Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Хондата днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Хондата днес

    Преди 10 дни, купих и монтирах 4 нови летни гуми, че старите се бяха нацепили и доста втвърдили.
    Сега има коренна промяна във возията и не се усещат дупките.
    А днес купих 4 тампона за предни долни носачи и в събота ще ги сменявам.
    / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

    Коментар


    • От: Какво направих по Хондата днес

      Аз пък си измих колата

      Не ми се случва често, 1-2 до 3 пъти у годината
      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

      Коментар


      • От: Какво направих по Хондата днес

        Днес накрая намерих време и смених 4-те тампона на предните носачи с нови оригинални.
        Използвах подемника и направо смених също, предните биалетки и тампоните на стабилизиращата щанга, които бях купил преди година / също оригинални/.
        Биалетките които свалих са заводските и бяха леко разхлабени, но нямаха никакви луфтове и можеше да изкарат още дълго време.
        Доволен съм от ремонта.
        / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

        Коментар


        • От: Какво направих по Хондата днес

          Днес смених маслото на многодисковия съединител и скоростната кутия(ръчна) на моята Хонда ЦРВ 147к.с.Оригинални масла+смяна в Бултрако Варна-108лв. и стотинки.Възпитани хора, много добро обслужване.

          Коментар


          • От: Какво направих по Хондата днес

            Здравейте,

            Реглаж на клапани само на първи цилиндър intake беше мръднал много малко, беше си в границите, но го направих ка другите.
            Почистих и свещите, нищо че са иридиеви пак трупат нагар.

            Поздрави.
            Honda CR-V B20Z 2001

            Коментар


            • От: Какво направих по Хондата днес

              Смяна на сигменти, гарнитури на глава и картер,шлайфане на глава,колектори, напасване и реглаж на клапани+ново масло-700лв.
              Тези разходи мислех, че ще се появят евентуално веднага след първоначалното обслужване, а не 1000км. след това

              Коментар


              • От: Какво направих по Хондата днес

                Само обичайната смяна на масло, филтри, реглаж на клапани вече 3-та година. Общо взето никакви проблеми и с други думи забравих да влизам тук ... и-и-иии чу ме дяволът
                Предни амортисьори - интересното в случая, е че се случи след свалянето от подемника. Излизам от халето и колата отпред като каруца. Явно им беше дошло времето и при пропадането на гумите амортисьорите отпред бяха блокирали.
                Предстои смяна на горния семеринг на кормилната рейка, хроничен проблем
                Honda CR-V 1-st Generation

                Коментар


                • От: Какво направих по Хондата днес

                  Колега,колко масло ти гореше,преди ремонта,и сега как е?И на мен ми предстои такъв ремонт,защото сега ми гори около 800 мл. На 1000 км.Колко струваха само частите?Биелни лагери сменя ли?

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Хондата днес

                    Биелни лагери не съм сменял.Майсторът каза, че ако не са много зле няма да ги пипа.
                    Не знам колко масло гореше, но след реглаж на клапаните много почна да пуши.Толкова, че постоянно виждах пушеците в огледалото за обратно виждане, а тези след мене май не виждаха нищо.Освен това колата започваше да тресе при по рязко ускоряване.
                    В момента(за момента) всичко е наред.Карам я всеки ден.В най големите жеги ходих до Варна и Албена на климатик и машината се държа отлично.
                    Между другото след смяната на маслата на скоростната кутия и "диференциала" спря тресенето при обратен завой и скоростите почнаха да влизат по лесно.

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Хондата днес

                      Здравейте
                      Колега Тракторист при кой майстор прави ремонта ?
                      ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Хондата днес

                        Радослав, "Радо кар".

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Хондата днес

                          Здрвейте,

                          Смених тинята с Dot-4 на помпите на съденитела.
                          Баше супер лесно, изпразваш казанчето със сприцовка, изчистваш го. Сипваш течност, равиваш пробката,пушиш две цигари и доливаш течност докъто от пробката потече чиста.
                          Поздрави.
                          Honda CR-V B20Z 2001

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Хондата днес

                            Здравейте,
                            Смених горния маркуч от главата към радиатора. Имаше малка дупчица по средата и течеше антифриз. Сложих му и нови скоби.
                            Цена 25лв. Смяната е за 30мин пред блока.
                            Honda CR-V B20Z 2001

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Хондата днес

                              Някой знае ли при кой да отида във Варна за реглаж на клапани?

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Хондата днес

                                На мен Геро ми направи реглажа.
                                Мога да ти пратя номера на лични.
                                Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X