Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новости от Форд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Новости от Форд

    Знам че причината за темата не е МПС с 4х4 задвижване , обаче се надявам да имаме много поводи да споделяме новости . За начало нещо за което не съм предполагал че са помислили инженерите от Форд http://www.auto-press.net/a:%D0%9D%D...B4%D0%B5%D0%BE
    Предполагам , че ще бъде много полезна екстра по пътищата на БГ .
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

  • #2
    От: Новости от Форд

    Форд преоткриха технологгите на Ситроен от преди 20 години. Имаше такава Ксантия едно време.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #3
      От: Новости от Форд

      Eто това е новина от "Форд": Ford прекратява производството на леки коли в САЩ
      И няколко подобни, ама минали и заминали покрай форумЪт:
      САЩ зарязват леките коли, минават на джипове и пикапи
      Fiat Chrysler спира производството на леки коли в САЩ догодина
      Па ние тука си дискутираме "Фиеста", "Ка"...
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #4
        От: Новости от Форд

        В Европа е малко по-друго
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • #5
          От: Новости от Форд

          Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
          В Европа е малко по-друго
          Царството на тротинетките.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #6
            От: Новости от Форд

            Европейската институционална идеология все още е основана на крепостничеството, макар и косвено.
            В САЩ никога не е имало крепостни. Имало е роби, които са получили свобода с цената на една от най-бруталните граждански войни. Мотивацията и самочувствието, с което всеки един американец говори за свободата като ценност, са неразбираеми за европееца. Особено пък в нашата част на континента. Ако не изкараш няколко години при тях, няма как да схванеш нито мирогледа им, нито отношението към всичко материално на тоя свят. Минимизирането на разходите е генетично заложено у европееца. Отвъд океана принципът е друг-максимизирането на приходите.
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар


            • #7
              От: Новости от Форд

              Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
              Предполагам , че ще бъде много полезна екстра по пътищата на БГ .
              Аз мисля, че няма да е никак полезна такава екстра в КаЭмБея. Дупките са толкова начесто, че ако се включи такава екстра, водачът просто ще изгуби управление. За нашите пътища - някакъв "хоувъркрафт" си трябва, ама и той ще пропада в дупките, щото по замисъл за добра въздушна възглавница му трябва равна повърхност...
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #8
                От: Новости от Форд

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                Аз мисля, че няма да е никак полезна такава екстра в КаЭмБея. Дупките са толкова начесто, че ако се включи такава екстра, водачът просто ще изгуби управление. За нашите пътища - някакъв "хоувъркрафт" си трябва, ама и той ще пропада в дупките, щото по замисъл за добра въздушна възглавница му трябва равна повърхност...
                Не вярвам чак толкова да се е влошило положението за една година .
                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                Коментар


                • #9
                  От: Новости от Форд

                  Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                  Не вярвам чак толкова да се е влошило положението за една година .
                  Инкубаторна неадекватност, типична за живеещия в чужбина българин, посещаващ Мамковината си веднъж годишно.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #10
                    От: Новости от Форд

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Инкубаторна неадекватност, типична за живеещия в чужбина българин, посещаващ Мамковината си веднъж годишно.
                    Тази дори ще пропусна .............
                    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Новости от Форд

                      Нищо няма да загубиш-нещата откъм пътища наистина са много зле.
                      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Новости от Форд

                        Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                        Форд преоткриха технологгите на Ситроен от преди 20 години. Имаше такава Ксантия едно време.
                        Баш такава едва ли е имало... Activa-та не е баш за дупките.
                        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                        Коментар


                        • #13
                          От: Новости от Форд

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Eто това е новина от "Форд": Ford прекратява производството на леки коли в САЩ
                          И няколко подобни, ама минали и заминали покрай форумЪт:
                          САЩ зарязват леките коли, минават на джипове и пикапи
                          Fiat Chrysler спира производството на леки коли в САЩ догодина
                          Па ние тука си дискутираме "Фиеста", "Ка"...
                          Да ти се чуди човек,какво правиш в България,пали към щатите,ще си бръмчиш с пикап в размерите на средно голям камион и няма да се унижаваш с нашите малолитражки,междувременно можеш да плюеш по отровните европрейски автомобили,докато си бръмчиш с 7.3 къминс и по азиатските,които затриват изстрадалите "domestic" марки.Не че нещо ама изписването всеки път на името на България с най-различни съкращения и украси ми идва малко в повече откъм цирк и лигавене,твоя любим Тодор Живков отдавна го няма и нищо вече не те спира да запалиш с 200 към щатите

                          Коментар


                          • #14
                            От: Новости от Форд

                            ПатрЕотичните претенциЙ моля да отнасяте към оффнюз, откъдето са линковете.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #15
                              От: Новости от Форд

                              Аз там на съм видял никъде да е споменат Каембея,твоите лигавщини са безгранчини.За сметка на това,нищо смислено или технически насочено по темата и винаги ни лук ял,ни лук мирисал.Като сме толкова клети и мизерни,има доста голям брой други държави,пък останалите тук все някак ще се справим без такъв ценен кадър с такава полезна за хората длъжност.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X