Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новият адрес на Бултрако София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Новият адрес на Бултрако София

    Хондаджии, помагайте.

    Един час съм обикалял Бул. Ботевградско шосе да търся адреса на новия сервиз на Бултрако в София и не успях да го намеря. Бихте ли ми обяснили, къде е или ако имате възможност най-добре да ми дадете координати. На сайта пише, че сервиза е на бул. Ботевградско шосе 326, но на OFRM най-близкия номер е 359. Въртях се като гламав там 100 пъти около зона, но нищо не намерих.

    Предварително благодаря.

  • #2
    От: Новият адрес на Бултрако София

    На изхода на София, отдясно преди (~1км ако не ме лъже паметта) околовръстен път. Пише Honda.

    Карта
    Последно редактирано от silverfox; 26-10-10, 00:58.
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #3
      От: Новият адрес на Бултрако София

      Здравей.

      Сигурен ли си, че е точно на червената точка (А), където показва на линка, който си дал? Питам, защото, ако напиша например номер 356 точката не се мести. Което ме кара да си мисля, че 326 не е там, където показва.

      Благодаря.

      Коментар


      • #4
        От: Новият адрес на Бултрако София

        Сервиза се намира,на 200 метра след карулката на Ботевградско по посака Ботевград.
        Който мисли за последствията, не може да бъде храбър!
        Nissan Terano 2 2.7TDI 2001г. Дълга база

        Коментар


        • #5
          От: Новият адрес на Бултрако София

          Първоначално публикуван от pvn Преглед на мнение
          Здравей.

          Сигурен ли си, че е точно на червената точка (А), където показва на линка, който си дал?
          Не съм сигурен - само веднъж съм ходил, затова го описах. iliiyan ти е отговорил най-точно. Като излизаш от София и гледаш отдясно се вижда. За караулката и аз сега се сетих като каза iliiyan, защото влизах в София и заради полицаите не можах да направя обратен завой за да ида до сервиза
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • #6
            От: Новият адрес на Бултрако София

            200м след караулката мисля, че е достатъчно точен ориентир. Мисля, че нататък ще се справя и сам.

            Благодаря ви много!

            P.S. Защо под ягодите подраздел Honda е единственият изписан със само първа главна буква? Съвпадение?

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X