Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Житие и страдания на едно РОКИ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вече и аз с Роки!

    Епа, от една камара време ми го продавате с Крумчо...ако чакаш аз да ти кажа цената, нЕма да можеш да му платиш
    Ма, иначе става наистина добро.
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • От: Вече и аз с Роки!

      Не бе! Аз те питам колко да сваля заради "почти"-то, та да знам колко да ти го обявя!
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Вече и аз с Роки!

        И какво стана в крайна сметка–буксува ли и на втора бърза на 4х4,...на сух асвалт?
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • От: Вече и аз с Роки!

          Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
          И какво стана в крайна сметка–буксува ли и на втора бърза на 4х4,...на сух асвалт?
          Направо чупи полуоски! Ествствено, това се вижда, когато се разсее пушилката...
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: Вече и аз с Роки!

            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
            Направо чупи полуоски! Ествствено, това се вижда, когато се разсее пушилката...
            Да.И аз на Бертонето му врътнах леко помпата,че не ми харесваше вървенето.Та отначало малко попрекалих–при пробата буксуваше до трета на асвалта,и вдигна над 150км/ч(реални),та направо ме уплаши...Е,най вече се стреснах от гледката в огледалото–пушеше като локомотив,докато влезе в обороти.
            Нямам време да го карам–изгорил съм му два резервоара с нафта от есента.
            Радвам се да виждам в темата подобренията които правиш на Джипче Роки.Някой ден и аз ще започна....ама не се знае кога...
            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

            Коментар


            • От: Вече и аз с Роки!

              Малко го по окалях мойто bertone.
              Все някой трябваше да ходи да вади прасето.
              Тоя оборотомер го мъчих един ден и няма оправяне ... кабела беше леко прекъснат дето влиза в една черна кутия и пак не се оправи и таблото се разглоби , платката всичко си работи ама оборотомера не мърда.
              Нямаше кой да снима в голямата кал и чак като излязох на autobana се спрях да снимам.
              Прикачени файлове

              Коментар


              • От: Вече и аз с Роки!

                Отивам днес при Крум и какво да видя... Джипче Роки с... дупка на капака!



                Отстрани хвърлени.. хм... отпадъците:




                Тъкмо да наддам вой и иде Крум, ама не за да ми обяснява, а да продължава да дупчи след прецизно измерване!







                След това гледам, че и кулера има развитие... назад.... Стои подпрян на земята:




                Е с те тоя уред вече ми взема акъла:




                Тука може да си помислите, че нагрява, за да не се спука въздухозаборника, въпреки че е направен от.... рециклирани капаци на китайски тоалетни чинии, но не е така! Всъщност, Крум тестваше въздушните потоци!




                И изведнъж.... цялостната картина под критичния погледна Създателя:




                Че и без него:










                Всичко се върна по местата си:




                И след последния шедьовър, а именно, тази кривина на подпирачката на капака...






                .... като се юрнаха едни бъдещи клиенти...








                Направо вече не се притеснявам за Крум! Кризата ще бъде преборена! Ако не с друго, то с монтаж на кулери!.... а и амортисьори монтира също добре!

                П.П. Круме, благодаря ти за професионалната работа и индивидуалния подход! Каквото и да се каже от тук нататък, аз винаги ще съм доволен!
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • От: Вече и аз с Роки!

                  Браво и на двамата!
                  Много добре се е получило!
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • От: Вече и аз с Роки!

                    Саше,айде взимай го,че тоя ме съсипа!!!
                    Нямах си работа,и взех че му споменах че ще слагам шнорхел на Пахерото!
                    Познай какво каза Евгени??............Точно така!!! Каза-искам и аз!!

                    Бахти и Рокито!! Живота си отива,това Роки,... НЕ!!!
                    088пет722пет99
                    http://www.hydropompi.com/

                    Коментар


                    • От: Вече и аз с Роки!

                      Абе Круме, от къде го набара тоя въздухозаборник ако не е тайна?

                      Между другото, при вас тоя дето е на касата много нелюбезен бе ...
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Вече и аз с Роки!

                        Не е тайна-магазин за Пернишки туних в Световния търговски център........Илиенци!
                        Лошото е,че беше последният.

                        А за колегата........кво да ти кажа,срам ме е вече!
                        088пет722пет99
                        http://www.hydropompi.com/

                        Коментар


                        • От: Вече и аз с Роки!

                          А последния
                          Ще докарат пак.
                          Само трябва да измисля пари за кулерче ама пуста криза
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Вече и аз с Роки!

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            А последния
                            Ще докарат пак.
                            Само трябва да измисля пари за кулерче ама пуста криза
                            Няма да докарат точно такъв! Този го поръчах миналата година срещу 50 % капаро! Има едни по-тесни и по-дълги, ама много грозни!

                            Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                            Саше,айде взимай го,че тоя ме съсипа!!!
                            Нямах си работа,и взех че му споменах че ще слагам шнорхел на Пахерото!
                            Познай какво каза Евгени??............Точно така!!! Каза-искам и аз!!

                            Бахти и Рокито!! Живота си отива,това Роки,... НЕ!!!
                            Нидей рИва! Дадох ти право на избор! Или шнорхел, или чеп, та преди водата да запуша въздушния филтър и ти да ме превлечеш, като имаш шнорхел, дихател такъв!
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • От: Вече и аз с Роки!

                              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                              .....и ти да ме превлечеш, като имаш шнорхел, дихател такъв.....
                              Иди разбери кой какво си мисли
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар


                              • От: Вече и аз с Роки!

                                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                                Иди разбери кой какво си мисли
                                Само за оффроуд и.... лизгавица става дума, и тук-там чепове...
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X