Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Житие и страдания на едно РОКИ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Житие и страдания на едно РОКИ

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Аз да си мълча, нали
    Няма какво друго на направиш пред фактологията - японкста техника не успя да я умориш, въпреки усилените опити. Немската ти умре в ръцете още на теста.
    Мир на праха му на оня матор
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

    Коментар


    • От: Житие и страдания на едно РОКИ

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Аз да си мълча, нали
      Ти- ДА!
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Житие и страдания на едно РОКИ

        Гена, мене ако питаш, пази си Рокито. Пък и казваш, че Пуха не е с правилния мАтор...
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • От: Житие и страдания на едно РОКИ

          Важно е и да има разнообразие в тоя живот.

          Коментар


          • От: Житие и страдания на едно РОКИ

            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
            Привет, колеги! Имам дилема!
            Немаш никва дилема! Мани това японско чудо,та да може да специализирам върху германецо!А и на "Г"-то винаги можеш да му вземеш повече.......на скраб! А и това вече не е Роки,а Трипач! Нема кво да му правим вече! Нали не искаш да умрем от глад(или най-малкото....да отслабнем)!

            п.п И колегата е прав.Трябва си разнообразие.Това е като да си само с една жена,същото като мастурбация!
            Последно редактирано от REGULATOR; 30-11-11, 21:17. Причина: п.п
            088пет722пет99
            http://www.hydropompi.com/

            Коментар


            • От: Житие и страдания на едно РОКИ

              Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
              Немаш никва дилема! Мани това японско чудо,та да може да специализирам върху германецо!А и на "Г"-то винаги можеш да му вземеш повече.......на скраб! А и това вече не е Роки,а Трипач! Нема кво да му правим вече! Нали не искаш да умрем от глад(или най-малкото....да отслабнем)! п.п И колегата е прав.Трябва си разнообразие.Това е като да си само с една жена,същото като мастурбация!
              Какво като е една и съща жената, щом винаги може да те изненада с нещо ново...
              Първоначално публикуван от turtey
              Кога ше почерпиш тогава
              Като продам единия...
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • От: Житие и страдания на едно РОКИ

                Евгени, Остави си ги и двата...Ше сЪ напънИш още малце и ще си имаш за всеки ден от седмицата различно возило...

                Коментар


                • От: Житие и страдания на едно РОКИ

                  Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                  Евгени, Остави си ги и двата...Ше сЪ напънИш още малце и ще си имаш за всеки ден от седмицата различно возило...
                  Ми то..., ако сметна и колелото... май си имам...
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Житие и страдания на едно РОКИ

                    Първоначално публикуван от c_gul

                    Евгени, я повече данни: мотор, състояние, години? На глухарчето, де.
                    GE 230 460, 89 г. , АГУ в гаранция, два блокажа, много здрав и запазен, абе "за ценители"
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Житие и страдания на едно РОКИ

                      Е то т'ва неква симсонка като че ли.

                      Коментар


                      • От: Житие и страдания на едно РОКИ

                        Първоначално публикуван от snowblind Преглед на мнение
                        Е то т'ва неква симсонка като че ли.
                        Прав си! Не е Бертоне...
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • От: Житие и страдания на едно РОКИ

                          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                          Онова (Крум) каза директно да махам Рокито...
                          Подкрепям. Що се отнася до това, че не бил с "правилния" мотор, трябва да ти е станало ясно вече, че джип дето всичко да му е правилно няма. Смяната на мотора ще ти излезе колкото двата блокажа, които повечето от не толкова правилните джипки нямат. С още малко пари мяташ едно окачване и имаш вече правилната машина.

                          Коментар


                          • От: Житие и страдания на едно РОКИ

                            Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                            Подкрепям. Що се отнася до това, че не бил с "правилния" мотор, трябва да ти е станало ясно вече, че джип дето всичко да му е правилно няма. Смяната на мотора ще ти излезе колкото двата блокажа, които повечето от не толкова правилните джипки нямат. С още малко пари мяташ едно окачване и имаш вече правилната машина.
                            А ти няма ли да смениш подписа? Вече е 2.12. И гледай да пише нещо Пух (Мерцедес)!

                            Първоначално публикуван от c_gul
                            Що не дойде да го изкоментираме, бре? Вие сте като правителството!
                            Знам аз с тебе какъв коментар би се получил.... На другия ден ще има "...бил съм се бил напил..."...
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • От: Житие и страдания на едно РОКИ

                              Евгениии, ква диагностика те подгони на тая кола бе )))
                              Не че няма диагностична букса де, ама я се замисли какво се вижда там

                              Кога ше дадеш едно кръгче?
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Житие и страдания на едно РОКИ

                                Дойде време да се похваля (съответно да похваля Крум) с последното подобрение по Джипче Роки. Заимствано от форума и нужно, поради постояното прескачане от багажника на задната седалка ту на туби, скари, шишета, макари, ту на столове, маси и т.н. Веднъж, при едно спускане към Мало Бучино, дори дойде при мене тенджерата с недоядените кИфтета... Та, воала:

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4131.jpg
Прегледи:3
Размер:155.0 КБ
ID:5325855


                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4132.jpg
Прегледи:3
Размер:146.6 КБ
ID:5325856

                                Лично аз съм много доволен от това нещо! Круме, благодаря ти!

                                Мисля, че към момента ще спра с подобренията, докато реша за себе си, какво ще правя с двата джипа, или по-скоро с кой какво ще правя. Само като си помисля да обявя Джипче Роки за продажба и някак ме втриса. След година и кусур занимания с него, най-после стана това, което съм искал. Влизането на гореспоменатия Пух в автопарка ми обърка ... мисленето... Втори ден се возя само с Рокито, с надеждата да ми омръзне и... все повече ме кефи! С новите АТ-та и с въздействието на помпата, с кулера и всички други закачки (от Крум), върви като лека кола. С преработките по окачване от Димата, возията стана много добра (за ресорен автомобил). Със седалките от Пепи (Търтея) се намали разликата в усещането, дали седиш в къщи на фотьойла пред телевизора или в Жипката. Със страхотния малък спортен волан (от Тони) ми се освободи място и получих възможност да достигам всичко копчета по таблото, без да се налага да си монтирам допълнителни шарнири помежду ставите и т.н.(може би забравям някой, да ме извини)... Благодарско агейн на взелите участие в процеса, пък да видим...



                                П.П. Айде да дават Оскарите, че стана много сълзливо...
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X