Обява

Свий
Няма добавени обяви.

форд реинджър от лари72

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • форд реинджър от лари72

    Здравеите,имам форд реинджър 2.5тди 2004г.Имам проблем с тресене на предницата при 80-90 км,не винаги го прави,четох за някакъв шими ефект,по принцип има криви диск. предни.Предницата е проверена нямало причина гумите са чисто нови бф гулдрич олл терен.Някакво инфо ако някои с такъв форд го е имал проблема,Благодаря.

  • #2
    От: форд реинджър от лари72

    Точно такъв рейнджър имах и аз,и при мен го имаше този ефект но гумите ми бяха неравномерно износени и небалансирани ,след смяната им ефекта изчезна.
    Аз знам че нищо не знам,но други и това не знаят.

    Коментар


    • #3
      От: форд реинджър от лари72

      Чисто нови са гумите,гумаджията личен приятел 2 пъти баланс там всичко било ОК.

      Коментар


      • #4
        От: форд реинджър от лари72

        Виж тампоните на стабилизиращата щанга и амортисьорите как са.
        Аз знам че нищо не знам,но други и това не знаят.

        Коментар


        • #5
          От: форд реинджър от лари72

          Мерси за инфото ,проверих тампони на стаб.щангата ок,амортисьорите биват,вече почвам да се замислям за лагер на главина или някой разбит елемент от кормилната с-ма,направо като се заиграе едно хоро на80-90км се чувствам като;БАЙ ИВАН КОМБАЙНЕР!Ще се проведе щателно разследване на у-во ходова част на Рейнджър.

          Коментар


          • #6
            От: форд реинджър от лари72

            Накрайници?Дисковете ще тресат при спиране,не в некакъв диапазон от скороста!Търси нещо хлабаво ,ма с щангата или лоста,не на ръка!Такива ефекти няма има ефект от хлабина!Скороста на биене е характерна и за гуми и джанти80-90 ,да не се е объркал твоя човек?Успех.
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • #7
              От: форд реинджър от лари72

              Ходовата част на рейнджъра е доста просто устроена,ако е лагер ще разбереш по виенето и странните звуци.Той е доста скъп и го няма никъде общо взето.В Мото Пфое е 250 лв.
              Тампоните на стаб.щанга са около 7 лв.пак там.
              Какво значи че амортисьорите биват,и при мен биваха ама на стенд показаха 30% на единя и 50% на другия.
              Аз знам че нищо не знам,но други и това не знаят.

              Коментар


              • #8
                От: форд реинджър от лари72

                Здравейте, благодаря заинфото,вчера го разгледах на първо четене преден десен амортисьор почти няма втулка от долу,такава несе продавала отделно за съвет от какво може да се пригоди,блокирали водачи на спирач.апарат-това от ляво от дясно днес ще го бориме.

                Коментар


                • #9
                  lari72

                  Проблема с тресенето на предница при 80-90км-решен,сменени предни дискове+накладки раздвижване на апарати и водачи.Става въпрос за ФОРД-РЕЙНДЖЪР,но ми откраднаха предния номер та сега съм свищовец СВ.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X