Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Хондата днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Хондата днес

    Попе-е-е й.Горе има раздел общи приказки, и тема спам.Кажи какво направи тука по колата,че доста разводнииме инфото бре.
    Пиши примерно"днес и турнай датчика.Изкарай и го на страничното огледало или на предната броня отдолу,щоту така са изкарани фабрично на повечето хавтомобили и т.н...."Знам чи ни съ сърдиш и затова като го туриш ,как беше- чесовнико и термуметро пиши,да знаат ората тука дет влизат и читат-ко се праи по колите-събрано,подредено и, а си правят сметката дали да си купуват такава кошница..Личи си че ти е мерак и те тресе треската от новото возило и възможностите му,ама сериозно-пиши по темата,не изпреварвай мадами моля.Колкото повече я караш колата толкова повече ще ти харесва.Това е магията на Хонда.Вервай ми.
    имах и Toyota Rav 4 2006g.
    Mitsubishi Lancer 2008g.
    Honda CR-V 1998г.
    Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

    Коментар


    • От: Какво направих по Хондата днес

      Първоначално публикуван от дедо поп Преглед на мнение
      Здравейте!!! от доста време не съм се регвал да пиша, мисла да слагам друга джаджа вместо чесовника, че да е също час температура вънка и вътре, е тва мисла да монтирам вчера го поръчах,
      [ATTACH=CONFIG]749154[/ATTACH]
      Размер: 57 * 38,5 * 13 (мм)
      отвора там на чесовника е 40х50 мм, нема начин ше се реже, та викам дайте коментар, преди да го сложа, има ли нещо друго по този въпрос, което моо се сложи.
      Хич не го слагай че същия при мен издържа 1 год и в жегата лятото се предаде(веднъж в колата бе почернял и като включих климатика та се поохлади колата цифрите се появиха под 75гр)Няколко пъти издържа на този номер но на края.....
      CRV 1998г 128кс

      Коментар


      • От: Какво направих по Хондата днес

        Първоначално публикуван от angel71 Преглед на мнение
        Хич не го слагай че същия при мен издържа 1 год и в жегата лятото се предаде(веднъж в колата бе почернял и като включих климатика та се поохлади колата цифрите се появиха под 75гр)Няколко пъти издържа на този номер но на края.....
        Моя па кара бре,вече трета година и една смяна на батерията.Почернявал е от жегата вече 10-ки пъти и се възстановява после.Ба ли от кво му е душа,но сигурно ще му дойде времето и на него!А-а-а-а И-иии щяха да забрава затова редакшън.Ми днес какво и направих.Ми сменят и в момента предни накладки и дискове,масло филтри и може бу тампони на предна стабилизираща щанга.Чакам ги да кажат дали са за смяна.За цената на услугата и материала в другата тема
        имах и Toyota Rav 4 2006g.
        Mitsubishi Lancer 2008g.
        Honda CR-V 1998г.
        Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

        Коментар


        • От: Какво направих по Хондата днес

          Здравейте
          Още на съм го направил но ми трябва лек съвет.Не знам на вас но на ме ми е много е тъмно в тази кола,и това което мисля да напрява е плавно или забавено изгасяне на плафона вътре в купето и някъква светлина при упправлението на ел.стъклата.Схемата с кондензатори за сега отпада понеже според един жичкаджия трябват 4-5 кондензатор на 10000 микрофарада което изглежда много голямо.Другият вариант е от плафон на някъква друга кола,засега ми казаха от Пасат Голф 3 за ел стъклата някакви предложения.Приемам всякъкви други варианти за по голяма осветеност в колата.
          ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

          Коментар


          • От: Какво направих по Хондата днес

            Свали плафона от мерседеса, и извади доработката вътре. Тя е точно за плавното гасене на плафона. Само отбележи кое къде е вързано, и аналогично го сложи на новото място.
            Схемата не помня каква я бях мислил, ама беше компактна и работеше.

            Коментар


            • От: Какво направих по Хондата днес

              Здравейте
              Вени Мерцедеса замина при Киро от Своге във вида в който беше без да свалям нищо от него.Има разлика(сигурно винаги ще ги сравнявам) при Бенца всичко светеше като в самолет а тука хем имам мултимедия и ми е тъмно,но ще има побългаряване на японския москвич.
              ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

              Коментар


              • От: Какво направих по Хондата днес

                Здрейте !!!
                Коце има много начини, но според мен всички те са свързани със лед или диодно осветление, вземи си плазмен километраж и глей как всичко ше светне, това е другото което аз ше си тура на моя дзвер.
                Но по същество днес ми пристигна чесовника със термометър Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0013.jpg
Прегледи:1
Размер:95.4 КБ
ID:5620320
                ше требва да му измисла подсветка наи вероятно лед изпълнение Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sam_25958.jpg
Прегледи:1
Размер:124.3 КБ
ID:5620323
                едно дебело фолио (тъмно зелено) между двете, като ток за диода ше взема от чесовника на таблото и готово тва е сега ше го направа, тия дни ше пусна фото на готовият резултат.Размерите на дисплея е 5см.х3см. цената на чесовника е 15лв.подсветката е 10 лв. и ето как за 25 кинта и малко желание имаш 3 в 1.
                HONDA CR-V 2000 B20Z1 500 kw, опсс оборота хахаха

