Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тест на първи сняг!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тест на първи сняг!

    Здравейте колеги, днес падна първия сняг в Бургас и понатрупа около 5 см на и позаледи та реших да си изпробвам колицата, макар и с недолюбваните всесезонни гуми Bridgestone Dueler H/Т 684 на които на всичкото отгоре открих символите М + S което ме обнадежди. Като цяло колата се справи добре и си ускоряваше доста добре дори върху леда. Тъй като до момента не съм правил "полирането на съединителя в диференцияла" за съжаление на моменти особено при рязка гас на 2ра си присвирваше дифа иначе усещам тяга и отзад. Предполагам че с повеко каране в снега и буксуване на предницата ще поутихне тъй като като я взех имаше ужасно виене отзад при пълни завои което изчезна напълно със смяна на маслото с ДПФ на Хонда. Дано да няма нещо издънено отзад ако предния собственик е карал повечко със старото масълце.
    Последно редактирано от HONDAEXPLORER; 15-12-10, 14:06.
    "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

  • #2
    От: Тест на пърови сняг!

    Здрасти колега.
    Честита новата година първо на всички!
    И при мене понякога прискърцва отзад.Но не му обръщам внимание.Колата си пердаши яко в снега.
    Само внимателно в завоите.Като се включи задното в завои,веднага тръгва да поднася.Аз с течение на времето си изградих следната тактика-повечко газ преди завоя-да зацепи и после нормално си минаваш.

    Коментар


    • #3
      Re: Тест на пърови сняг!

      хе хе то и на новата хонда като и дадеш газ на навит волан на лед се чуват някакви звуци ама там май работата е тракшън или подобно, тъй като светят разни лампички като настъпя до ламарината , с летните дънлопки се чуди кво да прай на лед ама голям кеф да танцува така.
      Grand Vitara 2005g- за работа
      Honda CR-V 2.2 2008- грижа се за нея
      Lexus RX200t -2016г.-евридейката

      Коментар


      • #4
        От: Тест на пърови сняг!

        Кеф, ама да не се чудиш после къде са накладките.
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #5
          Re: Тест на първи сняг!

          то само за чесане на крастата , заледено и повече сняг карам гранд витарата че поне няма да ме е толкова жал ако някой ме удари както често се случва при лед в града. Пък и колко са едни накладки(май към 300лв бяха за другото црв 2008г) ,да не заминават за 5к.км
          Grand Vitara 2005g- за работа
          Honda CR-V 2.2 2008- грижа се за нея
          Lexus RX200t -2016г.-евридейката

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X