Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

    КОЛЕГИ ТЪРСЯ СПЕШНО ЗАДНО СТЪКЛО ЗА ФЕРОЗА.gsm-0889381785

    Коментар


    • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

      Аз нямам.
      Аз не вярвам в чудеса!
      Разчитам на тях!

      Коментар


      • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

        Ванка,да питам за някои дребни чаркалаци.Трябват ми три болта-дългия от закрепването на стартера и два от закрепването на скоростите,тези,които се завинтват в планките като на снимката.Ако имаш и планките със читави гайки и резби-супер.При мен самата гайка,заварена на планката е превъртяла,включително и болта.Гайки мога да си заваря нови и да сменя болтовете/от Евроболт/ примерно,но дългия на стартера едва ли ще го има.На моя е позакръглена главата.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:19092012746.jpg
Прегледи:1
Размер:211.6 КБ
ID:5408732Натиснете снимката за да я уголемите

Име:19092012747.jpg
Прегледи:1
Размер:65.3 КБ
ID:5408733

        Коментар


        • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

          Първоначално публикуван от сашо2 Преглед на мнение
          Ванка,да питам за някои дребни чаркалаци.Трябват ми три болта-дългия от закрепването на стартера и два от закрепването на скоростите,тези,които се завинтват в планките като на снимката.Ако имаш и планките със читави гайки и резби-супер.При мен самата гайка,заварена на планката е превъртяла,включително и болта.Гайки мога да си заваря нови и да сменя болтовете/от Евроболт/ примерно,но дългия на стартера едва ли ще го има.На моя е позакръглена главата.[ATTACH=CONFIG]494584[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]494585[/ATTACH]
          Позакръглянето на главата може да ти го направи всеки стругар... Ако визираш началото на резбата.... Ако това те притеснява Не съм запознат толкова с ферозите, но това е повече за удобство, направено, с закръглената глава...
          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
          Honda Dominator 650
          088ЧЧ93979-->Борис
          0878956Ч38-->Борис

          Коментар


          • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

            Болтовете са налични от двете джипки. Ще съберем. Планката не мога да се ориентирам точно коя е, но трябва да я има и нея.
            Аз не вярвам в чудеса!
            Разчитам на тях!

            Коментар


            • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

              които може да помага.тьрсят се преден ляв калник и лява врата за фероза сьс огледалото.да нямат рьжди и кривини.защото един идиот ми смаза колата.0879616742.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Kola1.jpg
Прегледи:2
Размер:75.4 КБ
ID:5408826Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Kola.jpg
Прегледи:2
Размер:84.9 КБ
ID:5408827

              Коментар


              • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                Калник мисля, че има, но е син. Има козметични дефекти, но по спомени няма гнило. Трябва да проверя. Врата и огледало нямам със сигурност.
                Аз не вярвам в чудеса!
                Разчитам на тях!

                Коментар


                • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                  Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                  Болтовете са налични от двете джипки. Ще съберем. Планката не мога да се ориентирам точно коя е, но трябва да я има и нея.
                  Намира се при ограденото с червено на снимката,захващането е с два болта за мотора и един за камбаната.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:море 2012 099.jpg
Прегледи:1
Размер:160.2 КБ
ID:5408893

                  Коментар


                  • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                    Да, и там някуъде се захваща и една ламарина, затваряща половината от камбаната, която е срещу картера.
                    Трябва да ги има тези планки и от двете джипки. За кога ти трябват, че по-дребните неща са пръснати в две мазета и един гараж
                    Аз не вярвам в чудеса!
                    Разчитам на тях!

                    Коментар


                    • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                      За неделя сутринта.

                      Коментар


                      • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                        Отивам да търся нещата. Днес и утре ще съм в движение по София и наоколо. Къде я правите, мога да ги донеса ако ги намеря.
                        Аз не вярвам в чудеса!
                        Разчитам на тях!

                        Коментар


                        • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                          Намерих всичко. Дълги болтове намерих два, по 8 см са дълги, пробвах ги, навиват се в стартера. Единия май е от алтернатора, не помня.
                          Аз не вярвам в чудеса!
                          Разчитам на тях!

                          Коментар


                          • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                            Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                            Калник мисля, че има, но е син. Има козметични дефекти, но по спомени няма гнило. Трябва да проверя. Врата и огледало нямам със сигурност.
                            ванка,даи-телефон-за-врьзка-да-се-разберем-за-калника.моя-0889894074-емил.

                            Коментар


                            • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                              Калника не успях да го намеря. Сега гледах по темата, преди 6 месеца е отпътувал.
                              Заблудил съм се, извинявам се за недоразумението.
                              Аз не вярвам в чудеса!
                              Разчитам на тях!

                              Коментар


                              • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                                Здравейте, бихте ли ми казали горе-долу колко струват ресори за фероза 2-ра употреба?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X