Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за бушон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за бушон

    Здравейте колеги, имам един кабел който започва от + на акумулатора около 10см минава през външен син бушон 15А с въздушен монтаж и после не виждам къде отива. Та тъй като този кабел е разкачен в мястото на бушона въпросът ми е имате ли и вие такъв фабрично или е нещо допълнително. Досега не съм забелязал нещо да не работи.
    "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

  • #2
    От: Въпрос за бушон

    От плюса ми излизат 3 кабела - единия влиза в кутията с релетата, другия отива към двигателя и третия е закачен за кутия на която пише Pump Motor, която кутия е закрепена със свински опашки и кабелите след нея са увити със скоч лента, което веднага ме насочва към ТНТМ български майстори на газови уредби
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за бушон

      Мда ма аз като не съм на газ и няма следи от газова интервенция по колата, остава да е нещо свързано с алармата която е някаква SPAL и я издирих в нета и има бек-ъп батерия за сирената та може и от това да е.
      "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X