Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кабели за свещи!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кабели за свещи!

    Колеги,може ли да ми дадете актуална информация,къде в момента мога да си купя качествени кабели за свещи за ферозата.Въпроса ми се касае за София.Карам колата на газ ,а както знаете колата е по-чувствителна относно кабелите,когато се кара на газ.Благодаря предварително!

  • #2
    От: Кабели за свещи!

    Колега, аз си купих от един магазин за японски авточасти на бул."Христо Ботев". Беше тази пролет, но не си спомням как се казваше магазина. Намира се между Тодор Александров и Сливница, в дясно, ако се движиш към канала. Може и да е било на ъгъла със Симеон, но не съм сигурен. Аз търсех Симеон, но се спрях там.
    Купих кабели и дистрибуторна капачка. Капачката беше оригинална японска за Дайхатцу. Кабелите-за Тойота,също оригинални японски но продавача ме увери, че стават за Фероза, тъй като негов приятел карал с такива. По-дълги са с по около 5 см, но модела на лулите и всичко останало е едно към едно. Лулите уплътняват перфектно. Монтирах ги за броени минути.
    Всичко ми излезна около 80лв.
    Утре мога да ти снимам и опаковките , че са ми на вилата. На тях си пише номерата и всичко.
    Поздрави!
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #3
      От: Кабели за свещи!

      Магазини Косер имат кабели на Тесла. Втора година карам с такива само на газ, няма проблеми.
      http://www.kosser.net/
      Аз не вярвам в чудеса!
      Разчитам на тях!

      Коментар


      • #4
        От: Кабели за свещи!

        Tesla са добри. И аз карам с такива. В никакъв случай не купувай Champion. Ужасни боклуци са. Също, италианската капачка за делко, която купих, ловеше ток като я пипнеш. Търси си японска.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          От: Кабели за свещи!

          Благодаря за отговорите,ще ходя да ги видя тия Тесла и тези на Тойота също.Колко парички ги взехте тия Тесла кабели?На мене ми даде фира капачката на делкото и палеца ей така както си карах из софийските улици и каза тряс и си останах на пътя.Добре,че се случи в града ,а не на дълъг път,та затова си купих японска капачка и палец и сега ми се иска да си взема и читави кабели!

          Коментар


          • #6
            От: Кабели за свещи!

            Около 60 лева беше комплекта.
            Аз не вярвам в чудеса!
            Разчитам на тях!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X