                Коментар


                • От: Какво направих по Хондата днес

                  Ей когат го мързи човек такаа, не ми се одеше за подсветката, монтирах го около половин час ми отне пускам фото: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0016.jpg
Прегледи:1
Размер:110.4 КБ
ID:5620364
                  после реших, че може да го отвора и да вида има ли начин да сложа некъв диод вътре в него, но тва утре. Е горе на гредата боднах сензора за темп. вътре: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0015.jpg
Прегледи:1
Размер:155.8 КБ
ID:5620365 е те тука те навън Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0017.jpg
Прегледи:1
Размер:65.8 КБ
ID:5620366 и нужният инструмент Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0014.jpg
Прегледи:1
Размер:140.6 КБ
ID:5620367
                  кабелчето за отвън, съм прекарал през таблото, отвътре въздуховода отстрани под кората и навън под калника и през мигача, на снимката може да видите, кабелчето само толко се вижда навън, всичко друго е скрито.
                  HONDA CR-V 2000 B20Z1 500 kw, опсс оборота хахаха

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Хондата днес

                    Дедо Попе, пак ще те скастря въпреки че като гледам с кви саби разполагаш на фона на огромния кръст на огледалото, почвам леко да се притеснявям. Кабелите по таблото ще ги преживея някак ама тая пишка дето стърчи от мигача не можа ли да я скриеш. Още повече че не трябва да я пече слънце че зимата ще ти показва 25 градуса докато си с ушанките.
                    "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Хондата днес

                      Не се сещам къде може да се сложи и да показва правилно, дай неква идея. а за чесовника като му сложа подсветка ше го лепна с двойно лепещо над оригиналният чесовник и кабелите ше скрия нема да се види нищо.
                      HONDA CR-V 2000 B20Z1 500 kw, опсс оборота хахаха

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Хондата днес

                        Двойно залепящото лятото ще се размекне и накрая ще се отлепи. Аз ако съм на теб ще го сложа някъде горе около сенника, хем и кабелите ще се скрият, а за външния датчик можеш да го прекараш под уплътнението на вратата и там при отворена врата ще видиш една ниша от вътрешната горна страна на калника, под ъгъла на предното стъкло където е по далече от двигателя и съответно няма да му влияе. Там съм монтирал моя и нямам проблем.
                        "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Хондата днес

                          Ако може щракни една снимка, точно къде си монтирал сензора
                          HONDA CR-V 2000 B20Z1 500 kw, опсс оборота хахаха

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Хондата днес

                            Първоначално публикуван от дедо поп Преглед на мнение
                            Ако може щракни една снимка, точно къде си монтирал сензора
                            Бре казахме ти вече-фабрично са на броните или на страничните огледала.Моя е на кората на калника,сложил съм го до лявата колонка на предното стъкло,кабела минава надолу покрай таблото,оттам между пантите на вратата,между калника и купето и каца върху кората на калника.Не ми стигна кабел иначе щях да го изкарам отред на бронята,но пък и не ми се удължаваше неговия.Когато съм в задръстване все пак качва температурата с около 5 градуса,но на мен ми трябва като се прибирам от лов по някои второстепенен път да видя дали не е "-/минус/ 0,1,2,3 и т.н."за да внимавам за опасности от лед.Тогава си показва вярно,мерил съм го с показанията на фабричните.Няма проблем.Само за инфо.Този датчик дето си го лепнал на мигача,лятото като ти е завъртяна към слънцето с тази страна,ще ти показва +60 градуса или ако караш по път и те пече от тази страна,дори и зимата-да го знаеш.И-и-и- Още нещо!Така както си го лепнал отпред на таблото ми е любопитно ако си вземеш навигация или ползваш телефона си за такава нея къде ще я лепнеш?
                            имах и Toyota Rav 4 2006g.
                            Mitsubishi Lancer 2008g.
                            Honda CR-V 1998г.
                            Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Хондата днес

                              Здрейте !!!
                              Днес огледах много коли на познати и некой от тех са го сложили в мигача, та и аз така дрелката боргия 3мм. вкарх го отпред плътно във мигача, аз съм със диоди крушки и те не греят, сложих селеконче и заспа . В това слънце днес показваше точно и мисла там да си остане.
                              Павле ше го поместа от там, ше си го сложа на местото на другия но със подсветка и те така те.
                              HONDA CR-V 2000 B20Z1 500 kw, опсс оборота хахаха

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Хондата днес

                                Здравейте
                                Днес направих само снимките но подобренията ги направих последната седмица.Както ви казах много ми е тъмно в Хондата и си реших нещата по този начин,може на някой да не му хареса но това е засега.Скрих си антирадара,поставих допълнителна задна светлина,лед плочки в плафона над шофьора и в багажника,два лед плафона в колонките на задните врати който има забавено изгасване взето от Голф 3.Поставих си аларма към централното с канал за отваряне на багажника.
                                Кажете как да побългарим осветлението където е електрическия пакет на стъклата?Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20141102_112419.jpg
Прегледи:1
Размер:194.0 КБ
ID:5620675Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20141102_113903.jpg
Прегледи:1
Размер:120.6 КБ
ID:5620676Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20141102_113918.jpg
Прегледи:1
Размер:117.0 КБ
ID:5620677Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20141102_114630.jpg
Прегледи:1
Размер:75.8 КБ
ID:5620678Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20141102_113935.jpg
Прегледи:1
Размер:211.8 КБ
ID:5620679Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20141102_115106.jpg
Прегледи:1
Размер:82.4 КБ
ID:5620680Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20141102_114520.jpg
Прегледи:1
Размер:61.6 КБ
ID:5620681
                                ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X