Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каре за преден кардан на Daihatsu Rocky

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Каре за преден кардан на Daihatsu Rocky

    Интересува ме какъв е размера на каре на кардан на Daihatsu Rocky? Може ли да стане от друг марка/модел кола и каква е приблизителната му цена?

  • #2
    До: Каре за преден кардан на Daihatsu Rocky

    Първоначално публикуван от vanko_rocky Преглед на мнение
    Интересува ме какъв е размера на каре на кардан на Daihatsu Rocky? Може ли да стане от друг марка/модел кола и каква е приблизителната му цена?
    Би трябвало да не е нищо особено. Просто стандартно каре. Не мога да кажа размера, но със сваленото старо тръгваш по магазините и ще намериш със сигурност.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      До: Каре за преден кардан на Daihatsu Rocky

      Намери ли каре, май и аз имам същия проблем,91г.е. Ако намериш се обади
      Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

      Коментар


      • #4
        До: Каре за преден кардан на Daihatsu Rocky

        Здравеите,ето размерите от Евро07 КАРЕ КРЪСТАЧКА (28.00x32.00/80.00 mm) но цената им висока 59лв аз като сменявах моите преди2 години ги бях купувал по 30лв но не си спомням от къде.

        Коментар


        • #5
          До: Каре за преден кардан на Daihatsu Rocky

          Първоначално публикуван от kokigigov Преглед на мнение
          Здравеите,ето размерите от Евро07 КАРЕ КРЪСТАЧКА (28.00x32.00/80.00 mm) но цената им висока 59лв аз като сменявах моите преди2 години ги бях купувал по 30лв но не си спомням от къде.
          Вижте по магазините за лагери. Това са стандартни машинни детайли. Няма нищо екзотично в тях.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X