Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ford Exlorer 96' цапа свещи!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ford Exlorer 96' цапа свещи!!!

    Здравейте колеги, имам следния проблем:От известно време насам ми цапа свещите моя форд. Мерих компресията, всичко е ОК. Казаха ми, че била много богата сместа, която влизала в горивните камери. Не мога да намеря сервиз, в който да го закачат на компютър и да кажат, датчик ли е, какво е. Само знам, че не е ламбда сонда, смених я с 100% работеща такава, няма ефект. Свещите са нови. Explorer-a е 4.0 стария двигател 96-то лето. Ако някой може да помогне ще съм страшно задължен. Благодаря предварително.

  • #2
    От: Ford Exlorer 96' цапа свещи!!!

    А, къде го търсиш този сервиз?
    Защото, Форда може да се чете във всяка квартална бакалия или пивница!!!
    Казано по друг начин ... в всеки сервиз, който има диагностична апаратура от миналия век.
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      От: Ford Exlorer 96' цапа свещи!!!

      Да и някой да работи с нея.
      Напоследък има каква ли не техника в какви ли не гаражи.... ама все по - малко хора дето разбират кво става в мотора.
      В кой град го търсиш тоя сервиз? Що не питаш който ти е казал, че е богата сместа!

      Коментар


      • #4
        От: Ford Exlorer 96' цапа свещи!!!

        В София търся сервиза. На няколко места търсих някой да ми каже от къде идва проблема, но единственото, което успяха да установят след като направиха диагностика беше, че е адски богата сместа и до там. От къде идва проблемът, не успяха да установят. Идеята ми е, ако някой знае къде в София със сигурност имат техниката, софтуера и познанията за целта, да сподели.

        Коментар


        • #5
          От: Ford Exlorer 96' цапа свещи!!!

          Търси тука във форума Дядо Владо и Димата!!
          И да не забравиш да напишеш после какво е било!

          Аз залагам на температурни датчици, и или сонда, ама .... то ще си каже.
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • #6
            От: Ford Exlorer 96' цапа свещи!!!

            Благодаря за съвета, ще ги потърся и ще пиша като имам резултат.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X