Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ford F-150 2008-2014 мнения?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ford F-150 2008-2014 мнения?

    Нещо ми вади очите този модел и сън не спя

    Може ли да ми дадете съвети, какви проблеми има, колко е надежден и кои двигатели са най - сполучливи?

    Също така ме интересува този двигател който е 3.5 EcoBoost, създава ли проблеми и може ли да се сложи газ?

    Освен ръждата, какво друго е хубаво да се гледа при покупка?

    Чета по чуждите сайтове, че F-150 са много надеждни машини, но ако уцелиш бройка от правилна година, имало години в които произведените пикапи имат повече проблеми. Всеки сайт обаче дава различна информация и реших да попитам на местно ниво
    GSM: 0898 554713
    Уебсайт: BULEXTREME.com

  • #2
    Забрави да получиш адекватно мнение от нета!
    От доста време е пълен с боклук. поне в КМБ.

    Коментар


    • #3
      F-150 е най-продаваното МПС В СВЕТА... отдавна е турило у джеба си всякакви VW-та и "Тойоти". За 5 и + литровите бензини лично съм чувал псувни от двама собственика, че "харчи и не върви", така, че съвети не мога да давам. Предполагам само, понеже 3.5 EcoBoost е "GDI" двигател, газификацията му в България няма да бъде успешна (каквото и да разправят газаджии, за да те хванат за клиент).
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #4
        И освен това, бидейки GDI, има и едни допълнителни изисквания за газовете и DPF, но не знам от коя точно година нататък.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          Първа генерация директ - маца клапани и прекьсва,няма мощност и ниски.
          Разтяга и къса верига, всичко по ангренажа се сменя още като пипнеш ключовете.
          Цепи койлове / то и Мерцедеса ги цепи та си нося 2 в багажника /.


          Това трябва да работи мааазно, без да теопа или чука верига на студено и клапаните трябва да са чисти за да има смисъл да му плащаш каквото и да е.Теглят много с такива и ги карат като каруци та много запазена е задължително за това.

          Карали по 300 000 километра и им се радват на това / то па едно постижение…….. /.


          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            Боса ти го каза.
            Лични вЧепатления нямам.
            Помисли за RAM.По нашите земи май по-ги има.
            А и колкото на чичо ти Боголюб да му е неприятно....TOYOTA винаги е вариант.
            Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
            0887/осемпет 66 4осем

            Коментар


            • BENZBOSS
              BENZBOSS коментира
              Редактиране на коментар
              Американски Москвич,как да са.

              Тия на таксита вървят и по 400 000 мили ма то това го може всяка гледана Хондичка Сивик примерно или пласмасов Сатурн.

              Купи си Форд първа генерация директна инжекция с 2 турбини ползвано от американец за каруца 10 години и има да се чудим у форума после как да го изправиш на крака. Едното е просто,другото е Американски опит да се борят с вятъра.Сложи му един прост як осмак и не бери грижи.
              Тойота държала цена - ми колко Тойоти от тоя и сьседния клас са с турбина или 2 или разтягат вериги на 5 смени на масло?Едното е просто,другото е Форд с идеи.Е следи сега какво псуване ще падне с новата Тундра……..ма това друга тема.

            • KingofROAD
              KingofROAD коментира
              Редактиране на коментар
              Чел съм някакви легенди, как през 90-те двигателя на Краун Викторията минавал по 2 млн. км. до ОР. А скоростите само 500 000 км. че били аутоматик. Даже руснаците в средата на 90-те купили няколко бройки, и ги карали в Москва. и тн. Някои от тях все още се движели. Има ли нещо вярно?

            • BENZBOSS
              BENZBOSS коментира
              Редактиране на коментар
              Не знам,2 милиона не знам дали може да издраска,но милион не е проблем за много от старите коли,виждал съм какво ли не на по 500 000 мили,не е никакво постижение това на даден климат и пътища.
              Движат се още,има и пенсионирани полицейски,проста работа

          • #7
            Благодарско за съветите! И Тойотата я гледам, ама не ми е достатъчно пълен джоба имаче Форда ми харесва, защото хем става за работна каруца, хем изглежда прилично и за ползване като ежедневна кола.
            GSM: 0898 554713
            Уебсайт: BULEXTREME.com

            Коментар


            • #8

              "KingofROAD коментира
              29-10-21, 06:24
              Даже руснаците в средата на 90-те купили няколко бройки, и ги карали в Москва. и тн. Някои от тях все още се движели. Има ли нещо вярно?"

              Милицията/полицията/ДПС купуват доста бройки - примерно

              Коментар


              • cecoa1
                cecoa1 коментира
                Редактиране на коментар
                140

            • #9
              Аз имам Ford F-150 V6 3.5 EcoBoost 2014,
              Мога да кажа че много върви 😃,все пак с две турбини е 370 коня.При скорост 90 на дълъг път ми дава разход 9-10,..на градско 15,...на дълъг път с каравана отзад-10метра 18-20.Но за София не ми е удобен,трудно се намира място за паркиране.

              Коментар


              • дядо владо
                дядо владо коментира
                Редактиране на коментар
                "УТУС777" (който и да си), това V6 недоразумение го продай и ако пикапа те кефи и ти върши работа, си вземи V8 с възможно най-малките конски сили.

            • #10
              Да,продавам го..но не заради това че е V6,а заради габаритите,..ще си търся нещо по-малко.

              Коментар


              • дядо владо
                дядо владо коментира
                Редактиране на коментар
                Тези машини (фулсайз пикапите) са създадени да са работин коне, къса кабина и късо легло ( леген ) е съвсем малко по-дълъг от лека кола комби, но носи много повече на натоварване ако ти трябва за работа, но ти си решаваш какво как, аз съм противник на префорсирания шест цилиндров двигател......

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X