Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

    Табла имам две
    Едното е от карбуратор, другото от инжекция. Разликата е в ламБата Чек ЕнджинЪ. Предполагам ти трябва това от инжекцията?
    Пружини за накладките имах някъде по гаража, трябва да ги изровя къде са.
    Меката връзка от фолтъра до плочката за газта я нямам. Росен (sobax) взе всички въздуховодо още миналата година.
    Него трябва да питаш ако я пази и не я използва.

    В неделя сигурно ще ходя до гаража, че на последната разходка "посчупих" разни дребни неща та да поремонтирам малко. Ще събера нещата, за които питаш.
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

    Коментар


    • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

      Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
      Табла имам две
      Едното е от карбуратор, другото от инжекция. Разликата е в ламБата Чек ЕнджинЪ. Предполагам ти трябва това от инжекцията?
      Пружини за накладките имах някъде по гаража, трябва да ги изровя къде са.
      Меката връзка от фолтъра до плочката за газта я нямам. Росен (sobax) взе всички въздуховодо още миналата година.
      Него трябва да питаш ако я пази и не я използва.

      В неделя сигурно ще ходя до гаража, че на последната разходка "посчупих" разни дребни неща та да поремонтирам малко. Ще събера нещата, за които питаш.
      Идеално.Таблото-инжекция.Въобще не се сетих,че има разлика.Пружинки за накладки,газова плочка,шпилки-2 бр/задни,ако има значение/,май това беше.Неделя и понеделник съм на работа,вторник мога да ги взема откъдето кажеш,сервиза примерно.Измисли и цена междувременно.

      Коментар


      • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

        Нещата са намерени и събрани - таблото, плочката и две шпилки в комплект с гайките. Цена 40 пари устройва ли те?
        Пружините за накладките не намерих. Нещо ми се губят спомените къде може да са.
        Аз не вярвам в чудеса!
        Разчитам на тях!

        Коментар


        • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

          Цялата торба с всички въздуховоди ми стои. Лошото е, че не съм в България. Обяснете какво Ви трябва и ще пратя жена ми. Ама обяснете така, че тя да разбере! Продажната цена ще е равна на покупната.
          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

          Коментар


          • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

            Здравейте,отдавна не съм писал но следя форума редовно.Ето,че и на мене ми потрябва нещо. А то е ремъчната шайба на на разпределителния вал.
            Има ли някой идея от къде да я намеря и евентуално колко ще струва?
            Предварително благодаря за отговора!

            Коментар


            • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

              За шайбата на разпределителния вал, зъбчатата, за ангренажния ремък ли става дума?
              Аз не вярвам в чудеса!
              Разчитам на тях!

              Коментар


              • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                Точно за нея става дума.

                Коментар


                • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                  Благодарности на Ванката,плочката и шпилките са факт.Таблата на американката и ижекцията явно са различни,щото не работеше температурата,бензина и зареждането на акумулатора.Явно ще трябва да смятам всеки път мили в километри,освен ако някой не се навие да смени километражния брояч на двете табла.Та Ванката все още има табло.Та към Собакс,трябва ми първия въздуховод след дебитомера,долу на снимката.Проблема на моя е,че като сложа оригиналната плочка на стария ще остане дупка,щото е пробиван.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13062012423.jpg
Прегледи:2
Размер:123.4 КБ
ID:5386308

                  Коментар


                  • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                    Първоначално публикуван от сашо2 Преглед на мнение
                    ...дебитомера...
                    1.6 мотора няма такова животно.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                      Не знаех.Тогава "системата за регулиране на входящия поток"

                      Коментар


                      • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                        Макар, че това от снимката ми е познато, съм склонен да вярвам на Спарки.
                        Ще прогоня въпроса.
                        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                        Коментар


                        • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                          То и аз не съм гледал скоро под капака, но по спомен беше "филтър -> гумен въздуховод -> пластмасова тръба -> гумен въздуховод -> резонаторна кутия -> гумен въздуховод -> тялото с клапата". Само дето не мга да преценя това на снимката кой от трите гумени въздуховода е, но май тоя преди резонаторната кутия (завършващ на входа и).

                          А дебитомер определено няма. С MAP сензор е.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                            Тоя маркуч се намира след "тялото с клапата",както си се изразил,което аз мислех за дебитомер.Между него и тялото се монтира газовата плочка.По принцип на инжекциите са два вида.Този от снимката не е моят вид,аз съм от другия тип.Утре ще го снимам и кача.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1090079.jpg
Прегледи:1
Размер:262.8 КБ
ID:5386848

                            Коментар


                            • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                              Намерих снимка от Мобиле бг.Лошо качество,но се разбира-Натиснете снимката за да я уголемите

Име:28062012477.jpg
Прегледи:1
Размер:110.1 КБ
ID:5386849

                              Коментар


                              • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                                Като това на първата снимка не съм виждал.
                                Всичко, което е при Росен е от втория тип - този с пластмасова тръба с надпис "Пай се от перката!"
                                Аз не вярвам в чудеса!
                                Разчитам на тях!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X