Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За Honda CR-V на старо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За Honda CR-V на старо

    Проучвам в момента автомобилите 4х4 и мисля че в момента най-добрата оферта е за Honda CR-V, защото има данъчен кредит и малко намаление от цената. Преди малко видях, само че автомобилите на старо как вървят в сайта им:

    Това, което ме притеснява е, че има цели 6 модела, които се продават, два от които са почти нови. Според мен това не е добра реклама, дали има някаква причина, че хората ги връщат обратно на Honda?

  • #2
    От: За Honda CR-V на старо

    Дали има причина да ги връщат? Да си чувал за кризата или си проспал последните две-три години? Дали има причина хорта да нямат кинти да си плащат лизинга? Виж какво е на паркинга на Тойота на 7-ми км. или Мото-пфое, да не говорим за лизинговите къщи като или Алианц-лизинг и тогава попитай пак.
    Апропо - какво точно разбираш под "връщане" на автомобила - платил си 20 % първоначална вноска, след това по 700-800 лв. на месец лизингова вноска и след една или две години - какво - "връщаш" автомобила щото не те кефи и си получаваш вноските обратно ли?
    Да си чувал за лизинг? - форма на продажба при която собственоста се прехвърля след издължаване на последната вноска - дотогава собствеността е на лизингодателя и при просрочване на една месечна вноска той е в правото да изземе автомобила от лизингополучателя и да го обяви за последваща продажба, в повечето случаи на по-ниска цена, предвид направените вноски.

    Коментар


    • #3
      От: За Honda CR-V на старо

      Сега ако вземеш да прочетеш какво си написал и да го подредиш логично, така че да се разбира за какво иде реч... а ако се притесняваш, че са върнати цели 6 автомобила в Honda - не се притеснявай - причината се нарича криза.
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • #4
        От: За Honda CR-V на старо

        Мисля че автомобили се връщат и когато някой реши да си вземе нещо друго или е просто недоволен. Точно по тази причина аз ще върна Форда, който направи 1 година. Щом аз ще го направя това, защо да не го направи и някой друг. Кризата е добро обяснение на случая, защото лично аз познавам човек, който му взеха Опел Антара, защото не си плащаше лизинга. Исках все пак да видя дали има и друга версия.

        Коментар


        • #5
          От: За Honda CR-V на старо

          малко извън темата ама нямат право на данъчен кредит към момента,(когато са били купувани да , но сега закона е друг)
          Grand Vitara 2005g- за работа
          Honda CR-V 2.2 2008- грижа се за нея
          Lexus RX200t -2016г.-евридейката

          Коментар


          • #6
            От: За Honda CR-V на старо

            Първоначално публикуван от damianski Преглед на мнение
            малко извън темата ама нямат право на данъчен кредит към момента,(когато са били купувани да , но сега закона е друг)
            Напротив, ходих лично да проверя и имат право на данъчен кредит, а и в сайта си пише, че имат. Местата са 4+1 но явно са издействали данъчен кредит за тези автомобили, което е много добре

            Коментар


            • #7
              От: За Honda CR-V на старо

              Първоначално публикуван от nikste Преглед на мнение
              Мисля че автомобили се връщат и когато някой реши да си вземе нещо друго или е просто недоволен. Точно по тази причина аз ще върна Форда, който направи 1 година. Щом аз ще го направя това, защо да не го направи и някой друг. Кризата е добро обяснение на случая, защото лично аз познавам човек, който му взеха Опел Антара, защото не си плащаше лизинга. Исках все пак да видя дали има и друга версия.
              Колега никой не връща Хонда защото е не доволен. Не сравнявай форда с ХОНДА!!!
              Въображението е по важно от знанието!

