Обява

Свий
Няма добавени обяви.

F150 RAPTOR

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • F150 RAPTOR

    Някой от форума с такава машина има ли? Ще взимам скоро и ми трябва малко информация от собственик,а не от търговец.
    Благодаря предварително.
    0898645560 Евгени
    Последно редактирано от edd2; 22-02-20, 14:49.

  • #2
    Какво инфо баш ти трябва?

    Коментар


    • #3
      лични впечатления за експлоатация и поддръжка ,Газифициране как е ?,къде ?и т,н, Ама вече е късно щот го поръчах.

      Коментар


      • #4
        Тази вечер в магазаводи по ТВ-то даваха за производството как става и как го тестват.
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар


        • #5
          Колега , в крайна сметка купи ли си Раптор ?
          2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
          ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
            Колега , в крайна сметка купи ли си Раптор ?
            Извинявам се за късният отговор ,но сега влизам във форума.Да взех 2013 Раптор

            Коментар


            • #7
              Ми показвай и разказвай.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #8
                Ако си наистина голям фен,купи си и часовник https://www.bradfordexchange.com/pro...koo-clock.html

                Коментар


                • #9
                  Смених 4 амортисьора и днес всички масла.Върви кат самолет

                  Коментар


                  • #10
                    Сменил си Фоксовете , а какво сложи ?
                    2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                    ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                    Коментар


                    • #11
                      Нещо снимки ?

                      P.S. Приятелче, което живее в Щатите кара около 15 годишен F-150. Скоро ми пусна снимка на нещо като 500К мили.
                      Взел с го е нов и не иска да го сменя защото е последният F-150 с опция ръчна скоростна кутия.

                      Скоро ми пусна снимка на одометъра или както си му казваме, "километража", ама сега не ми се рови в телефона да я намеря за да я кача.

                      P.P.S. Неговият е с ръчни скорости и само със задно предаване.
                      Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 19-09-20, 11:50.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                        Сменил си Фоксовете , а какво сложи ?
                        Смених ги с нови

                        Коментар


                        • 75 turbodelta
                          75 turbodelta коментира
                          Редактиране на коментар
                          Аз , също карам Раптор и подозирам че имам и аз някакви драми с моите предни амортесьори .

                        • edd2
                          edd2 коментира
                          Редактиране на коментар
                          Ако ти чука предницата е възможно да е от тях.При мен лопаха и видимо бяха протекли.Старите съм ги пратил за възстановяване.

                      • #13
                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Нещо снимки ?

                        P.S. Приятелче, което живее в Щатите кара около 15 годишен F-150. Скоро ми пусна снимка на нещо като 500К мили.
                        Взел с го е нов и не иска да го сменя защото е последният F-150 с опция ръчна скоростна кутия.

                        Скоро ми пусна снимка на одометъра или както си му казваме, "километража", ама сега не ми се рови в телефона да я намеря за да я кача.

                        P.P.S. Неговият е с ръчни скорости и само със задно предаване.

                        Коментар


                        • #14
                          Ахаа, и ти си в УСА !

                          Значи е бензин.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • 75 turbodelta
                            75 turbodelta коментира
                            Редактиране на коментар
                            Е то Раптор дизел няма , първата генерация са V8 6.2 , а втората са Ecoboost 3.5 biturbo .

                        • #15
                          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                          Ахаа, и ти си в УСА !

                          Значи е бензин.
                          Не съм в УСА

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X