Обява

Свий
Няма добавени обяви.

решение на проблема за колите карани с вода в Италия.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • решение на проблема за колите карани с вода в Италия.

    Колеги не съм го измислил преписах го от един майстор.
    За всички коли карани в Италия с вода и богати на котлен камък решението е:
    Една кофичка от кисело мляко с фосфат (за бурета) разстваряте в топла вода и го наливате охладителната система, запалвате двигателя да поработи до максимална температура (може да карате и така) но НЕ ПОВЕЧЕ ОТ 12ч. ДА ПРЕСТОЙ В СИСТЕМАТА. Изпускате цялата система промивате с вода и наливате нов антифриз. И карате...

  • #2
    От: решение на проблема за колите карани с вода в Италия.

    Na2 PO4 натриев фосфат - тъй като котления камък е алкален, защо не добавим и малко 10% р-р на H2 PO4 | фосфорна к-на| , ще свърши същата работа ,но не повече от 2 часа. Важи за колите от Южна Италия.
    Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

    Коментар


    • #3
      От: решение на проблема за колите карани с вода в Италия.

      Лимонтозу също върши работа. Не атакува алуминия. Количеството обаче не знам.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        От: решение на проблема за колите карани с вода в Италия.

        Внимавйте с химикалите.
        Най слабото място са тапите, а те са от ламарина 1мм и корозират най-бързо.
        Да не се получи ефекта на "лейката".

        Коментар


        • #5
          От: решение на проблема за колите карани с вода в Италия.

          Първоначално публикуван от ТОЗИ Преглед на мнение
          Внимавйте с химикалите.
          Най слабото място са тапите, а те са от ламарина 1мм и корозират най-бързо.
          Да не се получи ефекта на "лейката".
          Тъй наречения ефект на лейката ще се получи ако преди това сме имали запушена или изгнила лейка. Аз лично ползвам кислол ( 1 литър в системата ) за промивка които атакува руждата,котления камък и алуминиевата чума. Досега не съм имал проблеми освен ако преди това някой не е решил временно проблема с някое прахче. За да видите как действа може да пробвате с ръждива ламарина или болт (ефекта е като след киселинна баня - остава само здравия метал ) Продължителноста на промиване е : докато спре да ви мързи и източите получената тиня , промиете с чиста вода и налеете антифриз
          ПП: Ако тапите са на ,,тоалетна хартия " как ли изглежда системата отвътре ? Протеклите тапи се броят напролет
          >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
          Защото така ми харесва...
          Телефон: НЯМАМ
          Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X