              Коментар


              • #8
                От: За Honda CR-V на старо

                А-а-а-а,не мога да не се намеся,колегата р-попов и силверфох са ти отговорили ,ама много много подробно,само ще ги допълня,че и в опел е същото,в БМВ да не говорим,така е и при мерцедес-масово се връщат от фалирали фирми,от неуспели такива да ги плащат и точно в този момент няма кой да ти отговори за който и автомобил да попиташ,тъй като последнто нещо което ще е посочено като причина ще е ,че автомобила не му харесва или е технически проблемен.В криза за технически проблеми и идеали харесва не харесва не се говори!!!Един съвет от мене,ако продължаващ да гледаш колко автомобили са върнати в отделните представителства скоро няма да си купиш кола,а относно форда при Наско Фурнаджиев се продават не само фордове,там е и Ланд Ровър,там е и Волво и Ягуар и макар да съм лют фен на ХОНДА CR-V,не мога да не призная,че Волвото ХС-60 е по-добро във всичко от CR-V,а плаца му е пълен с такива,така,че ако си се спрял на Хонда,чиито ценови клас явно те устроива и ако не ти достигат парици за другите такива,ходи тествай и вземай Хонда,а не търси под вола теле.Хонда е мерцедеса на Японияи е зглабяна в Япония.Ако си ми бесен на отговора пиши на лични!
                имах и Toyota Rav 4 2006g.
                Mitsubishi Lancer 2008g.
                Honda CR-V 1998г.
                Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                Коментар


                • #9
                  От: За Honda CR-V на старо

                  Защо да съм бесен. Аз обичам обективните отговори и се радвам, че дадохте такива. Не ме интересува как сте се изразили, щом сте прави и боравите с някакви факти или разумни твърдения значи това е истината. Аз от коли не разбирам много и за това се допитвам.

                  След много проучвания стигнах до извода, че наистина Honda CR-V е един от най-балансираните автомобили, който се справя перфектно на дълги разстояния без да изморява и повече от отлично в гората и лек офроуд, ако става въпрос за много кал, локви и сняг. Волвото е прекрасна кола, направо мечта, но в гората, когато има много кал и вода, мисля че ще отстъпи на Хондата. Може би само там, но не е малко и това. На Honda CR-V могат да съперничат коли доста по-скъпи от тях, като разбира се добра конкуренция биха се явили и модели като Mitsubishi Outlander.

                  За тези цени Хондата е перфектният автомобил за България - нито прекалено голям за градовете, нито за подценяване извън пътя, където искаме, не искаме често караме.

                  Коментар


                  • #10
                    От: За Honda CR-V на старо

                    Първоначално публикуван от nikste Преглед на мнение
                    Защо да съм бесен. Аз обичам обективните отговори и се радвам, че дадохте такива. Не ме интересува как сте се изразили, щом сте прави и боравите с някакви факти или разумни твърдения значи това е истината. Аз от коли не разбирам много и за това се допитвам.

                    След много проучвания стигнах до извода, че наистина Honda CR-V е един от най-балансираните автомобили, който се справя перфектно на дълги разстояния без да изморява и повече от отлично в гората и лек офроуд, ако става въпрос за много кал, локви и сняг. Волвото е прекрасна кола, направо мечта, но в гората, когато има много кал и вода, мисля че ще отстъпи на Хондата. Може би само там, но не е малко и това. На Honda CR-V могат да съперничат коли доста по-скъпи от тях, като разбира се добра конкуренция биха се явили и модели като Mitsubishi Outlander.

                    За тези цени Хондата е перфектният автомобил за България - нито прекалено голям за градовете, нито за подценяване извън пътя, където искаме, не искаме често караме.
                    М-да-а-а,личи си ,че не разбираш от автомобили,но това не трябва да те обижда,и аз не съм кой знае колко разбирач,но за това са приятелите и форума,заключението ти е правилно-Хайде тогава давай присъедини се към нашия отбор и вземай Хондата.А Митсубиши Кутландер е с двигател на фоксфаген и дори чисто нов гори масло-о-о!Прави си извода!
                    имах и Toyota Rav 4 2006g.
                    Mitsubishi Lancer 2008g.
                    Honda CR-V 1998г.
                    Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X