклото на задна врата за ЦР-В 99Г.

    Здравейте колеги.Преди няколко дни се строши нацяло пластмасата на ключалката на стъклото на задната врата при което стъклото започна да се затваря много трудно.Имал ли е някой от вас такъв проблем и как е бил разрешен.От сервиза на Хонда в Бургас искат 140лв. за нова брава.Питах и по моргите искат 40лв. но и там пластмасата е започнала да се руши.

  • #2
    От: Ключалка на стъклото на задна врата за ЦР-В 99Г.

    Ако качиш една снимка, на която да се вижда, коя пластмаса е счупена, може и да намерим решение на проблема, ако някой друг не го е намерил вече.
    Ако не - рискуваш да се разделиш със 140 лв. А може и да разшириш района на търсене по моргите.
    Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

    Коментар


    • #3
      От: Ключалка на стъклото на задна врата за ЦР-В 99Г.

      Аз съм със същия проблем от няколко месеца, за сега не съм намерил решение.Мисля да си изработя изцяло метална планка ама не ми остава време.
      -------Honda CR-V 128к.с.--------
      "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

      Коментар


      • #4
        От: Ключалка на стъклото на задна врата за ЦР-В 99Г.

        Тези ключалки са еднакви със задната на сивика та даже и на купето с металния багажник. Пластмасата им се чупи и хода не е достатъчен за да се затвори. На шефката ми сивика беше така и лепихме текстолитова вложка за да компенсираме хода. Оправи се но това беше преди 2 год. сега незнам как е.
        Honda CR-V I 2000 г.
        0 осем 96 осем три 3 сто и 10

        Коментар


        • #5
          От: Ключалка на стъклото на задна врата за ЦР-В 99Г.

          Проблема временно е решен като беше заварено едно зъбче около 5мм. дължина на куката която е на стъклото.При първа възможност ще кача снимки.

          Коментар


          • #6
            От: Ключалка на стъклото на задна врата за ЦР-В 99Г.

            Да не отварям нова тема, ще попитам тук.
            Преди няколко дни един пишман водач на МПС на едно кръстовище спря в задната броня на хондата. Пораженията на моя автомобил са малки - счупен фар за мъгла. На "Астрата без шофьор" калникът и се обърна на обратно. И сега : търся фар за мъгла ЛЯВ.Може и от автомобил с десен волан, даже е за предпочитане. При нашите хонди тия фарове са еднакви като форма за ляв и десен волан, само стъклата им са разменени. Значи аз търся ляв без значение цвета на стъклото. Тука по Сливенско няма. Помагай те!
            -------Honda CR-V 128к.с.--------
            "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

            Коментар


            • #7
              От: Ключалка на стъклото на задна врата за ЦР-В 99Г.

              Първоначално публикуван от madmaximus Преглед на мнение
              Да не отварям нова тема, ще попитам тук.
              Преди няколко дни един пишман водач на МПС на едно кръстовище спря в задната броня на хондата. Пораженията на моя автомобил са малки - счупен фар за мъгла. На "Астрата без шофьор" калникът и се обърна на обратно. И сега : търся фар за мъгла ЛЯВ.Може и от автомобил с десен волан, даже е за предпочитане. При нашите хонди тия фарове са еднакви като форма за ляв и десен волан, само стъклата им са разменени. Значи аз търся ляв без значение цвета на стъклото. Тука по Сливенско няма. Помагай те!
              Стамен от Варна(автоморга за хонда) сигурно има.В едно село до габрово има морга за джипове,и имат ЦРВта ако искаш мога да питам
              Последно редактирано от stefan stoev; 04-03-12, 08:11.

              Коментар


              • #8
                От: Ключалка на стъклото на задна врата за ЦР-В 99Г.

                ако не ти е проблем, попитай и за цена
                -------Honda CR-V 128к.с.--------
                "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

                Коментар


                • #9
                  От: Ключалка на стъклото на задна врата за ЦР-В 99Г.

                  Първоначално публикуван от madmaximus Преглед на мнение
                  ако не ти е проблем, попитай и за цена
                  Питах на три различни места, но няма .Казаха че това е от нещата които се продават първи.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ключалка на стъклото на задна врата за ЦР-В 99Г.

                    лошо приятел, мерси за отделеното време. И аз все удрям на камък
                    -------Honda CR-V 128к.с.--------
                    "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X