Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся добър сервиз за CR-V в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся добър сервиз за CR-V в София

    Колеги харесъл съм си две CR-V-та и утре исках да пътувам от Айтос за да ги огледам и двете коли са 2000-та година 147к.с.Имам желание да ги вкарам в сервиз за диагностика и тогава да реша коя от двете.Звънях в сервиз Омбре за който чувам само добри отзиви но ми казаха че утре са на погребение и не може да ме приемат.Ако някой има други предложения ще съм му благодарен.

  • #2
    От: Търся добър сервиз за CR-V в София

    Виж в раздел "Търговски партньори". Единият се намира на Военна рампа, другият - в Дружба 2.
    П.П. Забравих и Андро на Цар Борис III.
    Последно редактирано от kuzdov; 17-10-11, 12:26.
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #3
      От: Търся добър сервиз за CR-V в София

      Първоначално публикуван от voda4a71 Преглед на мнение
      Колеги харесъл съм си две CR-V-та и утре исках да пътувам от Айтос за да ги огледам и двете коли са 2000-та година 147к.с.Имам желание да ги вкарам в сервиз за диагностика и тогава да реша коя от двете.Звънях в сервиз Омбре за който чувам само добри отзиви но ми казаха че утре са на погребение и не може да ме приемат.Ако някой има други предложения ще съм му благодарен.
      Предполагам са на Горубляне,там отиди в Юби-ко- разбират и са само, зад Горубляне-на 300 метра от автокъщите са,момчетата,за първоначален оглед и съвети с прегледа на ходова част и диагностика с компа ще ти свършат добра работа,но не ходи събота и неделя,и те почиват.Успех,А-а-а и ако са две зад бензиностанцията на ОМВ на горубляне едната с шибедах и е автоматик,бегай далече от тези накиприни са,но-о-о-о!!!!!????.Още веднъж успех.Ако е една синя в началото до кръговото дето се минава под цариградско шосе,тя е добра,макар да е с лош външен вид,но няма туристическата масичка отзад.Джамбазина и е издялал една от МДФ с крачета сгъваеми като на истинската.Хайде още веднъж успех!
      имах и Toyota Rav 4 2006g.
      Mitsubishi Lancer 2008g.
      Honda CR-V 1998г.
      Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

      Коментар


      • #4
        От: Търся добър сервиз за CR-V в София

        Здравейте колеги . Някой може ли да ми даде актуален тел. на сервиз ВИП Хонда , човека се казвал Владо , или някой друг свестен сервиз на HONDA , че ми предстои оглед на един акорд в събота . Имам запазен час в Бултрако , но е за следобед и при евентуално стигане до сделка не знам дали ще се намери нотариус по това време .
        ‎По 2 литра са само млякото и сока !
        WJ 4.7

        Коментар


        • #5
          От: Търся добър сервиз за CR-V в София

          На лични.

          п.п. Всъщност за Варна ли питаш, щото по инерция ти пратих в София?!
          Последно редактирано от krasi-mir; 20-02-14, 23:45.
          Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

          Коментар


          • #6
            От: Търся добър сервиз за CR-V в София

            Здравейте,

            Моля да ме упътите за читав сервиз за оглед на Honda Accord в Дупница или София, тъй като чувам от различни страни противоречиви мнения.

            Благодаря предварително!

            Коментар


            • #7
              От: Търся добър сервиз за CR-V в София

              Първоначално публикуван от Milena Преглед на мнение
              Здравейте,

              Моля да ме упътите за читав сервиз за оглед на Honda Accord в Дупница или София, тъй като чувам от различни страни противоречиви мнения.

              Благодаря предварително!
              Здравей,

              Това с противоречивите мнения е нормално - читавите сервизи, доктори и т.н. са все по-трудни за намиране!
              Аз дори и на тези на които съм си доверил подръжката на колата напоследък взех им намирам кусури та едва ли ще е възможно да получиш еднозначен отговор.
              За София може да пробваш в сервиза Ю-Би Ко в Горубляне, специализирани са за ХОНДА, а като споменаваш за Дупница се сещам за рефрена на Део ... "бате, но-добре недей"!

              Във всички случай, желая ... Късмет!
              Honda CR-V 1-st Generation

              Коментар


              • #8
                От: Търся добър сервиз за CR-V в София

                Здравейте колеги,

                Аз също си търся читав сервиз за Хонда в София. Информацията по-горе актуална ли е още?
                Вече съм си изпатил от няколко сервиза и се чудя къде да си поддържам колата. Карам Honda CR-V I генерация.

                Моля препоръчайте сервизи, които ползвате да си поддържате Хондите и сте наистина доволни.
                Предварително ви благодаря!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X