Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Хондата днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Хондата днес

    Колега NEKTAR не мога да ти изпратя лс.Дава някаква грешка
    Honda CR-V B20Z1

    Коментар


    • От: Какво направих по Хондата днес

      За лесно не е лесно упражнението с фаровете, но със сигурност е правилният начин за поставянето на ксенонови фарове.Иначе оригиналните фарове са без лупи и рефлекторите не са пригодени за директно поставяне на ксенонови крушки.И не, че не може, може, но ефектът за насрещно движещите се е поразителен, бих казал убийствен.Цената е, че виждаш по-добре, но за сметка на заслепяването на тези срещу теб.Не го смятам за редно!
      Honda CRV-1998 г. 128 к.с. продадена
      Honda CRV- 2004 г. 150 к.с. бензин

      Коментар


      • От: Какво направих по Хондата днес

        Здравейте,
        @rivan с такива bi-xenon ако височината им е нагласена е 100% по добре от нормалните фарове за насрещното, защото светлината е насочена и не се расейва.
        @swake писах ти на лични.

        Ако имам време и аз мисля да си сложа нещо такова.

        Поздрави.
        Honda CR-V B20Z 2001

        Коментар


        • От: Какво направих по Хондата днес

          Колеги, писах и в друг форум; понеже всичките ми коли от 8 години насам са с десен волан, проблема с английските фарове съм го решавал не един и два пъти.
          Конкретно за модела CRV, незнам, но на HR-V изрично мога да потвърдя, че фаровете се регулират без проблем на стенд и разбирач, така че, не се налага смяна или някаква друга интервенция.
          Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

          Коментар


          • От: Какво направих по Хондата днес

            Здравейте Тия дни смених масло и филтри. Побъзиках малко газовата, такива дреболии.при смяната открих разхода на масло. Мислех, че го гори, а то гайките на картеха са се разхлабили. Притегнах ги и сега следя маслото.Това е
            -------Honda CR-V 128к.с.--------
            "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

            Коментар


            • От: Какво направих по Хондата днес

              То Хонда дето не гори масло няма.На моя Сивик Шатьл 4х4 днес смених предна дясна полуоска.Беше изронила шлиците откьм карето на дясното колело и така я карах 2 месеца само на задно.С новата полуоска отново е щар по щар!!!

              Коментар


              • От: Какво направих по Хондата днес

                Мойта не гори... (Да чукна на дърво).
                What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                Коментар


                • От: Какво направих по Хондата днес

                  Ако някой ще сменя предни накладки на JDM CR-V RD1 95-99г. (тия с 4-те болта на джантите) да има на предвид, че не са като на европейската версия, а са такива като за ACCORD IV (90-93г.) ! Номера им за TRW e "GDB894".

                  Успех на всички притежатели и много безаварийни километри
                  HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
                  Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Хондата днес

                    Ето какво измислих нощес докато спах!!!! Е може да не,съм първи ама не съм го видял никъде
                    http://prikachi.com/images.php?images/649/8722649U.jpg
                    http://prikachi.com/images.php?images/648/8722648E.jpg
                    http://prikachi.com/images.php?images/651/8722651n.jpg

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Хондата днес

                      Преди една седмица ,ми смениха пасажерската въздушна възглавница, в представителството на Хонда - Бултрако.
                      Това стана безплатно, за тяхна сметка, във връзка със сервизна акция от Хонда, заради световния проблем, с тези възглавници.
                      Иначе вчера смених задни накладки , паралелно смазах и раздвижих профилактично водачите на спирачните апарати и освежих малко спирачната течност.
                      / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Хондата днес

                        Днеска смених кабелите, не че има голям избор, ама мисля че ударих кьоравото Бях се засилил на Тесла понеже съм купувал и не са лоши за цената си, ама скивам имат и Бреми викам чай да ги викна пък ще си избера.Ем кво да ви кажа теслата пред Бреми е все едно правена по трудово убочнеи, а бремито явно бая си е поседяло и от цена по етикет 115 лева го намалили на 45, мани тва ми от тая цена ползвам и отстъпка та за 32 лева кабели слънце Абсолютно копие на оргиналните
                        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                        Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Хондата днес

                          Аз пък резнах тъпата английска, допълнителна аларма, с което на практика си отремонтирах неработещите плафони, задна чистачка и бутон за отваряне на стъклото на багажника

                          Aa, измих я отвън и я изпрахосмучих ( ) отвътре, 'щото беше заприличала на строителен ван покрай преместването (и ремонта) в новата ни къща
                          Последно редактирано от krasi-mir; 06-04-16, 08:42.
                          Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Хондата днес

                            Здрвейте,

                            Купих две нови летни гуми General за отпред. Сложих си релси на покрива (купих ги от една морга) но без задна лява капачка, ако някои им излишна да пише.
                            Слагането на релсите беше интересно, не ми пратиха втулкитр и болтовете и трябваше да си ги направя сам.
                            Honda CR-V B20Z 2001

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Хондата днес

                              Изчистих багажника от останките от пясък (1.5 тона на 3 пъти).
                              Все пак трябва да е чист за предстоящото изхвърляне на строителни отпадъци
                              Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Хондата днес

                                Нектар ако говориш за капачка на джантите аз търся вече 3 години и немога да намеря

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X